Skocz do zawartości

Zablokowane [ Temat archiwalny ;) ] Liga 24


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marmot -> fajna gra, ładnie zrobiona. jednak jest się czego czepić - żadnego zwiększania się poziomu trudności, przez co gra po czasie staje się zbyt łatwa i nudna.

 

Hanjuso -> brzydka graficznie, ale całkiem niezła gra 'surwiwajlowa". jednak jest podobnie jak w grze Marmota: poziom trudności rośnie zbyt wolno, więc można się szybko zniechęcić (sam dotrwałem do 5 poziomu po czym wyłączyłem).

 

Tymon -> mój typ na zwycięzce 1 tury Ligi 24 yahoo.gif ciekawy pomysł, ładne wykonanie. gra mnie na trochę wciągnęła, jednak spasowałem gdy liczba jednostek wroga była gdzieś... 25 razy większa ;) jednak dla mnie najlepsza -> oryginalna, ładnie wykonana, no i zachowanie tematu survivalu.

 

tak więc - głos na Tymona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymcio - pod moja karta graficzna to wszystko sie rozjezdza, odstepy miedzy tile'ami (GF 8800). Pozatym malo grywalne. No i za skomplikowane jak na survival :) - w grze Hanjuso coprawda musialem sie domyslic, ze do tego czegos co jest zolte trzeba strzelac ( xd ) ale nie potrzebowalem czytac helpa, natomiast Marmi postawil na prostote i to mi sie podoba.

 

Hanjuso - sry, moze 3D, moze wcale nie takie to to brzydkie, ale nie ma "tego czegos". Jakos nie rusza mnie fakt, ze to jest 3d, jesli wylaczylem juz po 2 lvl. Zreszta - technicznie nic specjalneg, da sie wyjsc poza plansze, etc.

 

Marmot - najpierw nie zrozumiałem "o co kaman" - dopiero pozniej zauwazylem, ze ta breja to jest menu :) No to klik w samochodzik.. Aaah, lezka sie w oku kreci ;( Technicznie bezbledne, dzwiek w deche, kolory jako zywo z "gierki", bugow brak.

 

Vote fooor... MARMOT! =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot - dobre wykonanie, fajna, prosta grafika, ale jakies innowacji brakuje

Hanjuso-ladny shooter 3d, troche grafika widac ze w pospiechu robiona :D i ciekawy pomysl

Tymon-moim zdaniem najlepsza gra, zawiera jeszcze troche bugow ale mnie najbardziej wciagnela

 

Wiec u mnie wygrywa TYMON!!! :thumbsup:

Innym zawodnikom rowniez gratuluje - nielatwo zrobic takie gry w pare godzin. :thumbsup:

 

 

EDIT:

pozwolilem sobie policzyc glosy do mojego postu!!!

H: 5

M: 2

T: 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanjuso - na pierwszy rzut oka nieźle, 3d i w ogóle :) Ale nudne.... za nudne...

Marmot - na początku nie wiedziałem co to jest w tym okienku z gry ;P I ciągle tak klikałem, że wyskakiwał manual xD Łezka się w oku kręci, ale najmniej skomplikowana gra. Więc nie wygrasz ;D

Tymon - ooo tak, całkiem ciekawa gierka ;) Trudna, ale ciekawa. W ogóle jakaś taka najprzyjemniejsza z tych 3.

Oddaje głos na Tymona

 

A i zapiszcie mnie również, może będe uczestniczył w niektórych "walkach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może grafa troszkę brzydka, ale miał mało czasu na rysowanie

 

ale on nie umie rysować XD myślisz że dlaczego jak z nim pokryjomu robie gry to robie za grafika, tzn tutaj mu nic nie pomagałem bo w końcu teamy odpadają a poza tym to widać chyba x]

 

ps. ja sie zgłąszam do następenj tury, nie wiem czy sie wyrobie ale co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meteorminator (Hanjuso)

Gra stojąca na wysokim poziomie technicznym, na początku ciekawa. Niestety bardzo mało urozmaicona, przez co szybko się nudzi.

 

Racing (Marmot)

Ciekawy pomysł, chociaż na początku nie mogłem się połapać, w co mam kliknąć i ciągle włączałem help. W końcu jednak uruchomiłem grę i rozpocząłem rozgrywkę, która okazała się nadzwyczaj grywalna. Klimaty 100in1 nadal w modzie.

 

Balistik (Tymon)

Mimo, że ta gra ma parę bugów, to jest dosyć, a nawet bardzo grywalna. Brawa należą się także za ciekawy pomysł i dopracowaną grafikę. Mam nadzieję, ze Tymon rozwinie ten projekt. Aby go to tego nakłonić, oddaję głos na niego.

 

Głos na Tymona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki uaktualnione, uczestnicy dopisani :)

 

Teraz pora na mój głos :3

 

Marmot - oldschool totalny! :D Ale dzięki temu gra zyskuje niepowtarzalny klimat, przez który naparzałem w "samochodzki" z 10 min (a jak na mnie tu dużo ;)). Niestety, poziom trudności jest ciągle ten sam, przez co po tych 10 minutach grę wyłączyłem.

 

Hanjuso - pomysł oryginalny, wykonanie też nie najgorsze :) Szkoda, że gra jest niedopracowana. Zaznaczę też, że dzieło Hanjusa było najbardziej związane z tematyką.

 

Tymon - pomysł także bardzo ciekawy, ale gra jest niestety mniej grywalna od reszty prac. Czasami ludziki blokują się na podłożu, lub na innych ludzikach. Za to oprawa audio-wizualna trzyma poziom :)

 

A więc, po krótkim namyśle... głos na Hanjusa! =p

 

 

 

Korzystając z okazji, chciałbym omówić sprawę grup. Od kolejnej tury mam zamiar wprowadzić możliwość pracy w grupach 2 osobowych. Oczywiście nie będzie to przymusowe, dalej pozostaje możliwość tworzenia indywidualnie. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam usprawiedliwienie! Nie miałem interneta! Max miał mi wysłać SMSa! Wysłał o 18:54! :P

 

Ok mniejsza o to. Bardzo chętnie mogę zrezygnować z uczestnictwa z powodu 7 min spóźnienia - w końcu zasady to zasady. Więc ludu - róbcie jak uważacie.

 

Co gier.

 

Marmi! A gdzie dodatkowe punkty za wjazd w luki między pojazdami? Fajne, dobrze że ktoś ze starej elity coś zrobił :)

 

Hanjuso! Bardzo fajny pomysł, dość fajne wykonanie - mogłeś się postarać o jakieś fajne teksturki :P. Na pewno miałbyś mój głos - gdybym mógł głosować <_<...

 

Co do mojej, początkowo miałem pisać symulator + przetrwanie + ochrona konwoju, ale przy 24h jedna osoba nie miała nawet szans. Więc wyszło coś pseudo strategicznego. Jednak i tak jak nie chciałem - np. nieprzyjaciel miał atakować falami i miał mieć trochę więcej IQ, miało być w sumie 8 typów jednostek. No i jeszcze do tego zabugowane - błędy kolizji, argh.

 

Co do poziomu trudności. Dla osób które grają w strategie to banał, a inni będą tylko marudzić że trudne, albo że nie wiedzą o co chodzi xD

 

Tak dla ciekawostki, mój wynik:

https://gmclan.org/up152_6_balistik.html

 

A grę pewnie rozwinę - tzn. już to robię xP

 

Duże thxy razem z :* dla Maxa za sprawną organizację i w ogóle za organizację!

 

Wybaczcie mi jeszcze raz brak jakiegokolwiek ładu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać temat! Muszę was rozwalić!

 

Ja zapisuję się na stałe. Jak nie będę chciał to się wypiszę.

 

PS. Jeśli głosowanie nie zakończone to głosuję na Tymona

 

PS2. Moja gra jest podobna do RPGa na dwóch, którego robię i jest wprost FANTASTYCZNY. Jak ktoś chce pomóc to GG: 8101228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...