Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Tak, teraz możesz :lol2: Boże, ta strona w końcu normalnieje, to już chyba trzecia kobieta w tym roku... :P

Gnysek, jeżeli okozało by się, że sobie notujesz jakąś listę użytkowniczek gmclanu, jakie pojawiły się w całej historii tego serwisu, to szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się, poważnie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

E tam po co lista, na hmt.pl mam w profilu wybór płci i zrobiłem sobie w panelu admina opcję wyświetlania tylko kobiet :P

 

Kurde chciałem wam dać fotkę nową, ale czekam aż mi łaskawie z gazety przyślą to zdjęcie... zaraz się wnerwię i ich tam chyba pogonię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
E tam po co lista, na hmt.pl mam w profilu wybór płci i zrobiłem sobie w panelu admina opcję wyświetlania tylko kobiet tongue2.gif
Ale z Ciebie dewiant. ;P

 

Kurde chciałem wam dać fotkę nową, ale czekam aż mi łaskawie z gazety przyślą to zdjęcie... zaraz się wnerwię i ich tam chyba pogonię...
Jakiej znowu gazety? A może chodzi o jakąś gazetkę hipermarketową i się okaże że modelowałeś przedstawiając jakieś garnitury. XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Poprawka, ten jeden ma czarne spodnie i buty na połysk, ale brak złotych guzików :P Zatem nikt nie jest ubrany przepisowo, a połowa ma do marynarek adidasy i dżinsy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. On ma 12 i wygląda na 8 a u mnie w szkole jest taki co ma 14 a wygląda na 7 :lol: jak czasem przebiegnie po korytarzu to się zastanawiam czy on chodzi do 1 klasy gimnazjum czy podstawówki... Wiadomo że nie każdy rośnie jak na drożdżach ale przy całej reszcie ten mały wygląda co najmniej komicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...