Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja proponuję, żeby kolejne tury, były np. co tydzień, powiedzmy w weekend. Sobota/niedziela lub piątek/sobota.
Tydzień czekania? ;/ Jak chcecie, tylko nie jęczcie później, że tury są za rzadko :]

 

Marmot: Mnie często nie ma w Niedziele, więc jestem bardziej za opcją Piątek/Sobota.

 

PS: No, widzę, że jednak coś zrobiliście :D Dobra robota, obywatele :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, zrobiłem coś na szybkiego ale krucza fujara. W ostatnią minutkę zmontowałem tylko 2 plansze. Łeeee.... https://gmclan.org/up1_4_mb.html

 

EDIT: W Readme zapomniałem dodać, że lewym klawiszem myszy przyciągamy kulkę. I ona nie zawraca w linii prostej do kursora, tylko skręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanie co bedzie jak glosy beda tylko na anaconde i ranums?? ze potem co z 3. miejscem??

bedzie glosowanie na pozostalych tylko?? czy poprostu nie bedzie tego miejsca i tych punktow??

No cóż, takiej sytuacji nie przewidziałem ;p Miejmy nadzieję, że ktoś zagłosuje, a jeśli nie, postaram się znaleźć jakieś rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Anaconda: Głupi argument. To, że są takie a nie inne plansze, to wina czasu, którego mi nie starczyło. Spokojnie przecież można zaprojektować planszę, gdzie trzeba użyć trochę mózgu. A, że gra dodatkowo posiada cechy zręcznościówki, to przecież nic złego. :)

 

Jak ktoś chce, to w moim uploaderze jest dodatkowe archiwum z grą z 7 planszami oraz źródłem gry (ostrzegam, że syfne :P). Silnik jest darmowy i można se go przerobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...