Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Spolszczanie srututka, jak i włączanie od dwóch lat tego samego projektu troszkę mnie zmęczyło, więc zrobiłem małą przerwę na zrobienie innej, krótkiej, ale klimatycznej gierki :)

 

945550_528663157182086_524078052_n.jpg

 

Alicja w Krainie Czarów wersja teatr cieni. Mało efektów, totalny brak animacji (jak to w teatrze cieni) ale efekt bardzo pozytywny. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limbo to fajna gierka poza tym ona miała jakieś animacje jeśli ta gra nie będzie ich miała to na pewno będzie trochę inaczej czy lepiej tego nie wiem ale raczej nie. ;P

Choć na screenie kasztana jest więcej kolorów niż w Limbo tam to tylko czarny i biały z bardzo małymi akcentami chyba jakiś innych kolorów ale nie jestem pewien, bo grałem w Limbo jakiś rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chciałem zrobić grę o Alicji, ale nie miałem na to pomysłu. Chciałem coś bardzo podobnego, bo teatrzyk lalek. Jednak gdy zobaczyłem teatr cieni, to od razu wiedziałem że to jest to. Dzięki temu można uzyskać smutnawy efekt i dość ciekawy klimat. To, że ktoś, kiedyś wpadł na pomysł zrobienia jakiejś tam gry, nie znaczy, że ja nie mogę już nigdy więcej użyć podobnego stylu :P nie wiem Jaka jest fabuła w Limbo, ale tu to luźna adaptacja Alicji w Krainie Czarów.

 

Mój pomysł na wygląd gry wziął się stąd

 

W tle też brzdęka muzyka, która daje jedyny dźwięk w całej grze.

 

Inspirowałem się też trozszkę flashową gierką Coma, która jest przygodówką opartą na zasadach platformówki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1O9akKTpEzw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, bo o czyśćcu też chciałem zrobić grę xD I to całkiem w szaro burych kolorach.. Tu koloru daje troszkę "płótno".

To jedna z moich ulubionych części gry. Rozdział 2 w grze 2 i 3 w książce(mało się tam dzieje). Morze łez:

 

Nie mogę zamieścić obrazka więc daję link z mega opisem

 

Mała papierowa łódka strzelająca z armaty i kotwiczka wędkarska :P Nóżki i rączki Alicji są "animowane" jako jedna z niewielu rzeczy. Tzn nóżki opadają w dół do kontaktu z podłożem, a rączki idą w górę podczas skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W Limbo fabuła jest taka że chłopiec trafia do jakiegoś czyśćca dla dzieci i próbuje tam odnaleźć swoją siostrę. W sumie to cała historia może nie jest rozległa ale pasuje do klimatu tej gry.

 

Limbo jest fragmentem piekła do którego trafiają nieochrzczeni którzy nie popełnili grzechów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Otch%C5%82a%C5%84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwniejszego filmiku z tripa już nie będzie :D

muzyka oczywiście nie z gry, ale jeszcze nie udźwiękowiłem tych fragmentów wiec wrzucilem co sie podwinelo, no i zapomnialem sie i spieprzyłem rozdzielczość we frapsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto nie śpi - podzielone na strefy wpływów i rozrywane wewnętrznymi konfliktami będzie się dynamicznie zmieniać w zależności o decyzji, które gracz podejmie.


graphics.png
Bracia Tesla - Trójka profesjonalistów ze Starego Kontynentu mająca na koncie wiele spektakularnych włamań i kradzieży, za swój kolejny cel obiera Capital Bank of Miami. Czy i tym razem im się powiedzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...