Skocz do zawartości

Lucid Dreaming


mallo

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę poważnie przedyskutować bardzo interesujący temat jakim jest świadome śnienie. Pragnę żeby pisać tu tylko i wyłącznie poważne posty, bądźcie dorośli.

 

No to ja zacznę:

 

WTF Nie mogę latać a jak już to wszystko mi się zmienia w jakiegoś dziwnego megameno-kirbiego wtf w ogóle co to ma być to nie działa HERRRRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Normalnie, idziesz se i widzisz jakąś i już. (reszta to historia oczywista :P)

Ja chciałem mieć Pinkie Pie ale nie wyszło i wgl. nie umiem wyjść z domu własnego jak w nim jestem bo klatka schodowa jest dla lamerów wtf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
bardzo śmieszny temat

 

(mówie jako dorosły)

+1

 

(nie wiem czy jako dorosły, chyba jako dzieciuszek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pragnę żeby pisać tu tylko i wyłącznie poważne posty, bądźcie dorośli.

WTF Nie mogę latać a jak już to wszystko mi się zmienia w jakiegoś dziwnego megameno-kirbiego wtf w ogóle co to ma być to nie działa HERRRRP.

Ja chciałem mieć Pinkie Pie ale nie wyszło i wgl. nie umiem wyjść z domu własnego jak w nim jestem bo klatka schodowa jest dla lamerów wtf.

O rany jestem na 90% przekonany że śniła mi się Pinkie ;D

(ubolewam nad twoja glupota jako dorosly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
O rany jestem na 90% przekonany że śniła mi się Pinkie ;D

Aż tak ciężko coś >faktycznie< śmiesznego na forum napisac? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi na serio na 90% śniła się pinkie.

@kt1117: Masz na myśli, że nie masz wyobraźni? Zaczynamy ćwiczenia:

 

Zamknij oczy, rozluźnij się i połóż.

Wyobraź sobie kwadrat.

Potem wygładzaj jego kanty aż powstanie koło.

Wyobraź se buzię.

Potem obróć ją i powstanie owal z twarzą.

Potem wyobraź sobie kwas siarkowy zciekający jej na twarz.

Skóra zamienia się w płyn.

Płyn spływa, widać mięśnie twarzy i czaszkę i co tam jeszcze jest.

Pięknie.

Właśnie nie możesz usnąć.

Masz całą noc na ćwiczenie wyobraźni! :D

 

Zaraz idę spać, może będzie LD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie gadać o świadomym śnie, a jedynie się wyśmiewacie z tematu -.-

Wstępem do świadomego snu jest umiejętność oszukania własnego ciała, tak, żeby ono zasnęło a świadomość pozostała. Jest to stosunkowo proste bo należy niejako skupić się na jednej myśli i to najlepiej takiego, która wymaga wysiłku mózgu tzn. liczenie kartek w wymyślonej książce, liczenie kropel deszczu itp. Jest wiele różnych metod, ale ta daje w sumie dobre efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wspomnial cos o kucykach?

Nie udalo mi sie jeszcze wyobrazic nagich kolezanek :<<<<<<<< Jak wy to robicie??

atomat. nie trzeba wiele robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem sny i tak koło rana umiałem się nim "bawić" ale tylko trochę, tzn. jak umierałem w tym momencie to mogłem to jakby "zapętlić", ale całkiem innej lokalizacji/sytuacji nie, a teraz już praktycznie nic mi się nie śni.

BTW. Nie umiem sobie wyobrazić tego kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem usnąć. Leżałem co najmniej z godzinę wiercąć się, aż w końcu poczułem, że znowu zaczyna się to gówno.

Leżałem bez ruchu, w głowie mi jakoś piszczało, czy jakby się gotowało, nie wiem. Chciałem wstać po pepsi.

Nie mogłem, bo gdy wstawałem to po chwili pojawiałem się na łóżku - i tak kilkanaście/dziesiąt razy. To był mój

najdłuższy paraliż senny jaki miałem. W końcu wstałem ( niby ) i napiłem się tej pepsi, ale tak, że wzięło mnie na

wymioty co w tym wypadku mnie uratowało bo się obudziłem.

Aż wstałem i napiłem się tej jeb*nej pepsi...

 

Na początku jeszcze miałem sen, był taki ponury. Noc, jestem na bohaterów z maćkiem i kimś

jeszcze, ale od nich odchodzę bo oni idą do sponsora. Spotykam michała, brata maćka i mówię

mu, że maciek go szuka. Namawia mnie, abym poszedł do z nim ale nie chciałem.

Tu się zaczęło, stwierdziłem, że to bez sensu, że idę prosto bohaterów w nocy samemu.

Przebudziłem się w połowie, ledwo otwieram oczy i jestem w swoim pokoju, zamiast tapet były

zwykłe białe ściany, zamiast plakatu szklane okno, w tle chodził telewizor ale nic w nim

nie było, tylko blade światło. Nie mogę się ruszyć, czuję jak falują mi ręce i jakbym zaraz

miał wybuchnąć od ogromnego ciśnienia w klatce. Ciężko się oddycha. Kątem oka widzę jakąś

białą postać, zamykam oczy ale to nic nie daje bo w głowie i tak mam obraz pokoju. Myślę, że

dam radę się obudzić więc mówię sobie w głowie " obudź się, to tylko sen". Po paru sekundach

się obudziłem, przez chwilę jeszcze miałem różne dziwne wzory przed oczami.

Usiadłem, napiłem się wody. Jeszcze chwilę nie mogłem usnąć.

 

to 2 paraliże senne z mojego sennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie ćwiczyłem, a ostatnio miałem taki sen. Niesamowite doznanie być w pozornie prawdziwym świecie i zachować resztki świadomości. Niestety po grze wstępnej zapomniałem, że to sen i wszystko potoczyło się wedle normy ;/

 

 

Edit: co do tych paraliżów sennych - pierwsze słyszę, ale mam takie codziennie rano jak muszę wstać do szkoły. Cieszę się, że w końcu się z łóżka podniosłem i to przebolałem, a tu budzik i pojawiam się w łóżku. "Jeszcze minutka" i znowu wstaje we śnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie ten paraliż wygląda tak, że jesteś świadomy że śnisz i chcesz się obudzić, próbujesz się ruszyć z miejsca ale nic z tego niestety, ciało nie odpowiada że tak powiem. Towarzyszą temu jakieś dziwne optyczne iluzje.

Mi jeszcze po tym wszystkim jak już uda się ruszyć to serce przez chwilę wali jak oszalałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...