Skocz do zawartości

SzechMaster GoldEdition


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do grania w moją nową grę SzechMaster GoldEdition. Grafika cudna nie jest ale grywalnośc chyba trochę podskoczyła. chyba jako pierwszys wpadłem na pomysł, żeby jako menu dać prezentacje powerpoint, ale nie gwarantuje że działa xD ( na moim kompie działa, ale czy działa na innych? ) Więc klikamy na START.pps.

Co tu dużo pleść ( xD ) macie screenka z standardowej gry... czary-mary : SCRENCIO JEST TU WYSTARCZY NACISNĄĆ SWOIM MAŁYM KURSORKIEM xD

 

Link do gierki : TUTAJ xD

i jeszcze jedno...

GRAJTA I OCENIAJTA* xD

 

* Tylko graficzki nie oceniajta bo wim jaka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jako pierwszys wpadłem na pomysł, żeby jako menu dać prezentacje powerpoint, ale nie gwarantuje że działa xD ( na moim kompie działa, ale czy działa na innych? ) Więc klikamy na START.pps.

 

Według mnie jest to najgłupszy pomysł w całej historii sceny Game Makerowej. I czemu, jak już, nie w OpenDocument, tylko w jakimś śmieciu Microsoftu? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie było pomysłu na gre, tylko robienie żeby robić
Pierwszy raz tak naprawdę zgadzam się z Micanserem! Robienie żeby robić - to jest najwyraźniej credo wielu gamemakerowców.

 

Ale może nie ma talentu do rysowania na komputerze
A to nie ma darmowych grafik i tutoriali w necie? Zresztą ten temat był już ostatnio poruszany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz tak naprawdę zgadzam się z Micanserem! Robienie żeby robić - to jest najwyraźniej credo wielu gamemakerowców.

Niestety masz rację. Dla większości liczy się ilość, a nie jakość. Ja wolę zrobić 1 dobrą grę, niż 10 badziewnych.

 

Do poniższego postu: Ależ zabawne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij jakąś darmową grafikę z neta, albo dobry i darmowy program graficzny np. GIMP i rób od nowa grafikę bo obecna straszy. Poza tym, na gorszy pomysł wpaść się nie dało z tym menu w PowerPoint. Mogłeś chociaż załączyć PowerPoint Viewer - nie wszyscy go mają -_- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie totalne dno. Prawie robi... małą różnicę.

Mógłbyś się wiele bardziej postarać, bo jedyne, co nie woła o politowanie, to coś, co w jakiś sposób trzyma te 10 minut przed kompem. Nie potrafię nazwać tej więzi. ;) Menu w Powerpoincie i gra w czterech exe to bardzo nietrafiony pomysł, tak samo jak użycie z premedytacją koszmarnej grafiki. Poza tym braki w Helpach (jak się strzela?!) i ogólne niedopracowanie (jak mam odbić zakładnika, skoro jest oddzielony ścianami?) to także mankamenty tej gry. Jeśli chcesz, żeby twoja twórczość trafiała na śmietnik historii, powielaj wzory z tego programu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...