Skocz do zawartości

OFICJALNY TURNIEJ YXY 2015


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
[Tura 2]

ANtY vs Chell

Temat: Gra na 3 przyciski (Miałem ten temat na gmduel 2 lata temu, całkiem fajny)

Data rozpoczęcia: 2015-04-02 16:00

Data zakończenia: 2015-04-04 16:00

Powodzenia!

skakanie po dachach fajne ale ten temat to guwno

to może być praktycznie wszystko, od tematu oczekuje, że bardziej mnie ograniczy/wskaże kierunek

 

eh

jeszcze przypadkiem zamknal mi sie projekt nie zapisujac i sie wkurwilem, moze jutro cos zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze niż te typu "7 grzechów głównych" albo "człowiek, który ma wszystko", nie mam nic przeciwko tematom zmuszającym do ruszenia głową i pobudzenia kreatywności, ale na te tematy powstaną po prostu głupkowate gry dostosowane do nich na siłę i tyle, bankowo fakt jest to.

 

te tematy byłyby może i dobre, gdyby na zrobienie gry był tydzień-dwa, a nie dwie doby, z których, jak widzieliśmy, większość i tak przeznacza na grę parę godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pierwsze YXY.

Ja je nazywam testem praktycznym.

Regulamin ma masę dziur, ja popełniłem masę gaf, tematy są średnie.

Ale z tego doświadczenia wyciągnie się dobre info na YXY 2016.. Albo YXY 2015 II. Sam regulamin sporo się rozwinął. Organizować na pewno sam nie będę następnego czegokolwiek, jakiekolwiek to coś nie miało by być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 grzechów głównych głupim tematem?

zaznaczyłem, że chodzi mi o ten temat na dwie doby pracy. gdyby było więcej czasu byłby to jak najbardziej dobry temat na jakąś indie-platformówkę z czarno-białą grafiką i smutną muzyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze niż te typu "7 grzechów głównych" albo "człowiek, który ma wszystko", nie mam nic przeciwko tematom zmuszającym do ruszenia głową i pobudzenia kreatywności, ale na te tematy powstaną po prostu głupkowate gry dostosowane do nich na siłę i tyle, bankowo fakt jest to.

 

te tematy byłyby może i dobre, gdyby na zrobienie gry był tydzień-dwa, a nie dwie doby, z których, jak widzieliśmy, większość i tak przeznacza na grę parę godzin

Spróbuj wymyślić coś do "fizyki alternatywnej". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

eh, wiedziałem, że jak wcześniej wrzucę gierkę to Chell ściągnie mój pomysł

fajny rip-off mojej gierki >.>

 

teraz już nie skończe

co to ma znaczyć, mam nadzieje, że nie to co myślę, jak tak to wrzuć chociaż nieskończone, nie ma walkoverów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie

Martwi mnie jak często użytkownicy z nie więcej jak kilkoma postami i zerowym zainteresowaniem innymi tematami nagle przychodza do dzialu areny i glosuja tylko w konkretnych turach.

Zaczne wyciagac z tego konsekwencje. To ze filtruje takie glosy bo sa dosyc oczywiste, nie znaczy ze to tak zostawie. Jezeli w dalszym ciagu bedziecie korzystac z altow lub "znajomych" ktorzy normalnie nie uczeszczaja na gmclanie, posypia sie dyskwalifikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak udowodnisz, że dane konto to akurat znajomy danego uczestnika (jeśli ip się nie zgadza oczywiście)? daje to duże pole do prowokacji - bo ktoś może się zarejestrować i zagłosować na XYZ, żeby go wrobić w znajomkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak udowodnisz, że dane konto to akurat znajomy danego uczestnika (jeśli ip się nie zgadza oczywiście)? daje to duże pole do prowokacji - bo ktoś może się zarejestrować i zagłosować na XYZ, żeby go wrobić w znajomkowanie.

 

 

Jestem tego świadom. trzeba to dobrze ugrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...