Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ta publiczność z KnockOuta i tak wygląda lepiej niż ta z Fify 2011 czy 2012. W 2013 EA w końcu coś zaczęło z nią robić, ale też nie jest idealna, nawet w 2014 tylko na XONE i PS4 zrobili z nią jakieś poprawki na PC i starszych konsolach publiczność wygląda ciężko, ale wiadomo piłka nożna a boks to co innego tutaj pewnie będą jakieś ujęcia kamery na publiczność więc jak będą modele powinno być wporzo. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ciekawy styl. 2.5D? Jeśli wszystko to po prostu zwykłe tło, to trzeba przyznać, że miesza się z graczem.

 

igraszki z mode7. Wbrew pozorom to daje olbrzymie pole do popisu. I optymalne, że głowa mała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pcty ;)

 

W sumie nie wiem,bo gra nie komercyjna będzie a ma ogromny potencjał. Nawet mogę Ci zrobić jakiś jeden utwór za darmo w celach promocyjnych do niej. Niedługo zrobię temat z moją muzyką to sprawdzisz na co mnie stać. To co robie w tym roku jest już na poziomie światowym. Kiedyś takie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była by komercyjna, ale na razie nie mam wolnych funduszy na potrzebne assety. Może zanim ją skończę to będzie bo całość jest pisana "uniwersalnie" i podmiana większości rzeczy to sprawa paru kliknieć myszką. Głównie dla tego że już myślę nad kolejną grą a dobrego silnika szkoda zostawiać dla jednej gry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była by komercyjna, ale na razie nie mam wolnych funduszy na potrzebne assety. Może zanim ją skończę to będzie bo całość jest pisana "uniwersalnie" i podmiana większości rzeczy to sprawa paru kliknieć myszką. Głównie dla tego że już myślę nad kolejną grą a dobrego silnika szkoda zostawiać dla jednej gry ;)

Dokładnie,szkoda nie wykorzystać tej pracy. Zawsze możemy się zgrać w przyszłości. Ja jutro wracam do robienia muzyki, bo mam coś wysyłać za granicę. Co do funduszy jak mam podobne problemy z tym, że powoli będe robic sobie studio a na to trzeba mieć kasę. Nawet na podstawy. Więc próbuję się wybić a mam potencjał, bo ludzie zza granicy mi piszą. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brak funduszy to może warto spróbować polakpotrafi.pl?

 

Jak się ma naście lat i jest się na garnuszku rodziców to można kpić i błaznować ale kiedyś przyjdzie taki czas,że rodzice dadzą kopa w dupę i już tak zabawnie nie będzie. Nie ma to jak tułać się tu i tam bez grosza w kapsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak się ma naście lat i jest się na garnuszku rodziców to można kpić i błaznować ale kiedyś przyjdzie taki czas,że rodzice dadzą kopa w dupę i już tak zabawnie nie będzie. Nie ma to jak tułać się tu i tam bez grosza w kapsie.

jeszcze lepiej z groszem na minusie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam Ja w swoim projekcie mam teraz standardowo po 1mln :D Tyle, że u mnie otwarty świat bardziej. Myślę, że warto by było zejść z poly masakrycznie i załadować trochę efektów pp i dynamicznych świateł. Wtedy sama hala to może być nawet kilka boxów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ring i zawodnicy muszą ładnie wyglądać, całą otoczkę odchudzę bo nie ma co katować kompa czymś na co się podczas rozgrywki prawie nie zwraca uwagi ;)

 

Dokładnie,szkoda nie wykorzystać tej pracy. Zawsze możemy się zgrać w przyszłości. Ja jutro wracam do robienia muzyki, bo mam coś wysyłać za granicę. Co do funduszy jak mam podobne problemy z tym, że powoli będe robic sobie studio a na to trzeba mieć kasę. Nawet na podstawy. Więc próbuję się wybić a mam potencjał, bo ludzie zza granicy mi piszą. thumbsup.gif

Też mam w planach studio, ale najpierw trzeba mieć na to troche kasy, a jak sie samemu na siebie pracuje to wcale za ciekawie nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ustalić ostateczny rozmiar planet, więc bardzo bym prosił o opinie : )

Te największe to maksymalny rozmiar jaki może być, pozstałe są skalowane z oryginały odpowiedniu 0.80, 0.60, 0.43.

Wersja z najmniejszymi planetami to ta aktualna.

 

Nie przejmować się rozmieszczeniem( że są za blisko itp ) tylko rozmiarem który byłby najodpowiedniejszy.

Z jednej strony im większe tym lepiej z drugiej przydałoby się widzieć sporą część mapy a nie jedną planetę : )

 

http://www.gmclan.org/up1121_6_planetssize.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...