Skocz do zawartości

miniRPG2.0


Rekomendowane odpowiedzi

pozatym dowiedzialem sie, ze pod vista rowniez niektorzy moga miec problemy :P

 

sprawdzcie na kompach z XPkami + zaktualizujcie wszystkie sterowniki, musi wkoncu dzialac jesli pewnym osobom chodzi bez problemu a innym nie :)

 

Inny gosc mial problemy z odpalaniem gier zrobionych w GM przez to ze mial procesor AMD Athlon. Teraz uzywa tylko procesorow intela i wszystko dziala jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@David: Ale jak mi wytłumaczysz że wszystkie inne gry z GMa mi chodzą? :) I jeszcze bym się zastanawiał gdybym tylko ja miał ten problem ( bo mam słabego kompa ). Ale mają go też inni z, myślę, lepszymi maszynami :U

 

przez to ze mial procesor AMD Athlon

Żartujesz? :D Ja go kupuję - nie strasz mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przekazuje to co mi napisali na GMC :jezor: tak naprawde to oni pewnie tez nie maja pojecia o co biega. Wkoncu ta gra jednym chodzi, druigim nie chodzi, to by oznaczalo, ze osoby ktorym nie chodzi maja zle sterowniki itd. no ale chodza wam inne gry z GMa wiec w czym problem?

 

Nie wiem co moglo spowodowac te bledy no bo nie chyba wielkosc roomow? No bo tylko one sie zmienily + wielkosc views i jedna zmienna w ktorej przetrzymuje wielkosc kratki :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
No i nikt nie umie mi odpowiedziec dlaczego jednym ta gra chodzi a drugim nie -_- Chyba sie tego nigdy nie dowiemy, mam nadzieje ze bedzie lepiej z nastepna wersja.

 

Tym bardziej, że inne gry im działają... dziwne jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

dzisiaj daje wam nowa wersje do przetestowania. Niech sie oczywiscie odezwa osoby ktorym ta gra nie chodzila i czy dalej maja problemy, jak beda to chyba wyciagne z szafki moj stary komputer ktory ma juz kilka lat i sam bede na nim sprawdzal czy chodzi :jezor:

 

Wszystkim osobom ktorym ta wersja pojdzie: Jest jedna mapka wypelniona potworkami, mamy na tyle podpakowana postac ze nie bedzie z niczym problemow, w sklepie mozemy kupic jeden przedmiot - dlugi miecz. I mniej wiecej na tym to polega, zwykle zabijanie potworkow. Mozecie sobie zobaczyc jak dziala nowy battle system oraz nowy systemik wypadania przedmiotow z mobów, tym razem moze wypasc kilka przedmiotow. Bedziecie tez mogli zbobyc nóz i porownac jego mniejsze obrazenia ale wieksza szybkosc ataku w stosunku do dlugiego miecza.

 

W demku znajduje sie tez nowy potworek: 'Sniktch', czyli humanoidalne szczury, z ktorymi bedziemy walczyc w glownym watku fabuly w nowo przygotowywanej wersji gry :) Wiecej informacji na temat tej wersji podam za jakis czas.

 

Ciagle nie wiem kiedy wyjdzie nowa wersja, pracy jest sporo, a ja mam szkole wiec wszystko idzie dosc wolno.

 

Link: miniRPG0703 lub w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze zmienić w Battle Systemie odstęp międzi kolejnymi atakami. Na początku jak cię obejdą króliki to zaznacz jednego, szybko odznacz i zaznacz następnego. W ten sposób można im zadać szybko obrażenia (tylko za pierwszym razem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę Cię zmartwić ale.....dalej to samo czarny ekran i moge sobie tylko między okienkami zmieniać z ekwipunku na statystyki ;/

Nom, już nie mam tego błędu przy włączaniu. :D

No przynajmniej jednej osobie dziala :) Zobaczymy jak bedzie z nastepnymi wersjami.

Musisz jeszcze zmienić w Battle Systemie odstęp międzi kolejnymi atakami. Na początku jak cię obejdą króliki to zaznacz jednego, szybko odznacz i zaznacz następnego. W ten sposób można im zadać szybko obrażenia (tylko za pierwszym razem).

Hmm no bo wtedy wlacza sie juz alarm odpowiedzialny za odstep miedzy atakami, bede musial zrobic globalny albo poprostu usunac zaatakowanie zaraz po kliknieciu, nie powinno byc problemow :thumbsup:

dzieki za wylapanie tego bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Zrób cień pod drzewkami, będzie o niebo lepszy efekt :)

 

Moze kiedys zajme sie cieniami.

 

I o NIEBO MNIEJSZY FPS ;p

Zadziałało ale fps ok 10 ;/

A dezaktywowane są obiekty poza widokiem?

 

Nie sa dezaktywowane w tej wersji. Byly dezaktywowane w jednej z poprzednich wersji ale zrezygnowalem z takiego rozwiazania. Mapki sa teraz tak male jak w wersjach z malutkimi grafikami gdzie dezaktywacji nie bylo a wszystko chodzilo gladko. Ale sprawdze przy jakich ilosciach potworkow FPS zwalnia i znajde jakis sposob zeby przyspieszyc ta gre :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia wersja mi nie chodzila , byl ten glupi blad a teraz chodzi wyborowo , 30 fps :P

 

A co do zmian , nawet dobrze sie gra rozwija , tylko ja bym np nie robil zeby te kroliki nas gonily tylko chodzily sobie normalnie czy cos , bo tak to zbokna Cie kroliki i trzeba sie lac . A jak wiadomo kroliki z natury nie sa agresywne :D

 

Ale jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze zmienić w Battle Systemie odstęp międzi kolejnymi atakami. Na początku jak cię obejdą króliki to zaznacz jednego, szybko odznacz i zaznacz następnego. W ten sposób można im zadać szybko obrażenia (tylko za pierwszym razem).

 

Idz ty... To byl moj sposob na szybkie expienie...

 

EDIT:

 

DZIALA!!! JEEEE DZIALA!! :D

 

EDIT2:

 

FPS'y mam niestety male... W dodatku drzewa przyslaniaja liczbe FPS ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz ty... To byl moj sposob na szybkie expienie...

 

EDIT:

 

DZIALA!!! JEEEE DZIALA!! :D

 

EDIT2:

 

FPS'y mam niestety male... W dodatku drzewa przyslaniaja liczbe FPS ^^

Nie wiem czemu to taki wielki deal? Przeciez dostajesz tylko pierwszego hita za free na kazdym potworku, potem juz normalka :P expienia to nie przyspiesza :]

 

FPS bedzie dobrze widoczny w nastepnej wersji, tez mi to przeszkadzalo i ustawilem odpowiednio Depth.

 

U mnie jak zwykle - działa bez problemów :P

 

Przynajmniej jedna dobra wiadomosc :thumbsup:

 

Hmm.... U mnie poprzednia wersja nie chodziła, ale nie pisałem nic tutaj... Teraz mam same papirusy... Jest możliwość przejścia do gry ?;x

Też "podpisuję" się do pytania Bixona, czy można przejś do gry? I mówiąc wcześniejsze wersje mi nie chodziły, ten sam błąd co w poprzednich wersjach.

 

Nie ma czegos takiego jak 'przejscie do gry'. Odrazu po odpaleniu powinien wam sie ukazac ekran z gra, jak widac pokazuje sie wam tylko menu, a ekran gry jest czary, czemu? Nie wiem. Kombinuje w kodzie, zmieniam rozne rzeczy 'na slepo' bo nie wiem co to moze wywolywac, u mnie wszystko jest jak nalezy, to czy cos jest nie tak dowiaduje sie dopiero od was. Bede wypuszczac nastepne takie wersje zebym wiedzial czy pozbylem sie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę dokładniej. Widzę dwa duże pergaminy oraz prawy pasek z inventory itp. Mogę płynnie pomiędzy nimi się poruszać. Okna, gdzie pokazywała się postać w ogóle nie widać...

 

Tak, dokladnie tak Cie zrozumialem w poprzednim poscie. :D

 

No wiec nie wiem dlaczego tak sie dzieje, musze poszperac znowu w kodzie, niestety te wszystkie bledy opozniaja wydanie glownej wersji co mnie strasznie wkurza :glare: no ale wszystko musi byc zapiete na ostatni guzik.

Zobacze co da sie zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...