Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #32 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Głos na Jakluba :P Najbardziej podoba mi się system walki! Serio. Ale gra ogólnie to cRPG/Zręcznościówka. W stylu pokemon!
Pokemon to zręcznościówka?! Argh, zgiń, przepadnij! ;[

 

 

Dałem głos na Metju. A ta gra Jakluba to jest bardziej jRPG niż cRPG :)
jRPG to też cRPG, z tym, że prostszy. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bixon:

 

Po co przykład. ;p

Jak pomyśleć trochę to się zrobi.

Do drzewka distance_to_object + alpha.

Eq to chyba wiadomo. ;p

Ale do systemu walki trza dłużej pomyśleć. xD

 

EDIT: Zresztą, gdyby Matthew podał kod źródłowy to pojawiłoby się 100 podobnych gier-plagiatów. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aż nie moge patrzeć na slinik Matthewa, mogł chociaż zrobić inny sposób ataku, wkurze mnie to podrabianie almory, bo inaczej tego nazwac się nie da. Rozumiem że ktoś może chcieć zrobić rpg z widokiem od góry, ale zropzumcie wreszcie że rpg to gra gdzie można rozwijać postać itp. a nie podróbka almory! Po za tym nie ma nic niezwykłego w tym silniku, i nie wiem czemu takie dziwne jest dla was to że zdążył go zrobic, tym bardziej ż jest w tym wyćwiczony, bo już kiedyś robił coś podobnego. Głos na Jakluba za orginalnośc (nie jest to w podstawowym świecie fantasy i nie jest to klon almory)

Szkoda że nie chciało mi się kończyć mojego rpg, niedługo może go poprawie i dam jako demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać przykład, ale lepiej go zabezpieczyć, żeby jakieś nooby nie sklonowały Almorę XD Wystarczy wcisnąć gdzieś błąd do samodzielnego usunięcia i wuala, np. zmienię gdzieś literkę, o czymś zapomnę i dam jakiś niepotrzebny kod, który będzie przeszkadzał w grze. System walki i ekwipunek mogę dać bez żadnych super zabezpieczeń, bo w sumie noob, który da przerobiony przykład zostanie wyśmiany a jego "gra" dostanie jedną gwiazdkę.

 

@Micanser: OMG. Spokojnie! Almora to MMORPG, po angielsku, ma inny system ekwipunku od mojego i walka tylko z pozoru wygląda tak jak u mnie.

Nie zrobiłem nic złego, bo nie ukradłem kodu źródłowego walki ala Almora tylko po prostu na nim się wzorowałem.

BTW. Powiedziałeś to wszystko tak, jakbyś był zazdrosny lub wkurzony, że nie zdążyłeś oddać pracy. A tak w ogóle to czemu zrobiłeś grę online niedawno po Almorze? Przyganiał kocioł garnkowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Micanser: OMG. Spokojnie! Almora to MMORPG, po angielsku, ma inny system ekwipunku od mojego i walka tylko z pozoru wygląda tak jak u mnie.

Nie zrobiłem nic złego, bo nie ukradłem kodu źródłowego walki ala Almora tylko po prostu na nim się wzorowałem.

BTW. Powiedziałeś to wszystko tak, jakbyś był zazdrosny lub wkurzony, że nie zdążyłeś oddać pracy. A tak w ogóle to czemu zrobiłeś grę online niedawno po Almorze? Przyganiał kocioł garnkowi...

Nie jestem zły że nie oddałem pracy, nie dokończyłem jej bo sądziłem że więcej osób odda prace. Po za tym chodzi mi o to że jesetś kolejną osobą która wzoruje się na almorze, mogłeś chociaż innego przeciwnika zorbić. I co ma moja gra do gry borka? Moja gra jest w innym klimacie, na czym innym polega, i zrobiłem ją gdy zaczołem rozumiec 39dll, a nie dlatego że Borek zrobił almorę, za którą nie szaleję i nie zamierzam się na niej w niczym wzorowac, bo nie ma dla mnie nic ciekawego. (uwazam że almora ma świetny silnik, jednak klimat jej jest dla mnie nudny, pisze to aby ktoś znowu nie palną głupoty że jestem zazdrosny). Chodzi mi głównie o to ze od kiedy wyszła almora, 80% userów świata po za nią nie widzi, co drugie słowo pisze ALMORA, ciągle się na niej wzoruje, jakby nic co wygląda inaczej nie mogło istnieć, czy nie wydaje wam się nudne grać ciągle w identyczne gry? Wiele osób nażeka że częstob noobki chca robić klona tibii, a wy chcecie tylko klony almory. (zaraz ktoś wyleci z tekstem że nie moge zabronić nikomu lubić almory, wiem o tym, ale nie o to mi chodzi, tylko gdyby np. Tymon (sorki ze urzyłem tego nicku, ale Tymka wszyscy znają) lubił WOW'a i co drugie słowo pisał WOW jest the best, to czy nie wydawało by się wam to głupie, to że almora jest zrobiona w gm niczego nie tłumaczy).

 

Sorki za wielkego offtopa, ale musiałem to napisać, mam nadzieje że w końcu ktoś to zrozumie, uprzejmie prosze o nie usuwanie tego posta i mam nadzieje że ktoś mnie poprze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...