Skocz do zawartości

Gmclan City


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Micanser

Czego mój domek ma troche zły kąt? Brałem siatke z jakiegoś posta HuderLorda on rysował siatki.

@HuderLord

Aa no tak dzięki za siatke ;)

@Topic

Nasze miasto rozkręca się :D

 

Czego chcesz od siatki? Chyba że brałeś czarną. :lol: :lol2:

 

@Karus Nie za małe drzwi zrobiłeś. Czy tylko mi się tak zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wznawiam pytanie Wolfoxera. Czy powstanie z tego gra online? Może byśmy wykorzystali silnik z gry AOS :P Czyli tylko chodzenie i połączenie się online. Ale to tylko moje propozycje.

 

Myślę, że to musielibyśmy zorganizować sami, bo Fire wymyślił okolice tylko, a ja grę (+ktoś uznał, że powinna być online). A taką grę zrobić, że można by wchodzić do domów i wnętrza by robili userzy (ale silnik ogólnie to raczej ktoś inny)

 

Ubogi plac zabaw:

ma322yplaczabawiw7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to lepiej najpierw rozbudować w pełni miasto. I można je jakoś podzielić na ulice jak będzie w tej grze np. że Ul. Platformowa i tam są same domki z platformówkami :P No ale nie tak szybko :) Więc rozbudowujemy miasto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, Wy myślicie, że to tak wszystko hop-siup i po kłopocie? Napisanie w pełni sprawnego i wolnego od bugów silnika sieciowego to nie taka prosta sprawa. Na razie proponuję zająć się tworzeniem miasta.

 

Ta wystarczy spojrzeć na Almorę ile w niej jest bugów a wcale krótko nie jest robiona.

------------

Moja fabryka źle wygląda w środku miasta. Kto widział fabryki w środku miasta? Proponuje przenieść ją na obrzeża miasta pośród domów jednorodzinnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...