Skocz do zawartości

Ankieta: Czy posiadasz konsolę nowej generacji?


miki77

NOWA GENERACJA  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy posiadasz konsolę nowej generacji?

    • Tak, posiadam PS3.
      1
    • Tak, posiadam XBOXa 360.
      2
    • Tak, posiadam Nintendo Wii.
      2
    • Tak, posiadam dwie z tych konsol.
      2
    • Tak, posiadam wszystkie z tych konsol.
      1
    • Nie.
      48


Rekomendowane odpowiedzi

PS sucks, k? ;p

 

Ja mam tego nowego iksboxa 360 prosto od najlepszej firmy - Microsoft © - powiem, że jest NAWET niezły - wyskoa kompatybilność ze wszelkimi urządzeniami domowymi (prócz pralki i miksera niestety ;/) no i w końcu to nowy standard, heh :D

 

ORAZ posiadam najnowszą konsolkę Wii, z której cieszy się mój syn, chociaż czasem wygląda jak pajac grając w Raymana i te Kórw... Kórliki xD Btw. to dobre na kondycję i rozwija także twórcze myślenie (hmm, w co by tu cisnąć tego głupiego pilota...? x])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie chcę. Nie przepadam za konsolami ;). Szkoda mi tej masy kasy na coś co za rok jest do niczego, ma gry za 250zl i po dwoch latach nic juz do tego nie kupisz ;).

 

Na konsoli można tylko grać - a na PC dużo więcej. No i większość konsolówek jest identycznych (albo ma 10 w tytule ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym miał kupować konsolę to tylko i wyłącznie Wii. Xboxy 360 strasznie się psują i nie przepadam za M$, a PS3 ma karty ATI - za tą firmą też nie przepadam :) . Wii to po prostu coś. Zamiast masy bajerów, exclusivów jak na Xbox i PS3, jest porządną platformą do grania. Mimo to, i tak nie kupię - czemu? Nie przepadam za konsolami. I tak, prędzej czy później będzie się dało je zemulować. Gry na PSX chodzą mi na Linux lepiej niż na PSX, jak tak porównuję. PS2 mi się nie chciało jeszcze emulować, a PS3 i Xboxów to nie widziałem jeszcze emulatorów :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie mam, ponieważ na PC są lepsze rpgi cool.gif
Niestety Pietrusie, ale rpg'i na konsolach są lepsze, zwłaszcza jrpg. Ot taka seria Final Fantasy, to jest coś!

 

Na konsoli można tylko grać - a na PC dużo więcej.
Bo konsola służy głównie do grania i nie jest zamiennikiem peceta. Takie porównania są nie na miejscu, bo oba sprzęty powinny się dopełniać a nie wykluczać. :)

 

Ja jak miałbym kupić konsolę, to brałbym Xbox360. PS3 jest strasznie przereklamowane, a na WII się zawiodłem, powtórzy los GameCube'a. Niestety innowacyjność jego kontrolera go nie obroni, znowu będzie parę ciekawych pozycji na krzyż. Natomiast na produkcie MS nie dość, że porządne gry, to jeszcze bym mógł sam na niego tworzyć. :) A tak w ogóle do grania i tak wole PC, bo RTS to najlepszy gatunek gier jaki człowiek wymyślił. Ale w tym sektorze xbox360 powoli nadrabia straty. Company of Heroes, Battle For Middle Earth, Command & Conquer 3 - robi się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pietrusie, ale rpg'i na konsolach są lepsze, zwłaszcza jrpg. Ot taka seria Final Fantasy, to jest coś!

 

Kwestia gustu. Dla mnie większość jrpg wygląda identycznie (i ma przynajmniej 12 w tytule ;)). Oczywiście FF jest fajne, ale imho już od kilku części zalatuje takim kiczem jakiego nie trawię (za to Japończycy kochają).

 

Bo konsola służy głównie do grania i nie jest zamiennikiem peceta. Takie porównania są nie na miejscu, bo oba sprzęty powinny się dopełniać a nie wykluczać.

 

Jasne, że nie ma co porównywać. I nie twierdze że jedno > drugie. Ja tylko stwierdzam, że na zabawkę tylko do grania troche mi szkoda kasy (trochę... he he he). Jak się ma hajsiwo, lubi się konsolówki, i ma się czas na grańsko to konsole są okej. Ja nie spełniam żadnego z tych warunków ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No, ciężko mieć PS3, skoro premiera dopiero 23 marca w polsce :]

Ja zamierzam kupic, ale narazie czekam na ostatnie hity na PS2, czyli Tomb Raider A, Burnout Dominator, God of War, Moh Vanguard. A pod koniec roku postaram się pomyśleć o next-genie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...