Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GuXio:

 

Obniżanie ceny nic nie dało w przypadku MAGI, więc nie sądzę, żebym bawił się w coś takiego teraz. Problem nie leży w cenie, a w braku kart kredytowych i tym, że Polacy do gier Indie jeszcze nie dorośli ;).

 

Oczywiście zawsze będzie możliwość dogadania się prywatnie i dostanie ceny na nasze polskie warunki ;).

 

Marmot:

 

Soundtrack, jesli faktycznie będzie, to niestety tylko w wersji cyfrowej :(. Na uruchomienie tłoczni mnie jeszcze nie stać, a ludzie z USA wolą kupować online, niż dostawać zgniecone CDki wysłane z Polski ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GuXio:

 

Obniżanie ceny nic nie dało w przypadku MAGI, więc nie sądzę, żebym bawił się w coś takiego teraz. Problem nie leży w cenie, a w braku kart kredytowych i tym, że Polacy do gier Indie jeszcze nie dorośli ;) .

 

Oczywiście zawsze będzie możliwość dogadania się prywatnie i dostanie ceny na nasze polskie warunki ;) .

 

Wielkie dzięki, za te "Guciaki" w linkach.

A po za tym Guxio, a nie GuXio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, sorry Guxio, ale skończyły mi się inne kombinacje z Twoim nickiem i zacząłem kombinowac z "Guciami" ;).

 

Mamrot:

 

Jeśli już to MP3. Cena powinna byc bardzo przystepna, ale tu też wiele zależy od Roba. Zapewne też kupno gry bedzie dawało zniżkę na soundtrack i vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

heh, że też jestem upośledzony graficznie, bo też bym mógł jakąś fajną grę wydać :P

Ale zobaczymy, co wyjdzie z Nemesis Crew, na razie nie podaję żadnych szczegółów - żeby nie zapeszać.

Ale robić gry jak Borek, TeeGee czy Buziol... hmm, na razie mogę tylko pomarzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, sorry guxio - już nie będę. Kajam się i dyrgam na klęczkach do Częstochowy w ramach pokuty ;).

 

Gnysek, ja też jestem upośledzony graficznie, ale jak się człowiek postara, to da radę jakiś tam minimalny poziom osiągnąć. No i można grafika zatrudnić zawsze (choćby amatora). Sama grafika nie powinna być przeszkodą dla świetnego pomysłu. A co do tego, że masz fajne pomysły, to akurat jestem pewien ;).

 

A swoją drogą - właśnie dostałem pocztą egzemplarz brytyjskiego magazynu PCZone ;). MAGI dostało tam 78% w dziale o grach indie i zajęło tym samym 2-gie miejsce w tym numerze (wśród takich gierek ofkoz). Kurde... dumny jestem z siebie :D. Takie momenty sprawiają, że czuję się jak prawdziwy pro indie dev :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeeGee - przeczytaj sobie cytat boba marleya z mojej sygnaturki. Tylko ze ja wiem ze Ty wiesz ze to nie koniec, i jeszcze nie raz ten wynik 78% podkrecisz ;-) Bless Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, 78% to tylko dobry początek ;). MAGI jest sympatyczne, ale moja nowa gra będzie *naprawdę wymiatać* :D!

 

He he - a w ogóle, to byłem tak dumny, że aż zabrałem ten numer magazynu do pracy i wszystkim się chwaliłem. MAGI ma bardzo dużo recenzji w necie, ale jednak recka w poważnym drukowanym magazynie to już coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga ;).

 

Rob Westwood oficjalnie potwierdził swój udział w moim nowym projekcie i zaakceptował proponowany budżet na muzykę. Tak więc wszystko idzie na razie zgodnie z planem - będzie pełnoprawny soundtrack z chwytliwymi melodiami i w wysokiej jakości. Pomysł ze sprzedawanie ścieźki dźwiękowej odzielnie też przypadł Robowi do gustu, więc zrobimy wszystko, żeby przynajmniej spróbować.

 

Niedługo kończę nabór na grafika (czekam na prace i konkretne oferty finansowe od interesujących mnie kandydatów) i będę mógł Wam zaprezentować cały zespół pracujący nad nową grą... wraz z dokładniejszymi informacjami na jej temat ;).

 

"Bear with us"... jak to zwykli mówić marketingowcy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A swoją drogą - właśnie dostałem pocztą egzemplarz brytyjskiego magazynu PCZone ;). MAGI dostało tam 78% w dziale o grach indie i zajęło tym samym 2-gie miejsce w tym numerze (wśród takich gierek ofkoz). Kurde... dumny jestem z siebie :D. Takie momenty sprawiają, że czuję się jak prawdziwy pro indie dev :D.

 

daj skana :D

 

btw. może faktycznie jak sie nieco posiedzi i popracuje nad grafiką to da sie zrobić fajną grę... tak posiedziałem tego dnia i popracowałem nieco nad moim projektem i już wiem, że będzie całkiem całkiem grafa, klimatyczna muza jako mp3, mam już nawet rysownika postaci - nom wygląda na to, że na GMCLANie szykuje się kilka dobrych gier które są aktualnie w fazie produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMCLANie szykuje się kilka dobrych gier które są aktualnie w fazie produkcji.

nooo bedzie burza pioruny i wybuchy ;-) sam naliczylem takich gier minimum 6 (a pewnie nie wiem o wszystkim) ,naprawde kozackich tworzonych dlugo dlugo, hehe może zrobi sie glosno o polakach na scenie swiatowej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Vayaa, Marmot:

 

Erm... prawdę mówiąc 55 zeta to niska cena nawet jak na nasz rynek. Połowa typowej "niskiej ceny" dużej gry. W USA ten stosunek jest podobny.

 

gnysek, propaganja:

 

Wrzucę skana, jak tylko bedę miał chwilkę wolnego.

 

Proste - Polacy wymiatają :D. Gdyby tylko więcej osób potrafiło wyjść poza granice naszego (k)raju i porządnie rozpromować swoje gry... ech... Utalentowanych na pewno nam nie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj skana :D

 

btw. może faktycznie jak sie nieco posiedzi i popracuje nad grafiką to da sie zrobić fajną grę... tak posiedziałem tego dnia i popracowałem nieco nad moim projektem i już wiem, że będzie całkiem całkiem grafa, klimatyczna muza jako mp3, mam już nawet rysownika postaci - nom wygląda na to, że na GMCLANie szykuje się kilka dobrych gier które są aktualnie w fazie produkcji.

 

Kiedy zdradzisz więcej informacji o twoim projekcie bo jestem bardzo ciekawy co szykujesz :thumbsup: :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Proste - Polacy wymiatają :D. Gdyby tylko więcej osób potrafiło wyjść poza granice naszego (k)raju i porządnie rozpromować swoje gry... ech... Utalentowanych na pewno nam nie brak.

 

Epic Games (Gears of War) właśnie kupiło People Can Fly (Painkiller) - teraz polacy będą robić jeszcze lepsze gry :P Zresztą w GTA jednym z twórców jest Andrzej Madajczyk bodajże (mogłem nazwisko przeręcić), a Singstara - czyli Karaoke na playstation wymyśliła Paulina Bożek (czemu zawdzięczamy dwie wersje na polski rynek). A to tylko początek (nom, Wiedźmin to będzie dopiero kop :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolka:

 

Pisałem:

Niedługo kończę nabór na grafika (czekam na prace i konkretne oferty finansowe od interesujących mnie kandydatów) i będę mógł Wam zaprezentować cały zespół pracujący nad nową grą... wraz z dokładniejszymi informacjami na jej temat .

 

;)

 

gnysek:

 

Wiedźmin... *ekhu!* *ekhu!* hmm... tak Wiedźmin... Jak ja już się nie mogę doczekać na premierę tej gierki... w sumie to na skończenie prac ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin... *ekhu!* *ekhu!* hmm... tak Wiedźmin... Jak ja już się nie mogę doczekać na premierę tej gierki .

Ciekawe, czy ktoś z GMClanu będzie przy nim pracował <patrzę się na TeeGee> Nie..... XD

 

Wiesz, że powinieneś skasować poprzednie wersje? Bo ja np. wolę zagrać w darmowe 0.75 niż darmowe 0.50 XD Dokładnie: MAGI8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGI beta 8 to taka kaszana, że jak chcesz sobie w nie grać, to proszę bardzo ;). Jak dla mnie ta gra zaczyna się od wersji 1.2... może 1.1. Beta 8 kasy na pewno nie jest warta, więc niech se lata za darmo. A usuwać nie będę, bo stare linki i tak ma zapewne tylko kilka osób.

 

Przy Wiedźminie? Z GMClanu miałby ktoś pracować? No co Ty? Przecież tu same badziewiaste gry robią ;)... i tylko CTC klonować potrafią. No i przecież gry na GM to wcale nie są prawdziwe gry, więc jakby miała taka osoba pracę dostać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
MAGI beta 8 to taka kaszana, że jak chcesz sobie w nie grać, to proszę bardzo ;). Jak dla mnie ta gra zaczyna się od wersji 1.2... może 1.1. Beta 8 kasy na pewno nie jest warta, więc niech se lata za darmo. A usuwać nie będę, bo stare linki i tak ma zapewne tylko kilka osób.

 

Przy Wiedźminie? Z GMClanu miałby ktoś pracować? No co Ty? Przecież tu same badziewiaste gry robią ;)... i tylko CTC klonować potrafią. No i przecież gry na GM to wcale nie są prawdziwe gry, więc jakby miała taka osoba pracę dostać ;).

 

oj, bo mi będziesz pracę załatwiał jeszcze u siebie :lol2:

 

po prostu jakoś dobrych gier jak na lekarstwo, ale kilka było...

btw. pobrałem demo no i wiadomo, do muzyki nie ma żadnych zastrzeżeń, co do samej gry, no to zaskoczyło mnie, że nie tnie przy tylu particlach (ale w sumie musiał bym na sterego kompa jeszcze zobaczyć, bo nowy ciągnie jednak GMa jako tako) i ogólnie gra niby fajna, ale jakoś cały czas to samo po prostu nudzi. Z drugiej strony, ja nigdy nie umiałem przesiedzieć nad żadną grą przed PieCem i poza MEdal of Honor to jeszcze nic nie przeszedłem :P

Gdyby nie to, że gra jest płatna i raczej skierowana na rynek zagraniczny, to zarzucił bym też brak naszego ojczystego języka. Bo nie wiem czy teraz taka moda, czy Prze_As tak przekabacił wszystkich, ale każda gra jaka wychodzi nawet jak to jest CTC to menu ma po angielsku... w przypadku Magi jest to zrozumiałe (ale np. w przypadku Almory też tego przeboleć nie mogę), ale i tak miło było by dać chociaż komunikaty po polsku - ot tak, dla naszych graczy :P.

Wystawiam 9,5/10 (hmm... MAGI jako RPG? O to by było z 11/10 :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że MAGI się nie tnie ;). W niskich detalach ruszy nawet na procku z mniej niż 1000MHz. 90% tnących się gier to kwestia złej optymalizacji, a nie samego GMa.

 

Gnysku, przerabianie na polski ma tyle sensu co przerabianie na Swahili czy Sanskryt. Nikt u nas w takie gry nie gra, a roboty przy lokalizacji co nie miara.

MAGI owszem można zarzucić monotonnię, ale pamiętaj, że to jest gra do grania sobie po 15 minut w przerwach w pracy, a nie do parugodzinnych posiedzeń. Oczywiście mogłoby być lepiej... i w sequelu na pewno będzie lepiej ;).

MAGI jako RPG to kiepski pomysł. To by zabiło prostotę tej gierki i już nie byłaby taką sympatyczną odkocznią na parę chwil. Wolę ewoluować gierkę w stone mordobicia+MtG - tam też jest tylko jeden prosty mechanizm, a można grac i grać.

Pracy u mnie na razie nie załatwiam... chyba, że jesteś utalentowanym grafikiem chcącym bawić się w gierki indie ;). W przyszłości... kto wie ;). Na razię pracuję dla innych, powoli budując własne evil empire. Teraz siedzę w CDProjekt RED, ale mam już dalsze plany po premierze Wiedźmina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste że można robić takie gierki na GMie :D. Można też dużo lepsze, co niedługo zamierzam udowodnić. Dzięki za ocenę i życzenia...

 

Miałem dziś zeskanować ten nr PCZone, ale oczywiście zapomniałem. Może dam radę jutro wrzucić, ale głowy nie dam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...