Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Giera Anacondy wymiata! Prośba: dokończ ją i wydaj. :D Dorzuć jeszcze edytor plansz. :) Punkt dla niego!

 

"Odbijanka" i giera Ranmy są nawet nawet, ale niestety niedopracowane. :(

 

Jeśli Liga przetrwa jeszcze dwa tygodnie, zapisze się do jakiejś rundy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze ktos docenil moja gre nie wiedzialem jaka nazwe dac i zeczywiscie jest nie dopracowana bo mialem na nia 4 godziny z przerwami

 

gierka Anacondy wymiata :)

 

Mam to zaliczyć jako głos?

Maximal

 

edit:nie juz wczesniej dalem glos na anaconde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The best będzie, jeśli np. poniedziałek-wtorek-środa na robienie gry, czwartek-piątek głosowanie, weekend przerwa. W ten sposób gry nie będą takie "lame", a ktoś, kto w wolne dni budzi się o drugiej, zdąży zrobić grę =).

 

Głos na Ranmę, chociaż żadna z gier tak naprawdę mi się nie spodobała. :(

 

Sam nie oddałem, bo miałem całe pół godziny, żeby coś zmotać xD

 

Oops, pominąłem grę Anacondy. Głos na Anacondę :). A gra Ranmusa to na 7.0 beta była ;( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hehe, Littlefish, a już chciałem napisać, żeś lizus. Tutaj nie ma co głosować, anaconda wydał najbardziej dopracowaną grę i tyle (chociaż mój pomyśł mi się bardziej podoba). Ciekawi mnie zaś trzecie miejsce. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja głosuję na Londona. Lubię takie gierki (sam robiłem)

Dziękuję bardzo za głos :D

 

Tu raczej chodzi o to czy gra jest porządnie wykonana, zgodna z tematem oraz orginalność, gra londona nie jest grą logiczną, i do tego ma słabą grafike, tak jakby miała to być dopiero betą czy coś takiego.

Grafikiem dobrym nie jestem więc się nie czepiaj :P Chociaż mógłbym się wysilić i zrobić trochę lepszą grafikę, ale w 24h nie zabardzo by mi się udało.

 

gra londona nie jest grą logiczną,

Jak śmiesz tak mówić :P Przecież to labirynt (tylko dość nietypowy, no ale przynajmniej oryginalność jest). Nawet na końcu jest zagadka do rozwiązania. Tylko nie wiem po co koniec zrobiłem, bo i tak nikomu nie będzie się chciało przejść całego labiryntu. :P

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no ta gra londona to jest bardziej przygodowo zrecznosciowa a jak sie przechodzi przez labirynt nie trzeba myslec bo to nie labirynt tylko kilka kostek poustawianych w wielkich odstepach

Zamilcz! :D Może zawiera elementy zręcznościowe i przygodowe, ale jednak jest to gra logiczna. Tym bardziej, ze na końcu jest zagadka xP Jesteście zazdrośni poprostu, że zdobyłem głos :D Kończmy ten temat.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Każdy głosuje, jak chce, nie ma żadnych zasad typu "Zwracaj uwagę na grafikę.".
Jak to co z tego, trzeba zwracać uwage na to, czy gra jest związana z tematem i wykonanie. Bo np. tematem będzie zrbienie prostego rpg, któryś uczestnik zrobi pacmana (ale napisze nazwe PACMAN RPG :P), a ktoś inny zagłosuje na niego, poniewarz lubi takie gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co z tego, trzeba zwracać uwage na to, czy gra jest związana z tematem i wykonanie. Bo np. tematem będzie zrbienie prostego rpg, któryś uczestnik zrobi pacmana (ale napisze nazwe PACMAN RPG :P), a ktoś inny zagłosuje na niego, poniewarz lubi takie gry.
Jeśli ktoś zrobi grę niezwiązaną z tematem, będzie ona zdyskwalifikowana. Tak stoi w regulaminie :)

 

Piczer: za godzinę kończy się głosowanie. Początek trzeciej tury zależy od zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...