Skocz do zawartości

Dawidsu

Użytkownicy
 • Postów

  458
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawidsu

 1. Znaczy, że co - za dużo? :P Sama gra zajmuje ok. 35 mb, więc instalka, a właściwie rozpakowywarka nie waży chyba aż tak dużo.
 2. W tym roku minęło pięć lat od premiery Beaver Buildera i z tej okazji postanowiliśmy wydać poprawioną wersję, która działa na nowszych windowsach. Przy okazji wprowadziliśmy też parę kosmetycznych zmian w grafice. Można ją pobrać z naszej strony www.bi.prv.pl lub z tego turbo-bezpośredniego linku. Pracujemy też nad wersją na androidy. Przy okazji powiem też, że oczywiście nie robiliśmy tej odświeżonej wersji przez całe ostatnie pięć lat, przez które tu nas nie było. ;) Robimy też inną gierkę, ale o tym w swoim czasie. EDIT: Aha, no i mamy także fejsa! www.facebook.com/beaverinteractive
 3. Wielkie dzięki za pozytywną recenzję. :) Miło widzieć, że BB cieszy się powodzeniem. No i fajnie, że PIGames powróciło.
 4. Wielkie dzięki za wychwycenie tego buga, Arekadiusz. ;) Ładowanie replayów do własnych plansz już działa. Próbowałem też poprawić skrypty zapisywania powtórek, bo czasem GM któryś ruch odnotowuje o step za późno. Sprawdzałem i wszystko chyba działa, ale sprawdzać można bez końca, a i tak komuś to później nie będzie hulać... Wersja 1.1 pojawiła się już na naszej stronie internetowej. Zapraszam na www.bi.prv.pl
 5. Ej, no bez przesady. :D O BB świat usłyszał w grudniu 2007 roku, w ś.p. Młotku. Ale przede wszystkim cieszę się, że gra wam się w większości podoba. :) Moja mozolna praca nie poszła na marne. ;)
 6. Dawidsu

  Beaver Builder

  Lato, lato i po lecie, Beaver Builder... sami wiecie... Zwijaliśmy się, ale nie zdążyliśmy. Nie będę tutaj obiecywał (od tego jest Patrysław :]) ale mogę powiedzieć, że tym razem zostało naprawdę niedużo. Mamy już prawie całą muzykę, brakuje tylko jednej planszy i głosów to intro i outro. Nie byłoby źle, gdybym nie musiał ciągle poprawiać nowych bugów, które pojawiają się gdy już myślę, że wszystko naprawiłem. Może uda nam się wydać BB zanim zwariuję. ;)
 7. Dawidsu

  Beaver Builder

  E-e. Robiłem w Edit Plusie, który dał mi tylko to wszystko, co tam musi być przed <body>. :P Nie wiem o co ci chodzi z tym językiem. Jest przecież <HTML lang="pl">.
 8. Dawidsu

  Beaver Builder

  Sobie nie muszę wmawiać. Wmawiam innym. Na tym polega marketing. :jezor:
 9. Dawidsu

  Beaver Builder

  Uwaga! Uwaga! Słuchajta! Słuchajta! Nareszcie odpalamy nową stronę Beaver Interactive! Adres to jak zwykle www.bi.prv.pl. Mam nadzieję, że wszystko gra, bo dokończenie strony, gdy ma się na karku przeprowadzkę i niespodziewanie wydłużony pobyt z dala od internetu i kompa to sztuka nie lada. Wchodźcie więc gromadnie, niech mój wysiłek nie idzie na marne. ;) No i oczywiście komentarze na temat nowego "sajta" przemile widziane. Aha, jeśli komuś wyskakuje "Under Construction", niech skasuje pamięć podręczną.
 10. Dawidsu

  Beaver Builder

  W sumie nekrozoofil. :] Naprawdę myślicie, że Tymonowi chciałoby się robić grę i trailery tylko po to, żeby was ponabierać? :P
 11. Dawidsu

  Beaver Builder

  Dzięki wszystkim za pozytyne opinie. :) Miło wrócić i ponownie z wami dyskutować. @ANtY: Przecież oglądałeś trailer, powinieneś wiedzieć :rolleyes: (no, chyba, że nie rozumiesz po angielsku, albo nie dotrwałeś do końca ;P). A co mi tam, podam termin: lato. =D Nie mogę sprecyzować, bo choć nie zostało dużo, to różnie jest z wolnym czasem - sesja trwa...
 12. Dawidsu

  Beaver Builder

  Tytuł: Beaver Builder Gatunek: logiczna Opis: Niektórzy może nas jeszcze pamiętają (a tych, którzy nie, serdecznie witamy) i może ucieszy ich wiadomość, że wracamy z nową produkcją – Beaver Builderem (zapowiadanym zresztą w Młotku :P). Budowniczy Bóbr Bonzo z powodu nieoczekiwanego splotu wydarzeń traci swe ukochane gwiazdki (szczegóły w poruszającym intro) i do tego gonią go terminy na budowie, na której pracuje. Sama rozgrywka polega na przepychaniu różnych rodzajów skrzynek i zbieraniu wyżej wymienionych gwiazdek. Produkcję urozmaicają: rozbudowany edytor plansz i możliwość nagrywania powtórek, a także wstawki filmowe - dla niektórych znak firmowy BI - co czyni ją czymś więcej niż tylko zwykłą grą logiczną. Mimo wszystko to jednak na rozgrywce skupiliśmy się najbardziej i mamy nadzieję, że przygotowane przez nas plansze dostarczą wam solidnej porcji rozrywki. Jeśli nie – zawsze będziecie mogli zrobić własne. ;) Autorzy: Programowanie: Dawidsu (z pomocą Tymona) Fabuła: Dawidsu i Patrysław Grafika: Patrysław i Dawidsu Muzyka: W trakcie rozważań Screeny: Trailer:
 13. Yoda nie ma Game Makera 7, który odczytuje pliki gmk. @Yoda - ortografia! @dolaran - nazywaj tematy porządnie. :/
 14. @pacman: to zrób. Przeczytaj temat, zanim odpowiesz. :/
 15. Jontor, uważaj co piszesz, bo warn się szykuje. Dziadek zaspamował mi inbox raportami o twoich głupich postach. :]
 16. Dawidsu

  Fajne linki

  @kasa100: Tja, wszyscy odetchnęli z ulgą. Zamykam. :] Byłem szybszy! xD Maximal A pupcia tam. @Proxx: A fakt, że do dwóch modów to dotarło, tu co? :] Chcesz warna za herezje? :P Dokładnie, a jak kasa100 będzie dalej takim uczynnym obywatelem to może nawet obniży się mu ilość warnów :) . Marmot
 17. A ty, proxx, nie masz opcji Report? 10 minut temu to dopiero napisał. Rezint, nie piszemy więcej niż jednego posta po sobie.
 18. Temat w złym dziale, złe jego nazwenictwo, ortografia. Szykuje się warn...
 19. @Proxx: jeszcze niedawno pamiętałeś jak korzystać z "Report". :] Poza tym jak nie ściągałeś to nie oceniaj gry (możesz najwyzej się wypowiedzieć o grafice, sądząc po screenach). @miki_96: ortografia, szablon, regulamin (link na samej górze). Zamykam. Jak dostasujesz się do szablonu, to sobie otwórz ten temat.
 20. Dawidsu

  Grafika łódek

  Wracać mi tu zaraz do tematu!
 21. Może dlatego, że gmd to rozszerzenie wersji 5.x. Jeśli chcesz otworzyć plik gmd "szóstką" musisz kliknąć w niej Open i wybrać niżej w oknie, żeby wyświetlały się pliki ze starej wersji. :) EDIT: Tylko to nie gwarantuje pełnej kompatybilności starego pliku z nową wersją. Tylko temat ten był już kilka razy poruszany. :] Chyba dodam do FAQu.
 22. Zapomniałeś o jednym argumencie w show_message_ext(). Jeśli nie chcesz by dany przycisk się pojawił zastąp go cyfrą 0. Czyli np. wybor = show_message_ext('Czy chcesz zapisać projekt?','Tak',0,'Nie') EDIT: Tylko nazwa tematu jest myląca...
 23. Musisz zrobić warunek, który określi czy jesteś nad trampoliną czy pod. W kolizji objektu hero z trampoliną dajesz np. if other.y>y+sprite_height {vspeed=-20} Musisz tylko powyższy kod dostosować trochę do swojego i powinno być OK.
 24. Jeśli przyznajesz się, że to piracki klucz to nie pozostaje mi nic innego, jak zamknąć temat. :]
 25. Użyj mp_potential_step(x,y,stepsize,checkall) zamiast move_towards_point.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...