Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

gnysek ogarnij się. Gość ma według profilu 13 lat i w sumie po zdjęciu na tyle wygląda. Nie ma nic dziwnego w tym, że koleś w tym wieku ma niewieścią urodę. W sumie normlane. Też miałem. Zrozumiałbym jeszcze (w miarę) jakbyś takie docinki walił kolesiowi w swoim wieku, albo walił je koleś w jego wieku. Ale kurde. Trochę powagi. Masz lat z tego co mi wiadomo ze 24 i komentujesz w ten sposób wygląd 13-letniego chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest istotne czy Ty się przejmujesz czy nie. Po prostu zaczyna mnie co raz bardziej irytować wszechobecny brak szacunku panujący na tym forum. A jak nawet redakcja nie będzie świecić przykładem to za jakiś czas całkowicie utoniemy w chamstwie, które jednak jest zaraźliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest istotne czy Ty się przejmujesz czy nie. Po prostu zaczyna mnie co raz bardziej irytować wszechobecny brak szacunku panujący na tym forum. A jak nawet redakcja nie będzie świecić przykładem to za jakiś czas całkowicie utoniemy w chamstwie, które jednak jest zaraźliwe.

Ej no, wykorzystałeś uberszatański post nr 6666 w tym temacie na ratowanie dobra forum :( . Ale w sumie to, ciężko się nie zgodzić.

 

To ja się nacieszę postem 6667 i zamieszczę swoje jedyne udane w miarę zdjęcie z czwartkowego wyjazdu do Warszawy (zdjęcie robione kalkulatorem zwanym samsung avila, więc wybaczcie, że wygląda tak beznadziejnie :) .

zdjcie0199v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się Wasza numeracja nie zgadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W czasach gdy faceci się ubierają jak baby, to nie jest docinek, a może być nawet komplement!

Masz na myśli mundurek harcerski? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
na pierwszym zdjeciu nie wygadasz na 13 lat

wrecz starzej od antego

bo ja to w ogóle nie wyglądam :D

 

ale kiełbasa chyba nie ma tak na serio 13 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
masz tak 13 lat jak ja mam 19

ani troche

Potraktuję to jako komplement ^^ Mógłbym zeskanować wam paszport lub legitymację xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnysek ogarnij się. Gość ma według profilu 13 lat i w sumie po zdjęciu na tyle wygląda. Nie ma nic dziwnego w tym, że koleś w tym wieku ma niewieścią urodę. W sumie normlane. Też miałem. Zrozumiałbym jeszcze (w miarę) jakbyś takie docinki walił kolesiowi w swoim wieku, albo walił je koleś w jego wieku. Ale kurde. Trochę powagi. Masz lat z tego co mi wiadomo ze 24 i komentujesz w ten sposób wygląd 13-letniego chłopaka.

Platyna, masz zacne postulaty, szkoda tylko, że zawsze próbujesz wprowadzać jakiekolwiek zmiany w najmniej istotnych miejscach. Myślę, że post gnyska w stosunku do postów jakie padają w tym temacie i nie tylko, jest niczym, a nawet ma pozytywny wydźwięk.

Przecież wiem, Strassburger mode włączyłem.

Może kiedyś zrozumiesz, czemu nie masz dziewczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Może kiedyś zrozumiesz, czemu nie masz dziewczyny...

Uwielbiam te twoje wjazdy osobiste :)

(protip: nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to potraktował jako radę a nie wjazd. Jego posty poza offtopem wnoszą tylko infantylne i wręcz zerowe poczucie humoru, którego nie pojmuję, podobnie jak wiele użytkowników. Skoro już żalił się nam że swoich problemów miłosnych, podpowiadam: spróbuj dorosnąć, a może spotka ciebie większe powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...