Skocz do zawartości

Czytanie książek


Will

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
1. Jaka książka by nie była dobra, zawsze zakończenie wydaje się złe, bo szkoda, że już się kończy, ale na końcu aż chiało mi się powiedzieć: "Po co kurde tam wlazłeś." ;)0

2. Tak. BTW. to chyba trochę szybko Ci to poszło.

 

1. No tak, racja :)

2. Niecałe 700 stron (no bo 3 tomy) w 10 dni? Nie aż tak mocno. Jedną książkę mającą ~400 stron przeczytałem w 1 dzień ;)

 

Teraz czytam książkę pt. "Tajna straż" od Clive'a Cusslera. Fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja się w końcu dorwałem do książkowej wersji trylogii Millenium Larssona i jestem strasznie pozytywnie zaskoczony. Dawno mnie tak żadna książka nie wciągnęła :) . Mimo, że widziałem obie adaptacje filmowe, to i tak się czyta to z zaciekawieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zacząłem porzyczać książki od koleżanki. Ostatnio pożyczyłem sobie pierwszą książkę z serii "Dom Nocy" pt. "Naznaczona". Opowiada ona o dziewczynie, która została właśnie naznaczona i bedzie stawać się wampirem, następnie przechodzi do nowej szkoły, ma wizję, jest specjalnie uzdolnionym wampirem jak na adepta. Przeczytałem całe 300 pare stron w jedną nockę, mówię wam zajefajne. Teraz biorę się z kolejną część świeżo trafiła mi do ręki. Po za tym poczytuje sobie serię GONE, która opowiada o tym, ze w pewnej miejscowości znikneli wszyscy powyżej 15 lat i dzieciaki same sobie radzą, dochodzi do tego bariera, paranormalne zdolności itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio dorwałem książkę Więzień labiryntu. Fantastyczna pozycja, zauważyłem jedną przypadkiem wbitą w najniższej półce między jakimiś romansidłami i nie ma pojęcia dlaczego nie znajduje się na jakimś tronie przy wejściu do każdego empiku.

Polecam też wspomniane wyżej metro 2033, również bardzo dobra pozycja(choć kontynuacja już jest znacznie słabsza, przynajmniej moim zdaniem) i całą serię Świata dysku(również już wspomnianą), świetnie działa na wyobraźnie.

Niedawno dorwałem też pierwszą książkę z serii Xanth: Zaklęcie dla Cameleon. Również bardzo dobra pozycja. Głównie dla trochę młodszych, szczególnie tych lubiących książki z motywem podróży w czasie polecam: Szmaragdowy Atlas i Strażników historii. Jeśli ktoś ma brata/siostrę w wieku ~12 lat, obie pozycje to genialny pomysł na prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...