Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Właśnie zauważyłem, że MAGI jest nominowane do nagrody gry roku 2007 na serwise VictoryGames!. Fajnie!

 

Gdybyście zechcieli okazać swoje wsparcie i pomóc GM-owej gierce wygrać ten plebiscyt, to koniecznie zagłosujcie! Zwłaszcza, że dla głosujących są ufundowane jakieś nagrody ;).

 

Głosuj tutaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale zrozum proszę, że ja nie mam czasu i ochoty na bieganie do drukarni. Z roboty do domu wracam o dwudziestej i naprawdę nie będę babrał się w pudełkach, paczkach i papierach dla kilku marnych groszy. Nie mam już 15 lat i problemów ze znalezieniem sobie zajęcia po szkole ;). Ech...

 

Dzięki za głosy chłopaki, może się uda wygrać - byłoby super ;). I sorry za double posty, ale zwróćcie uwagę, że popełniam je tylko kiedy mam coś ważnego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i naprawdę nie będę babrał się w pudełkach, paczkach i papierach dla kilku marnych groszy.
Ani dla jednej osoby XDDD~~? IMO download-play to też najprzyjemniejsza forma zdobywania gier, dlatego lubiłem system Steam od samego początku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednej lub kilku osób może i tak. Ale jak powiedziałem, taka "EK" musiałaby być naprawdę super profesjonalnie zrobiona. To kuszące, ale na razie nie widzę siebię robiącego coś takiego.

Mam tysiąc innych zajęć na głowie... a czasem chciałbym jednak po prostu poleżeć na wyrku i poczytać książkę... albo spotkać się z dziewczyną ;).

 

A propos dziewczyn - na www.getmagi.com wrzuciłem niedawno zdjęcia swoich obu graficzek/artystek. Są w dziale "Authors". Wreszcie Rob nie jest tam największą laską ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zagrałem. Bardzo podoba mi się menu (z tą wysuwaną księgą :P). Bardzo dobre są też portrety oraz nowe kawałki :) Szkoda tylko, że nie mogę spróbować innych trybów, dopóki tego nie skończę. A śmierć już blisko... :P Gratuluję fajnego pomysłu z wybieraniem czarów do "kupienia".

 

I wreszcie usunąłeś poziomowy bug. :)

 

Aha, i jakby ktoś mógł, to niech mi przetłumaczy wszystkie statystyki, bo do niektórych mam "wątpliwości" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy tu nie było aby posta od jakiegoś wściekłego dziecka neo? Modowie usunęli? Trochę mi szkoda, bo miałem fajny pomysł na ripostę :D. Trudno...

 

Webzir, super że Ci się podoba. No i fajnie, że pomysł z kupowaniem czarów okazał się trafiony. A patrzyłeś na nowe intro? Tam też są teraz grafiki - robione przez tę samą dziewczynę, która machnęła twarze.

 

Co do których statystyk masz wątpliwości? To zaraz Ci wyjaśnie co i jak.

 

Powodzenia w walce ze śmiercią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ej czy tu nie było aby posta od jakiegoś wściekłego dziecka neo? Modowie usunęli? Trochę mi szkoda, bo miałem fajny pomysł na ripostę :D. Trudno...

 

Marmot ukrył :P Ja go widzę nadal :P

 

Ukryłem bo w końcu wyższa władza tego forum chciała, żeby na stronie była kultura :] .

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy tu nie było aby posta od jakiegoś wściekłego dziecka neo? Modowie usunęli? Trochę mi szkoda, bo miałem fajny pomysł na ripostę :D . Trudno...

 

Tak było. Szkoda, że nikt tego nie zapisał, żebyś sobie przeczytał :P

 

A patrzyłeś na nowe intro? Tam też są teraz grafiki - robione przez tę samą dziewczynę, która machnęła twarze.

 

Patrzyłem. Na pewno lepsze od starego :P

 

Powodzenia w walce ze śmiercią.

 

Będzie mi potrzebna - za pierwszym razem nawet jej nie muśnąłem (jak ostatnim razem grałem, czyt. dość dawno :P) Jeszcze ani razu nie przegrałem, ale dopiero teraz zaczynają się schody. (mam 12 poziom)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było. Szkoda, że nikt tego nie zapisał, żebyś sobie przeczytał

 

Przeczytałem w pracy, nawet chciałem odpyskować ;). Gnysek był tak miły, że wysłał mi to jeszcze w PMie.

 

Będzie mi potrzebna - za pierwszym razem nawet jej nie muśnąłem (jak ostatnim razem grałem, czyt. dość dawno ) Jeszcze ani razu nie przegrałem, ale dopiero teraz zaczynają się schody. (mam 12 poziom)

 

He he - uważaj - śmierć ma w tej wersji trzy nowe moce. Są cholernie pakerne! Jakbyś już zupełnie nie dawał rady, to mogę Ci podesłać sposób na włączenie komend debugowych (czyli w sumie czitów ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, miłej zabawy czitami. Jak widzę, nabijacz EXPa najbardziej Ci się spodobał?

 

A co do samej gry, to cholerka - na razie wszystko idzie super. Odkąd zabuliłem za rozesłanie solidnej depeszy prasowej, sprzedaże nie spadają poniżej 4-5 dziennie. A przecież sama gra też podrożała. Jestem ciekaw jak długo to się utrzyma, ale już widzę, że budżet następnej gry ma na czym stać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

To ja nawet nie chcę myśleć ile Borek będzie inkasował za swoją najnowszą produkcję :P Może chociaż na testera się załapię :P

 

A kiedy jakieś konkretniejsze informacje na temat nowej produkcji zobaczą światło dziennie lub chociaż GMCLANu ? :P Bo o budżet nie pytam, bo znowu będą gadać :P Jestem ciekaw, czy podobny klimat czy całkiem nowy pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samej gry, to cholerka - na razie wszystko idzie super. Odkąd zabuliłem za rozesłanie solidnej depeszy prasowej, sprzedaże nie spadają poniżej 4-5 dziennie. A przecież sama gra też podrożała. Jestem ciekaw jak długo to się utrzyma, ale już widzę, że budżet następnej gry ma na czym stać :D.

 

To chyba nawet dobrze z ta sprzedaza , nie zebym watpil w Ciebie , ale myslalem ze 2 jak schodzi na dzien to gora , czyli liczylem cos kolo 30-40 sprzedanych gier na miech , lecz jednak widze ze to inaczej wyglada :D

 

A ja wracajac do victorygames , moglby mnie ktos oswiecic , czy tam gry trafiaja na zasadzie ze oni wyszukuja gierki , czy wysylasz info ze zrobiles taka i taka gre , oni oceniaja i wtedy decyduja zeby opublikowac ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jakieś konkretniejsze informacje na temat nowej produkcji zobaczą światło dziennie lub chociaż GMCLANu ? Bo o budżet nie pytam, bo znowu będą gadać Jestem ciekaw, czy podobny klimat czy całkiem nowy pomysł...

 

Podobny klimat. Opłaca mi się promować siebie jako twórcę dziwacznych gierek strategicznych, nie mówiąc o tym, że kocham takie gry ;). Nic więcej nie powiem jescze przez długi czas ;). Budżet już kiedyś mówiłem - okolice 10k PLN, choć chyba w końcu wyjdzie więcej.

 

A ja wracajac do victorygames , moglby mnie ktos oswiecic , czy tam gry trafiaja na zasadzie ze oni wyszukuja gierki , czy wysylasz info ze zrobiles taka i taka gre , oni oceniaja i wtedy decyduja zeby opublikowac ?

 

Jedno i drugie ;). Jak z każdym pismem/stronką w sumie. Oni szukają nowych gier, ale nic nie szkodzi im o sobie przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...