Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już jestem trollem, ale Motylki mnie nie ciekawią :P

 

Ma 12 lat, ile mógł pracować z game maker ?

Rok, z czego większość czasu miałem szlaban na kompa (co niezbyt pomaga się uczyć) i robiłem proste minigierki ;x

albo ile gier stworzył na game maker.

Dużo różnych minigierek, ale one nie rozwijają za bardzo umiejętności :)

 

jednak nie bądź taki surowy trzeba wspierać nowych a nie ich

tylko dołować.

Welcome to GMClan :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA 12 LAT I NIE MA ZBYT WIELU FANÓW

CIĄGLE LUDZIE MIESZAJĄ GO Z BŁOTEM

niech zostanie trollem i wydaje kolejne części motylków

Historia brzmi znajomo

 

Jak na razie to tylko z waszej strony zauważyłem nie kulturalne zachowanie (chell i law)

Dawajcie obiektywne opinie a nie wchodzicie i szukacie tylko minusów aby zmieszać

wszystko co się da z błotem, a sami nic nie lepszego stworzyć prawdopodobnie w stanie

nie jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylki 2

Deal with it

 

 

Słabo patrzysz

 

Nie zmienia to faktu że wchodzisz na ten temat tylko żeby się kłócić, jeżeli gra ci się nie podoba

to nie musisz wchodzić i co jakiś czas przypominać o tym autorowi, wystarczy jedna wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście jakimiś trollami, nie odpowiadacie na moje odpowiedzi argumentami, tylko jakiś fajnymi tekstami, albo czymś w style "ponieważ" nie podważacie tego żadnymi argumentami, zablokowałem wasze komentarze (nie będę ich widział) bo są one tak bez użyteczne jak wózek inwalidzki z pedałami, nie wnoszą nic do dyskusji oprócz nienawiści i próby dowartościowania się, możecie sobie ziać ogniem ile chcecie, enjoy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że zdryfowaliśmy z tematu. I teraz zamiast dawać wypowiedzi o shot, wszyscy się kłócą nie wiadomo o co.

 

@Bedziom

nie mogę znaleźć linku do najnowszej wersji...

@Chell

zastanawiam się ile z twojej gry tak na prawdę sam zrobiłeś...

Po za tym ty też masz 12 lat (z tego co widzę) więc nie rozumiem po co w ogóle wymądrzasz się takim argumentem...

 

@everyone else

Wrócić do komentowania gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kt1117 - niby to wiem, ale jednak wzięło mnie na lekkie poprawienie grafy :D

@Threef - Ojtam tych botów to już się uczepiliście, a gracze się nie blokują, jak się umie sterować ;d

@up - Nom grafiki jest mało :/ A zapał oczywiście mam. Szczególnie w czasie wizyt kolegi z klasy i przez następnych kilka dni. Tak właśnie zauważyłem, że jak on do mnie przychodzi to mam wielką fazę na programowanie Shota. Np. on dał pomysł na 7 różych grafik zabitego przeciwnika/gracza i w ogóle na istnienie takiego motywu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...