Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym to potraktował jako radę a nie wjazd. Jego posty poza offtopem wnoszą tylko infantylne i wręcz zerowe poczucie humoru, którego nie pojmuję, podobnie jak wiele użytkowników. Skoro już żalił się nam że swoich problemów miłosnych, podpowiadam: spróbuj dorosnąć, a może spotka ciebie większe powodzenie.

 

Trochę nie umiem tego zrobić. Znając mnie popadł bym w skrajność, a już wolę być dziecinny niż ponury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie umiem tego zrobić. Znając mnie popadł bym w skrajność, a już wolę być dziecinny niż ponury.

Świetnie, miej swoje beznadziejne poczucie humoru, tylko się nim nie dziel z każdym na forum tworząc jeden wielki offtop.

A kogo nie?

Kogoś, kto potrafi przyjąć krytykę tudzież wskazanie błędu na klatę ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kogoś, kto potrafi przyjąć krytykę tudzież wskazanie błędu na klatę ;) ?

Co innego przyjęcie krytki obiektywnej na klate, co innego czytanie jak się czepiasz każdego tutaj na forum, co jest twoim jedynym zajęciem, get a life :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego przyjęcie krytki obiektywnej na klate, co innego czytanie jak się czepiasz każdego tutaj na forum, co jest twoim jedynym zajęciem, get a life :thumbsup:

Tak, czepiam się, no bo jakoś nie widzi mi się tolerowanie zachowania ludzi, którzy szerzą nieprawdziwe informacje (najczęściej na temat GMa). Wypowiadam się tylko tam, gdzie mam coś ciekawego do powiedzenia. Wydaje się to być logiczne, jednak nie dla większości GMClanowiczów :P . Dla Twojej informacji, dostałem na PW już kilka pochwał/podziękowań za pomoc/zwrócenie uwagi na błąd. Od niemal każdego wyjadacza na tym forum dostałem propsy. Nie wiem po co się spinasz. Jestem tu dłużej niż ty, choć nie miałem wcześniej konta, i większość osób siedzących tutaj dłużej niż te 5 lat, zna moją postać dobrze z korespondencji na gg lub nawet spotkań w realu. A tekst "get a life" to kolejny powód do uśmiechu na mojej twarzy :P .

 

A, i zapamiętaj, czepianie się to jedyny możliwy sposób nakierowania kogoś na właściwą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś na PW wiele pochwał, ale weź pod uwagę, że nie wszyscy kwapią się, żeby poprzez PW pisać mniej pochlebne treści. Nie jesteś ani najlepszy, ani najgorszy. Wrzucasz swoje trzy grosze do większości tematów, gdzie skupiasz się na pojedynczych postach częstokroć je molestując zbędnymi ripostami. To fajnie jest mieć cięty jezyk, ale na forum to nie działa, a jedynie sprawia wrażenie, że jesteś trollem. Sam ci nieczego nie zarzucam, żyj jak chcesz, nikt nie zabroni wolnej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A tekst "get a life" to kolejny powód do uśmiechu na mojej twarzy :P .

Bo nie była to aluzja do twojego tekstu o takiej samej treści :)

 

A te wiadomości, propsy, sropsy i inne tak pochwały to se gadaj, jaki jesteś każdy widzi.

 

Dodam tylko, że nie wszystko co tobie się wydaje, że jest ciekawe inni odbierają w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie była to aluzja do twojego tekstu o takiej samej treści :)

Nigdzie nie napisałem, że tego nie wiem lub jest inaczej.

A te wiadomości, propsy, sropsy i inne tak pochwały to se gadaj, jaki jesteś każdy widzi.

Ale co "se gadaj"? Jak chcesz się z faktami kłócić to lepiej nic nie pisz, serio marnujesz mój czas. Tymon mnie w ogóle nie znał, niewiele dni po powrocie na GMClan pisze mi, że jestem mega inteligentny. A jako, że uważam go za najbardziej rozgarniętego gościa na tym forum, nie potrzebuję już pochwał od nikogo, choć uwierz mi, dostałem je tutaj od wielu wartościowych osób, których nie wymienię, bo najnormalniej w świecie nie wypada.

Dodam tylko, że nie wszystko co tobie się wydaje, że jest ciekawe inni odbierają w ten sam sposób.

Znowu kłócisz się z faktami. To zdanie nie ma żadnego sensu. Co mi się wydaje? Że dostaję pochwały :P ? Dushan, wyluzuj, odpal joya i wróć, bo piszesz farmazony. Jeśli chodzi Ci o moje posty - nie wydają mi się ciekawe, ba, mogą być mega nudne, ale w przeważającej większości są na temat, nie łamią regulaminu i pomagają. Tak, niektórzy na tym forum pomagają innym. W dodatku nie wiem jakim prawem miałbym brać odpowiedzialność za to, jak inni odbierają moje posty. Albo są zgodne z etyką, albo nie.

 

Feniks, chciałbym skomentować Twój post, ale dam Ci spokój, bo znowu będzie, że się czepiam, to jest: "żyj jak chcesz, nikt nie zabroni wolnej woli.", czyli absolutnie nowoczesne podejście do współczesnej filozofii oraz "Wrzucasz swoje trzy grosze do większości tematów, gdzie skupiasz się na pojedynczych postach częstokroć je molestując zbędnymi ripostami.", czyli historia o tym, jak Sernat ripostował czyjąś wypowiedź. Nie przypominam sobie w każdym razie, bym miał cięty język.

 

Serio dajcie se już spokój, nie dam się sprowokować następnym razem, no chyba, że wreszcie ktoś napisze coś faktycznie konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Znowu kłócisz się z faktami. To zdanie nie ma żadnego sensu. Co mi się wydaje? Że dostaję pochwały :P ?

może to ci się wydaje

 

Wypowiadam się tylko tam, gdzie mam coś ciekawego do powiedzenia.

 

 

Co do marnowania czasu to nieźle się uśmiałem, najwyraźniej nie masz nic innego do roboty więc raczej powinieneś mi dziękować za organizację wolnego czasu :)

 

Co do twoich pomagających postów to nie zaglądam do działu Pomoc dla początkujących, czy jak to się tam zwie i jakoś ich nie uświadczyłem jeszcze, coincidence jakiś :/

 

no chyba, że wreszcie ktoś napisze coś faktycznie konstruktywnego.

może wtedy i nawet wielki Sernat by się skusił, nie? :P

 

Ale co "se gadaj"?

To, że niewiele mnie to obchodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marnowania czasu to nieźle się uśmiałem, najwyraźniej nie masz nic innego do roboty więc raczej powinieneś mi dziękować za organizację wolnego czasu :)

O ile poziom merytoryki wciąż trzyma parter, to poziom Twojego chamstwa sięgnął zenitu. Cóż ;) . Brak słów.

To, że niewiele mnie to obchodzi ;)

Świetnie. Po co był offtop?

 

Co do pomagania, sprawdź moje pierwsze 50 postów. Wtedy było chyba tego największe stężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie, dzięki :)

 

 

BTW: Tylko ja mam wrażenie, że prawie te same dyskusje powtarzają się z jakąś określoną częstotliwością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nikt Ci nie każe ich zaczynać, mnie też to irytuje ;) .

 

Sorry Sernat, wiem, że masz 20 lat itp., ale czasem mam wrażenie, że jesteś małym wymądrzającym się dzieckiem, który nie przyjmuje krytyki, ale wymaga tego od innych.

Tymon mnie w ogóle nie znał, niewiele dni po powrocie na GMClan pisze mi, że jestem mega inteligentny.

Uwierz mi, ja też to słyszałem niezliczoną ilość razy. Ale niech Tymon weźmie pod uwagę, że inteligencja nie jest równa wiedzy. To, że przeczytałeś dwie tony książek nie świadczy o tym, że trafnie spostrzegasz świat.

Jestem tu dłużej niż ty

Muah! Powód do dumy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Właśnie, zapomniałem wczoraj napisać:

 

Jestem tu dłużej niż ty

 

A ja mam więcej postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sam zacząłeś. Chyba, że post "Może kiedyś zrozumiesz, czemu nie masz dziewczyny..." był jednym z twoich wartościowych, konstruktywnych, pomagających postulatów :<

Tak. Gratulacje, pierwszy sukces w tej dyskusji :thumbsup: . W dodatku, nie była to wypowiedź skierowana do Ciebie i nikogo nie obrażała, ale to już inna sprawa.

Sorry Sernat, wiem, że masz 20 lat itp., ale czasem mam wrażenie, że jesteś małym wymądrzającym się dzieckiem, który nie przyjmuje krytyki, ale wymaga tego od innych.

Niczego od Was nie wymagam. Zacznijmy od tego chłopcze :rolleyes: . W dodatku nikogo nie krytykuję. Poprosiłbym o dowód, ale i tak go nie otrzymam i jakoś mi nie zależy na tym za specjalnie :P . Krytyka osób a krytyka ich dzieł/postępowań/zachowań to różnica dość znacząca.

Uwierz mi, ja też to słyszałem niezliczoną ilość razy. Ale niech Tymon weźmie pod uwagę, że inteligencja nie jest równa wiedzy. To, że przeczytałeś dwie tony książek nie świadczy o tym, że trafnie spostrzegasz świat.

 

Muah! Powód do dumy!

Mówiliśmy o tym forum, wiesz, ja to słyszałem od mamy mając dwa lata, ale wątpię, że ktoś mi w to uwierzy i kogoś to tutaj obchodzi, więc podałem jakiś trafniejszy przykład. Ty go niestety nie znajdziesz, zgadłem ;) ? Czy przeczytałem w życiu dwie tony książek? Wątpię. Kilka pozycji było, i to albo lektury szkolne, albo programowanie/marketing. A powód do dumy to dla mnie jest, bo jestem tu trochę i Tymona zawsze darzyłem szacunkiem.

Właśnie, zapomniałem wczoraj napisać:

 

 

 

A ja mam więcej postów :)

:sleep1:

 

A teraz klasycznie radzę odstawić komputer na kilka dni i zobaczyć, jakie to fajne uczucie ;) . Chyba, że w realu też macie zwyczaj najeżdżać na osobę, która nikomu nic nie zrobiła. No ale za wychowanie odpowiadają rodzice, nie ja. Dajcie argument, dam odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nikogo nie obrażała

lol

 

Poprosiłbym o dowód

Pierwszy lepszy przykład - przytoczona wyżej wypowiedź o nie posiadaniu dziewczyny : )

Zresztą, nie wypowiadam się już - nie moja dyskusja, nie mój problem.. A i oponent nieciekawy. Offtopu już się narobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A teraz klasycznie radzę odstawić komputer na kilka dni i zobaczyć, jakie to fajne uczucie ;) . Chyba, że w realu też macie zwyczaj najeżdżać na osobę, która nikomu nic nie zrobiła. No ale za wychowanie odpowiadają rodzice, nie ja. Dajcie argument, dam odpowiedź.

No weź i powiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

 

 

Pierwszy lepszy przykład - przytoczona wyżej wypowiedź o nie posiadaniu dziewczyny : )

Zresztą, nie wypowiadam się już - nie moja dyskusja, nie mój problem.. A i oponent nieciekawy. Offtopu już się narobiło.

Także nie mam zamiaru się udzielać. Jeśli uwaga, że ktoś nie ma dziewczyny kogoś obraża, to klika Report, wam nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A teraz klasycznie radzę odstawić komputer na kilka dni i zobaczyć, jakie to fajne uczucie . Chyba, że w realu też macie zwyczaj najeżdżać na osobę, która nikomu nic nie zrobiła. No ale za wychowanie odpowiadają rodzice, nie ja. Dajcie argument, dam odpowiedź.
Ty jesteś jednym z naczęściej siedzących użytkowników na gmclanie, więc daj Boże mi siły na zrobienie nowej wersji serwisu z okazji 10 lecia, a zbanuje tego splesnialego sernika, żeby mogl od nas odpoczac. :D:D:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś jednym z naczęściej siedzących użytkowników na gmclanie, więc daj Boże mi siły na zrobienie nowej wersji serwisu z okazji 10 lecia, a zbanuje tego splesnialego sernika, żeby mogl od nas odpoczac. :D:D:D:D:D

Generalnie na GMClanie jestem tyle online, ile mam włączonego kompa. Jak widać nijak przekłada się to na liczbę wypowiedzi ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
So much hate towards Sernat.

Gdybyscie mieli chociaz odrobine zdrowego umyslu, ktorys z was przestal by sie udzielac. Jedyne co udowodniliscie to jakimi wielkimi idiotami wy wszyscy jestescie.

I Vice Versa ptysiu. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ty jesteś jednym z naczęściej siedzących użytkowników na gmclanie, więc daj Boże mi siły na zrobienie nowej wersji serwisu z okazji 10 lecia, a zbanuje tego splesnialego sernika, żeby mogl od nas odpoczac. :D:D:D:D:D

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Na Ranme zawsze można liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...