Skocz do zawartości

OFICJALNY TURNIEJ YXY 2015


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[Tura 1]

Boad vs I am Vader

Temat: Skradanka

Czas rozpoczęcia: 2015-03-02 19:00

Czas końca: 2015-03-04 19:00

 

Gry wrzućcie na zippyshare.com przed końcem czasu.

Po opublikowaniu gry zróbcie temat dla swojej gry. Temat może być już zrobiony trochę po czasie, ale bez przesady.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

-Zaktualizowano drabinkę

-Zaktualizowano status pojedynków tury 1

-Zaktualizowano listę dostępnych tematów

-Zaktualizowano zasady [sekcja "zasady bycia głosującym"]:

Użytkownik nie może głosować we własnym pojedynku, nawet na przeciwnika. (Dosyć oczywiste ale przypadkiem skasowałem przy edycji w fazie planowania zawodów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tura 1]

Cysior vs Explosivo

Temat: Wszystko da się zniszczyć

Czas rozpoczęcia: 2015-03-06 17:00

Czas końca: 2015-03-08 17:00

 

Threef vs Chell

Temat: Genetyka

Czas rozpoczęcia: 2015-03-06 17:00

Czas końca: 2015-03-08 17:00

 

Gry wrzućcie na zippyshare.com przed końcem czasu.

Po opublikowaniu gry zróbcie temat dla swojej gry. Temat może być już zrobiony trochę po czasie, ale bez przesady.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update Zasad:

Dział: Zasasdy bycia głosującym

Zmiana: Dodano nową zasadę, standaryzującą remisy w pojedynkach:

 

-Jeżeli pod koniec głosowania dojdzie do remisu, uczestnicy powinni uzgodnić czy chcą dogrywki 24-godzinnej czy rzut monetą o to kto przechodzi dalej. Jeżeli wersja nie zostanie uzgodniona, bądź uczestnicy będą mieli podzielone zdanie na to, którą opcję wybrać, podstawowo zostanie wybrana dogrywka 24-godzinna. Jeżeli dogrywka zakończy się remisem, wykonany zostanie rzut monetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak każdy pisze o tym że słabo (albo wcale) nie nawiązałem do tematu. :D Nie mam zamiaru się bronić, ale temat był cholernie trudny. Chell skończył grę za co bardzo mu dziękuję. Ja prawie nie skończyłem. Wśród moich pomysłów były między innymi ten sam co jego, 3 Tower Defence, Match-3 i Idle game o rozmnażających się królikach. Rano obudziłem się z pomysłem klona Liero (coraz dalej od tematu), aż w końcu zdecydowałem się na ten pomysł.

 

Teraz mogę stwierdzić że jedyny oryginalny pomysł jaki miałem to Puzzle/Tower Defence gdzie mutujemy i wysyłamy wirusy licząc na to że któraś mutacja będzie dostatecznie dobra aby pokonać białe krwinki. Ale pomysł jest nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda, bo mam teraz uczucie zmarnowanej pracy :C ale życie jest no belon wiadomo

A ja na twoim miejscu bym rozwinął pomysł i zrobił z tego mini-gierkę już poza XYX ;) Miło mi się grało, to coś co mogłoby mnie pochłonąć na dłużej niż 2 minuty ;p Niby mała giereczka, a cieszy. Jedyne przez co przestałem grać, to ten głupi laserek w pewnym momencie, którego nie potrafiłem zniszczyć/ominąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Trochę mamy problem z MaxGamingiem, bo mi wypadła przeprowadzka w tym tygodniu i przez ostatnie 5 dni nie miałem nawet neta (podłączyli mi dzisiaj), a teraz mam priorytetowo do przygotowania 7 godzin zajęć lekcyjnych w szkole na czwartek i sobotę, więc do godziny 15 w sobotę na GM nie mam czasu :( Z kolei MaxGaming w tygodniu też nie ma czasu i mamy problem nawet na 24h się nałożyć... co proponuje regulamin ? :P Ew. jeśli nie znajdziemy rozwiązania, to ja poddam walkower i może jako ten gorszy jednak w kolejnych tygodniach znajdę czas, żeby wyjść z twarzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ja to samo, już do szmala pw pisałem, że czasu zupełnie nie będę miał ani w tygodniu ani w weekend niestety, także poddaję walkover :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podobnie jak phariseus, przyszły tydzień też jest jeszcze spoko ;p

 

Mnie najpierw wypadł urlop (który notabene kończę dopiero jutro), a przeprowadzka, jak sądzę, dzień lub dwa przed terminem. Chyba już o tym wspominałem komu trzeba :P Ale akurat ja miałem to szczęście w nieszczęściu, że wiedziałem wcześniej, i jestem wdzięczny Organizatorowi za elastyczny termin 1. tury. Jak nie skończę swojej interpretacji tematu w Niedzielę, to dokończę w pracy, tunelując sobie zdalny pulpit do mojego dekstopa :D Innymi słowy, zesram się, a nie dam się. Pod warunkiem, że BT przepnie mi ADSLa na czas pod nowy adres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Tura 1]

Kriso99 vs Czołg Krymski

Temat: Droga Ninja [Współczuję]

Czas rozpoczęcia: 2015-03-13 21:00

Czas końca: 2015-03-15 21:00

 

Gry wrzućcie na zippyshare.com przed końcem czasu.

Po opublikowaniu gry zróbcie temat dla swojej gry. Temat może być już zrobiony trochę po czasie, ale bez przesady.

 

Edit:

Gnysek vs MaxGaming

Temat: Pixele wielkości płyt chodnikowych

Czas rozpoczęcia: 2015-03-13 24:00

Czas końca: 2015-03-15 24:00

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...