Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi wychodza takie niedopracowane gry bo przez brata mamy zakaz wlaczania kompa w tygodniu a pozatym jest jeszce szkola i odrabianie lekcji

chyba najlepiej dla wszystkich by bylo tworzyc w weekendy kto mnie poprze ?? :)

 

o kurka zaraz musze wychodzic do szkoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, Maxiu. :D Miałem rację. :P Nadal proponuję przedłużyć zarówno czas na tworzenie prac, jak i czas głosowania do 48 godzin.
Nie, nie miałeś racji =P Zakładałeś, że zabraknie pomysłów na kolejne tury, albo że uczestnikom nie będzie chciało się już pisać gier. Powód jest inny: ja zwyczajnie nie wyrabiam. Może gdybym miał do pomocy jeszcze kilka osób... ale ich nie mam, więc chcę zrobić nieco większe odstępy między rundami :)

 

Czytając Wasze propozycje, doszedłem do pewnego wniosku: tygodniowy odstęp odpada. Od początku zamierzeniem Ligi było przeciwdziałanie nudzie i motywowanie GMowców do tworzenia (PuzzBlockEr jest pierwszym owocem tych działań :)), więc rozwlekanie czasowo kolejnych tur mija się z tym celem.

Dobrym rozwiązaniem wydaje mi się za to przedłużenie czasu tworzenia do 48 godzin. Imo nie ma sensu przedłużać głosowania, bo przez 24 godziny w drugiej turze zagłosowało 21 osób. A jest to ilość spora :) (co prawda w reszcie tur liczba głosów nie była aż tak wysoka, ale nawet nie spodziewałem się, że za każdym razem głos będzie oddawała podobna liczba userów). Zresztą zobaczymy - jeśli będzie coraz mniej głosów, przedłużę termin.

 

Co sądzicie o takim harmonogramie?

 

Czwartek, Piątek, Sobota - tworzenie

Niedziela, Poniedziałek - głosowanie

Wtorek, Środa - krótki okres odpoczynku, aktualizacje w Lidze

 

I tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, Piątek, Sobota - tworzenie

Niedziela, Poniedziałek - głosowanie

Wtorek, Środa - krótki okres odpoczynku, aktualizacje w Lidze

Całkiem niezły pomysł ale może zamiast odpoczynku dać dalszą możliwość głosowania jeśli ktoś nie bedzie mogl zagłosować w niedziele i poniedziałek to bedzie mógł zagłosować we wtorek i środe wydaje mi sie, że tak było by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, Piątek, Sobota - tworzenie

 

Ołoło... W sumie Piątek dla mnie najgorszy, bo w domu po 18 jestem... A pozatym to są 72 godziny :).

 

Mi to tam obojętne... No tylko ten piątek... Ale jak było powiedziane tu demokracja działa, i do konsensusu raczej dojść się nie da :).

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niszczenie!

 

No to Frugo! :D

 

wiem ze lipa ale ja wymyslac nie umiem x_X

 

Zawsze mogło być gorzej, naprzykład... Spanie :P

 

EDIT: Swoją drogą szkółke dziś luźną (Ale do późna) mam, to sobie nawet kod gry zapisze na kartce :D.

 

I czy musi to być po Polsku? :D

 

-Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skończyłem :)

Właśnie uploaduje....

Ok, jest.

--Musze zreuploadować plik! Był błąd z wieszającym gre dźwiękiem i musiałem poprawić!

Link

 

No, nie miałem pomysłu co zrobić. Mi się grało przyjemnie, mój rekord to chyba 5 i pół miliona.

A samo produkowanie gry trwało... Około 12-14 godzin.

 

A Micanser, całkiem fajna gierka. Tylko można sobie łatwo poradzić bez strzelania, samymi brońmi specjalnymi :).

 

-Maurycy

 

Sorry, ale nie widzę Cię na liście. Zgłaszałeś się?

Maximal

No, nie powiedziałem że się zgłaszam ino... "Ja tam bym się w sumie zapisał, czemu nie". Dla mojego ciasnego umysłu to tak samo jakbym powiedział "MUSZE WZIĄĆ W TYM UDZIAŁ! ZAPISZCIE MNIE!", no ale... W każdym razie można powiedzieć, żę jak wcześniej się nie zapisałem to teraz już tak.

-Maurycy(Nie chciało mi się PMa pisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...