Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ja bym do nich zadzwonił za bezprawne rozpowszechnianie linku do full wersji.

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Oni mi płacą $$$ za wrzucenie gierki na ich stronę. No chyba, że to miał być taki żarcik ;).

 

A co będę miał wiecej jeśli kupie tą gierkę bo sie nad tym zastanawiam

 

No... erm... w tym momencie nic - bo przecież możesz ściągnąć sobie pełne MAGI za darmo :/. Z tym, że oczywiście update będzie dostępny tylko dla zarejestrowanych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administratorzy

O proszę bardzo - znów o Tobie i Twoich przygodach z tworzeniem gier pisali... zagadka dla forumowiczów - gdzie tym razem? Podpowiem, że to nie jest żadna gazeta :P

tee_gee.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Mam głupie pytanie: jak z tej strony ściągnąć ful wersję, bo nie widzę linka? xD

 

Tylko widzę linki do triala.

 

Przestudiuj stronę i ten temat raz jeszcze. Pełną wersje można aktualnie tylko kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Znowu potrzebuję Waszych opinii ;).

 

Robię właśnie BYCZY update do MAGI. Mnóstwo ulepszeń samej gry, postacie magów podpicowane przez profesjonalną graficzkę (będą miały nawet animacje rzucania czaru ;)), nowe tryby gry... i nowe menu główne. Stare po prostu kompletnie nie pasowało do reszty gry. Na razie mam coś takiego:

 

menu.jpg

 

Jest tam trochę ruchu. Główny panel wjeżdża i wyjeżdza kiedy wchodzimy w opcje/tworzenie postaci, mgiełka się animuje, klejnot świeci a całość pulsuje co jakiś czas różnymi barwami.

 

Co powiecie? Cokolwiek kole w Wasz gust estetyczny? Coś dodać/wywalić? Pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten top nie pasuje, powinien mieć jakiś inny kolor. Ale reszta OK. Aaa, i jeszcze wyrombastik by było, gdyby po kliknięciu na coś w menu, ta księga się otwierała :D (no, chyba, że to nie jest księga.)

 

Off topic, do TeeGee'a: Jak jest CD-Action, to zawsze jest reklamówka CD Projectu "Insider". W ostatnim 'numerze' było zdjęcie całej ekpity CD Project RED - jesteś tam? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek,

 

He he, z intrem to mam teraz problem, bo obecnie jakościowo bardzo odstaje od reszty gry. Pewnie popodmieniam tam kolorki, może dowalę jakieś rysunki w tle.

 

A co do menu - jest okej, czy coś byś dodał?

 

He he... Mistyk, tyle że w tej wersji nie wyszedłbyś poza menu główne - reszta jest strasznie rozbebeszona ;). A co Ci nie pasi w tym napisie... i w zasadzie w którym konkretnie?

 

EDIT:

Dwa nowe posty doszły jak pisałem :). Jaki kolor proponujecie na ten top? Mogę spróbować i zobaczyć jak wyjdzie. To nie księga, a otwieranie to bardzo skomplikowana animacja, która by nie potrzebnie rozepchała całą grę. Chyba wystarczy, że panel jest ruchomy - trochę jak w Warcraft3?

 

A na fotce mnie nie ma - te zdjęcia w Insiderze są dość stare - zrobione zanim doszedłem. Za to jeśli ktoś dorwie artbooka, to owszem, jest tam moja kaprawa morda ;). Zresztą teraz już tam nie pracuję - odszedłem, bo dostałem ofertę zostania designerem w Codeminion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistyk, w sensie ten glow Ci nie pasuje? Czy to, że całość jest pokryta jakąś fakturką?

 

Ludzix, w zasadzie dokładnie to zrobiłem - wszystkie elementy są klecone od nowa. Oczywiście wykorzystałem czionki i elementy paneli z reszty gry, żeby właśnie mieć tę jednolitość, o którą mi chodziło. Nie mogę też za bardzo przegiąć ze zmienianiem logo, bo gracze już przywykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee ma racje. To nie bedzie nowe MAGI, w sensie nowa gra tylko bedzie to GIGANTYCZNY update do starszej wersji...

 

Wedlug mnie zdania zapalonych graczy MAGI powinny sie najbardziej liczyc gdyz ten update jest szykowany wlasnie dla nich!

 

Co do samego menu to ten napis jest ciutke za jasny. Jakbys go ztonowal do koloru menu to odrazu zrobiloby sie przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, narzekacie. Moze jest trochę chropowate, ale może być. Choć wolałbym coś jak neon XD

 

Może i już pokazywałeś, ale na własne oczy, w poradniku wiedźmina widziałem w creditsach w dziale testerzy - Tomasz "TeeGee" Grochowiak.

 

PS. TG, znasz moze Jana Grochowiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathew, nie znam nikogo takiego, ale sądząc po nazwisku, gość musi być spoko ;).

 

Chyba Gnysek wrzucał już skana z creditsami z wieśka. Z moją zaszczytną pozycją, he he.

 

Kamrat, sama forma napisu akurat zmienić się już nie może. Nie mogę kompletnie przerabiać loga gry.

 

CuB3, pokombinuję z kolorami. W tej chwili troche uwypukliłem logo, robiąc je trochę bardziej metalowe niż płócienne.

 

He he, a sam update jest raczej wycelowany do nowych graczy, na których niedługo zamierzam zapolować wykorzystując płatne bannerki i reklamy. Skoro zamierzam się w to bawić, to lepiej dopicować grę we wszystkich jej słabych punktach.

Ale oczywiście masz rację - nie mogę zrobić nic co by się nie podobało obecnym graczom - oni już zapłacili i nie chcą teraz obudzić się z zupełnie inną grą.

 

Ludzix, na złotawy akurat raczej nie zmienię, bo wszędzie indziej ta czcionka jest srebrna, ale za to mogę ją trochę przyciemnić.

 

Ogólnie ogromne dzięki za komentarze, chłopaki. W 10 minut daliście mi tyle feedbacku, że będę miał co kminić przez cały dzień ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...