Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

explosivo zgadzam się w 100%

 

Poza tym na komentarze odpowiadasz agresją, co pokazuje że nie potrafisz przyjmować porad innych ( o które sam się prosiłeś poprzez publikowanie tutaj "tego" ), oczywiście że będą "hejtować" no bo ile razy by Ci w czymś nie próbowali pomóc to ty i tak masz wszystko w dupie i się wymądrzasz. A nie wielu da sobie pluć w mordę, aż wyjdzie że plujesz pod wiatr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, naprawdę. Patrząc na wypowiedzi

@Bedziom

Podskocz, a uderzysz głową w dno.

@propa

to niech nie publikuje tego gówna, nikt się nie będzie czepiać

Jedno pytanie: I CO KUTWA Z TEGO? Pieprzy mnie ile ma lat, jakiej jest płci, orientacji, jaki ma kolor włosów i ile ma dziurek w nosie. Oceniam jego grę oraz jego podejście do odbiorcy, a obydwie te rzeczy wołają o pomstę do nieba w przypadku bedzioma.

Przy czym mi nie chodzi o samą grę (która obsysa i tak), lecz o sam stosunek autora do odbiorcy jak i własnego dzieła.

na serio stwierdzam, że bardzo chcą mi pomóc >.>

 

@Ignis - nieee..

@Explosivo - wrócę tam, popatrzę, zreflektuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się na boki w singlu spieprzyłeś. A w multi w ogóle go nie ma. Możesz zrobić dla lewego gracza poruszanie na boki na Q i E a prawemu przestawić klawisze na numeryczną i tam 7 i 9.

 

Po za tym spieprzona jest też maska graczy ( przeciwników pewnie też ), używając image_angle do obrotu sprita obracasz TAKŻE jego maskę co niekorzystnie wpływa na kolizję ze ścianami.

solucja: Nie zmieniaj image_angle ( nigdzie, niech będzie zawsze 0 ) a do obracania sprita wykorzystaj własną zmienną i po podstawiaj ją tam gdzie masz image_angle a w draw sprita w argumentcie direction daj właśnie tą nową zmienną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis a ty co go podpuszczasz. Zachowuje się dorośle a ty zawzięcie chcesz go złamać żeby na mnie się wypiął. Teraz zaczynam myśleć że Bedlama nie jest problemem ale ty nim jesteś.

Podpuszczam go? Oo Zdziwiła mnie tylko jego odpowiedź bo normalnie by cię zwyzywał. A ja tu każdego lubię więc bez takich mi tu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Explosivo - wiem.

@HuderLord - wiem, że w PvP w ogóle nie ma... A co do tego image_angle itd. to dzięki, zmienię.\

 

Ilość pkt na początku : 0

Czyżby szykowała się pierwsza średnia gra bedzioma?

Nie radziłbym ci się brać za multi na twoim poziomie umiejętności - rzucasz się ze słońcem na motykę.

+1

I tak wygląda czujowo i chaotycznie. Tylko te ludki mi się podobają.
-1

Widzę, że bedziu się jednak przykłada do tej gry, więc może rzeczywiście mu wyjdzie.
+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igins nic do Ciebie nie mam, tak samo do BedLamy (od teraz tak Cię będę nazywać). Nie czytam wszystkich wypowiedzi ale z tego co widzę ty jesteś zawsze za BLamą. Do czego się tutaj przyczepić? No może do tego że nieważne jakie gówno tutaj wrzuci to Ci się to "podoba" ale jakoś nie widać żebyś komentował grę. Istnieje możliwość że nawet nie grałeś w jego grę.

 

I nie wyskakuj jak jakiś kozak, że się powstrzymujesz od wyzywania mnie bo to pokazuje jakim człowiekiem jesteś. Pisz sobie co chcesz bo widzisz twoje słowa i obelgi mnie nie obchodzą. Radze nie zadzierać bo oddam 10x mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja mu wskazuję co musi poprawić. Ale nie wyzywam bo chcę być uprzejmy.

I nie wyskakuj jak jakiś kozak, że się powstrzymujesz od wyzywania mnie bo to pokazuje jakim człowiekiem jesteś. Pisz sobie co chcesz bo widzisz twoje słowa i obelgi mnie nie obchodzą. Radze nie zadzierać bo oddam 10x mocniej.

Słuchać hadko! Nie ważne że cię nie obchodzą. Nie obrażę cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak ja tu byłem nowy to wszyscy mnie tyrali, nikt mnie nie bronił, a ponadto dostawałem co chwile miesięczne bany (teraz ofc "rygor" jest czyli nawet warnów nie ma) i jakoś nie płakałem i robiłem dalej swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja tu nie widzę żadnego rygoru. Gdyby był nadal ten physicsowy rygor co wcześniej to by niektórzy z tego tematu już dawno zostali zbanowali.

Mówisz o tym rygorze co był przez 2 dni, a potem się yxemu znudziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, naprawdę. Patrząc na wypowiedzi

 

CYTAT(Explosivo @ 11.12.2011 - 15:09) *

Jedno pytanie: I CO KUTWA Z TEGO? Pieprzy mnie ile ma lat, jakiej jest płci, orientacji, jaki ma kolor włosów i ile ma dziurek w nosie. Oceniam jego grę oraz jego podejście do odbiorcy, a obydwie te rzeczy wołają o pomstę do nieba w przypadku bedzioma.

 

na serio stwierdzam, że bardzo chcą mi pomóc >.>

 

A co w tym złego? Tutaj Ex nawet ci nie pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Explosivo i IamTheLaw pomagali jakkolwiek? Nie. To na nich narzekam, na ich komentarze odpowiadam agresją, nie na wszystkich.

 

Tak się tylko przyczepie... Oni nie mają obowiązku Ci pomagać :) Jeśli dajesz tu swoją... ekhemm... "Gre", to pewnie oznacza że jest już w zaawansowanym stopniu produkcji i czekasz na opinie ^.^ Ci mili chłopcy mówią co myślą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię to forum bardzo, ale gier tu nie wrzucam, a może właśnie dlatego. Wiem, że nie są super dlatego zostają na dysku. Ale niektórzy chcą pokazać, że coś robią i nie powinniśmy chyba raczej aż tak przesadzać z krytyką bo pomyślą sobie, że jak gra nie jest najlepsza, to jest do wyrzucenia= nie ma sensu jej robić, a tak nikt niczego się nie nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

explosivo zgadzam się w 100%

 

Poza tym na komentarze odpowiadasz agresją, co pokazuje że nie potrafisz przyjmować porad innych ( o które sam się prosiłeś poprzez publikowanie tutaj "tego" ), oczywiście że będą "hejtować" no bo ile razy by Ci w czymś nie próbowali pomóc to ty i tak masz wszystko w dupie i się wymądrzasz. A nie wielu da sobie pluć w mordę, aż wyjdzie że plujesz pod wiatr...

Od kiedy to komentarze pokroju ''Co to za gówno?!'' są pomocą, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierniczę

 

za wiek nie powinno być żadnych ulg (no, chyba że ktoś jest naprawdę młody, jednak szóstoklasista już taki nie jest), ale tutaj ewidentnie widać, że niektórzy mają coś do Bedzioma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko przyczepie... Oni nie mają obowiązku Ci pomagać :) Jeśli dajesz tu swoją... ekhemm... "Gre", to pewnie oznacza że jest już w zaawansowanym stopniu produkcji i czekasz na opinie ^.^ Ci mili chłopcy mówią co myślą :]

jeden z nielicznych z tego forum co prawi mądre rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...