Skocz do zawartości

Gra roku


Krzy100f

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Od kiedy komputery nie liczą polskich liter? A w ogóle je liczą?

Co do gier, to pod koniec wakacji zajmę się modułem "Nasze gry" do którego będziemy dodawać wasze lepsze produkcje, a te najlepsze oznaczymy poprzez "Staff Pick" - podobnie jak na yoyogames. O tym czy i kiedy powstanie taki modul dowiecie się gdzieś za miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy komputery nie liczą polskich liter? A w ogóle je liczą?

Co do gier, to pod koniec wakacji zajmę się modułem "Nasze gry" do którego będziemy dodawać wasze lepsze produkcje, a te najlepsze oznaczymy poprzez "Staff Pick" - podobnie jak na yoyogames. O tym czy i kiedy powstanie taki modul dowiecie się gdzieś za miesiac.

Zapowiada się ciekawie :)

 

Topic:

Dobry pomysł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy komputery nie liczą polskich liter? A w ogóle je liczą?

Co do gier, to pod koniec wakacji zajmę się modułem "Nasze gry" do którego będziemy dodawać wasze lepsze produkcje, a te najlepsze oznaczymy poprzez "Staff Pick" - podobnie jak na yoyogames. O tym czy i kiedy powstanie taki modul dowiecie się gdzieś za miesiac.

 

O i to jest ciekawy pomysl .. xd

 

@topic .. czy ja wiem czy to dobry , moze jakby wybierac co roku najlepszagre jaka zostala zrobiona w danym roku , ale nie robic specjalnie gre pod konkurs gry roku :P

 

Ale jak tam chcecie .. nie mowie ze dobry pomysl , ale takze nie mowie ze zly xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja myślę, że lepiej aby o najlepszej grze decydowało kolegium :D Bo tak wiadomo - każdy głosuje na siebie, a jak ktoś chce wygrać, to co za probem założyć 10 kont i zagłosować, czy nawet poprosić o pomoc kolegów.

A jak będzie jury/kolegium - to będzie dużo bardziej sprawiedliwie i obiektywnie (korupcji mówimy stanowcze nie :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że... ciężko tu będzie przebić Almore...

A gdyby tak po ukazaniu się jakiejś lepszej gry i jakieś tam kolegium będzie chciało ją ocenić... każdy z jury oceni indywidualnie zostanie policzona średnia... i będzie to ocena gry... i zrobić coś w stylu TOP 10 gdzie będzie 10 gier z najlepszymi średnimi i potem ewentualnie na koniec roku gra z najlepszą średnią jest grą roku... a na nowy rok od nowa zaczyna się nowe TOP bez dodawania gier z poprzedniego które miały już swoje 5 minut w poprzedniej liście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, cały problem w tym pomyśle leży w tym, że tylko jedna-dwie gry na rok są tu wybitne, jeśli w ogóle są, bo był okres że były same tandety. ;) Ja bym nie chciał mieć do wyboru "Otwierać!Policja!" czy innych "kacz de dałnów", a jak jest coś porządnego to tylko na to by głosowali i jaka to by była zabawa? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej jesli będą działy: "najlepsze gry" (na almore, magi, darmera frana itp.) i dział "dobre gry" (gdzie znalazło byv się Mario Brawl online, AOS, Shooball). Gry nie były by wybierane co roku, tylko jak jakaś gra wyjdzie i będzie dobra to zostanie przydzielona do któregoś działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...