Skocz do zawartości

Kill The Giertych DEMO!


affect

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie... Naszła (nie jestem pewien, jak się to pisze ;P) nas fala przeróbek mojego przykładu. Wytępiłem Catch the Clowny, ale jakość nadal do d...

 

1/5 - nawet się nie postarałeś.

 

Jedyne, co jest godne pochwały, to:

- pomysł - też chciałbym, żeby ten typek został wywalony z rządu

- przyznanie się:

Gra zainspirowana i stworzona dzieki jednemu z przykladow na stronie

Niewielu to pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie brzydka przeróba Shoballa...postać jest klockiem, Giertych to tylko portret...cienko.@/%

 

 

No wiem ze sie nie postaralem bo to szybcior byl napisal bym ze to twoj przykald ale nie pamietalem twojego nicka thx i pzodro chodzilo tylko o pomysl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego on dostał za przerobiony przykład tyle samo gwiazdek co ja za szpenio adventure (tojest chore!!)

aaaaaa dobra rada p***** gwiazdki...to nie bedzie nigdy obiektywne, kazda gra jest oceniana pod innym kątem, i naprawde gwiazdka gwiazdce nie równa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Te, co chcesz od Giertycha? To jedyny polityk, który wnosi coś do nauczania! Żal ci makijaży, ćwieków, łańcuchów, komórek? :]

 

Po za tym nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda. 1/5

 

Dziadek dobrze prawi - może go nie lubię i wprowadzenie mundurków to powinna być kwestia każdej szkoły nienarzucona przez ME (na ten pomysł Roman wpadł 1 września, jak był mojej szkole - mundurowej dodam) i może ma głupie pomysły, ale daje chociaż przykład bo coś robi (szkoda, że sie na tym nie zna, ale to inna para kaloszy). A zamiast emancypować swój sprzeciw przeciwko jego władzy, to może jakiś protest zrób, załóż partię polityczną albo coś, bo wydawanie takich gier to tak jak napisać na murze "przecz z romanem". Tylko marnujesz nasz cenny czas, marnym do tego wykonaniem.

 

BTW. Nadal temat nie został zastosowany do szablonu. Proszę o jak najszybsze jego poprawienie, albo zostanie zablokowany/usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żartujesz...

 

Poważnie: giera wypasiona-kur*a! Musiałeś napisać tego pierdolo*ego psta, kur*a, to maszpieprzo*ą odpowiedź (kur*a)!

 

:) :D :P :blink: :boxed: :huh: :jezor: :lol2: :lol: :sp_ike:

 

Dałbym więcej emotek, ale wyskakuje takie coś: "Próbujesz zapostować wiadomość zawierającą większą liczbę emotikon niż jest to dozwolone. Zmniejsz liczbe emotikon i wyślij ponownie wiadomość"

 

:TUTAJ TEŻ DAŁBYM EMOTKE, ALE BĘDZIE ZA DUŻO EMOTEK:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże....to już ja robie lepsze gry..... :blink:

nuuudna ta gra jak cholera!!

minusy

-zmieniona grafa

-przerobiony przykład

-za dóżo bluzgów

-ps czy masz coś do żydów że podałeś blog je*** żydów??

 

plusy

-nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO ta gra wygląda bardziej na produkcję dzieciaka, któremu zły pan Roman zabronił noszenia komórki w szkole.

Powiedziałbym raczej, że dziecka które nie ma pojęcia o polityce (Nie żebym ja miał ;)) i skoro wszystkim nie podoba się Roman, to on też go obrazi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ostatnich postów zawiera wulgarne wyrazy, a jeden bezpośredni wulgarny zwrot do narodu Izraelskiego. Kurfa, te parę gwiazdek do jasnej cholewci nie ukryje przekleństwa, staropolska mama... motyla noga no... ;/

 

gnysek: Musi widocznie mieć Giertuś powody do zabraniania komórek czy wprowadzania mundurków po tym, co się ostatnio dzieje w szkołach... Raczej wie co robi, ale nie wie jak to zrobić. ;)

 

W ogóle - mamy polityczny cyrk w realu, czemu mamy go mieć jeszcze podczas grania? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Giertych to jełop, bo wprowadził te głupie amnestie maturalne, rozsyła jakieś swoje ulotki autompomujące siebie na koszt państwa oraz chce zakazać gejom nauczania jakby każdy z nich był pedofilem, a do tego podlizuje się Rydzykowi, że aż żal patrzeć. No i ma tępego ojca co wierzy, że smok wawelski naprawdę istniał. Jedyny plus to te mundurki i przydałyby się kamery w szkołach.

 

Sorry, ale chyba wśród tak wielomilionowego narodu są lepsi kandydaci na ME.

 

A co do gierki daje mocno naciągane 2/5.

 

Dziękuję za uwagę. :)

 

UPDATE: Zmieniam zdanie za ten link w info gry. 1/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektóre pomysły ma dobre, np. mundurki i program "zero tolerancji", bo rzeczywiście w gimnazjach (pamiętam) jest bałagan. Zresztą mnie i tak rybka z tym, co zrobi w szkołach, bo ja już je wszystkie pokończyłem, a uczelnie mają autonomię. Tylko maturę zdać.

 

Poza tym też nie przepadam specjalnie za nim :). Ale poziom wykonania gry jest cienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...