Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły diss, brawo Sernat ;)

Co do moich rysunków - akurat tak się składa, że ostatnio dostałem zamówienie na zrobienie jednego, co wykonałem. I klientka była zadowolona z efektu.

A i właśnie, żebyś nie zdissował mnie w tym miejscu: nie, to nie moja mama, babcia, ciocia, koleżanka ani nikt znajomy. Jakaś dziewczyna z restauracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły diss, brawo Sernat ;)

Co do moich rysunków - akurat tak się składa, że ostatnio dostałem zamówienie na zrobienie jednego, co wykonałem. I klientka była zadowolona z efektu.

A i właśnie, żebyś nie zdissował mnie w tym miejscu: nie, to nie moja mama, babcia, ciocia, koleżanka ani nikt znajomy. Jakaś dziewczyna z restauracji.

 

musiała to być jakaś niedołężna ledwo co widząca staruszka albo dziewczyna, która ma problemy ze wzrokiem, tudzież ledwo co widząca i była by zadowolona z każdej, nawet najgorszej pracy pokroju "Bedziom-a". :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły diss, brawo Sernat ;)

Co do moich rysunków - akurat tak się składa, że ostatnio dostałem zamówienie na zrobienie jednego, co wykonałem. I klientka była zadowolona z efektu.

A i właśnie, żebyś nie zdissował mnie w tym miejscu: nie, to nie moja mama, babcia, ciocia, koleżanka ani nikt znajomy. Jakaś dziewczyna z restauracji.

Po pierwsze, diss to brak szacunku (sprawdź od czego to skrót i może coś tam do Twojej główki przemówi), nie wiem gdzie go okazałem chłopcze. Prosiłbym o nieużywanie pojęcia, którego nie rozumiesz. Uwierz mi, mam lepsze rzeczy do roboty niż kłótnia z dzieckiem : ) .

 

Po drugie, co mnie obchodzi Twoje "zamówienie"? Co ma to wspólnego z jakością twoich dzieł?

 

Po trzecie, ja nawet nie mam ochoty wprawiać się z Tobą w dyskusję, to że rysujesz beznadziejnie to oczywistość, wynika to z Twojego wieku i braku wprawy. Nie wiem czego jest się wstydzić. To tak jakby ktoś krył, że nie ma oka. Tylko po co z taką "dolegliwością" w ogóle oceniasz czyjąś wydajność pracy. Do tego zmierzam. Zanim napiszesz posta i mi odpowiesz, zastanów się pięć razy. Potem jeszcze dwa. No i 10 pompek zrób. Wyobraź sobie, że możesz pisać jednego posta na miesiąc. Nie spiernicz tego. Może Ci przejdzie i cokolwiek do Ciebie przemówi. Naucz się być posłusznym względem starszych, a przede wszystkim mądrzejszych. A najlepiej naucz się myśleć samodzielnie, problemy znikną : ) . Życzę Ci tego z całego serca. Wiem, żeś młody, a głupi tym bardziej, ale nikt nie każe Ci się nigdzie udzielać.

 

@Up: lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Po trzecie,1. ja nawet nie mam ochoty wprawiać się z Tobą w dyskusję,2. to że rysujesz beznadziejnie to oczywistość, wynika to z Twojego wieku i braku wprawy. Nie wiem czego jest się wstydzić. To tak jakby ktoś krył, że nie ma oka. 3.Tylko po co z taką "dolegliwością" w ogóle oceniasz czyjąś wydajność pracy. Do tego zmierzam. Zanim napiszesz posta i mi odpowiesz, zastanów się pięć razy. Potem jeszcze dwa. No i 10 pompek zrób. Wyobraź sobie, że możesz pisać jednego posta na miesiąc. Nie spiernicz tego. Może Ci przejdzie i cokolwiek do Ciebie przemówi. Naucz się być posłusznym względem starszych, a przede wszystkim mądrzejszych. A najlepiej naucz się myśleć samodzielnie, problemy znikną : ) . Życzę Ci tego z całego serca. Wiem, żeś młody, a głupi tym bardziej, ale nikt nie każe Ci się nigdzie udzielać.

 

@Up: lol.

1. Już to zrobiłeś

2. Sernat, nie cierpię gdy ktoś ocenia kogoś po wieku. A praca Threefa jest rzeczywiście prosta.

3. Ocenił tą pracę trafnie i bez wszelkiego podnoszenia głosu (tj. wciśniętego Caps Locka) i innych chamskich dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy gdzieś napisałem, że nie?

2. Nie oceniłem nikogo po wieku, po prostu znamy dobrze poziom prac Bedzioma i najprostszym wytłumaczeniem jest wiek. Nie było żadnego generalizowania, uogólniania :) .

3. A może sobie capslockować, treść > forma. Dla ścisłości, nie ocenił pracy, tylko wydajność.

 

Adwokat to z Ciebie żaden ;) . Btw. jak byłem młodszy też miałem się za nie-wiadomo-kogo i oczywiście każdy był w błędzie. Przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Btw. jak byłem młodszy też miałem się za nie-wiadomo-kogo i oczywiście każdy był w błędzie. Przejdzie.

 

A jednak jest nadzieja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniłem nikogo po wieku, po prostu znamy dobrze poziom prac Bedzioma i najprostszym wytłumaczeniem jest wiek. Nie było żadnego generalizowania, uogólniania

Wytłumaczenie dla bedzioma żadne. widziałem dzieciaki , które malowały tak pięknie , że aż mi oczy z orbit wychodziły :DD to jest tylko i wyłącznie jego brak wiedzy i umiejetnosci^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wytłumaczenie dla bedzioma żadne widziałem dzieciaki , które malowały tak pięknie , że aż mi oczy z orbit wychodziły :DD

offtop: zabrakło przecinka i przez minutę głowiłem się nad sensem zdania O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heho Bedziom ta babka z restaurancji pewnie potrzebowała twojego rysunku do pracy magisterskiej o dzieciach z gmcalnu :PP

Albo pani co pomyślała "Ale słodziutki chłopczyk powiem że mi się jego praca podoba bo tak należy mówić takim młodym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi, prosze, sie tym pobawic :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mi, prosze, sie tym pobawic :0

 

Na razie nie ma czym zabardzo :) Ciągle wdrażam nowe elementy silnika, póki co mam tylo kawałek wyspy zaplanowanej na kartce :) Mooby to tylko robaki, chociaż mam już silnik szkieletorów ( animacja itp. ), wszystko robię modularnie, że jak skończe nowe elementy silnika, to później w szybki sposób dodaje sobie Mooby, itemy, NPC i ich zachowania :) Już mam nawet zrobione przechodzenie z obszaru do obszaru ze zmianą muzyki i otoczenia. Teraz pracuję nad AI NPC, później dialogi, mapa i questy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Borek: wygląda świetnie, jak będziesz miał więcej zrobione to nie zapominaj, że już dawno na testy się zgłaszałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic. Ile bedzie to kosztować w Markecie?

Bo uwierz mi, opłaca się to sprzedawać :D

 

Dzięki :)

Gra będzie darmowa z reklamami wyskakującymi co jakiś czas, jeżeli ktoś będzie chciał usunąć wkurzające reklamy, to będzie miał taką możliwość za symboliczne 1 euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Gra będzie darmowa z reklamami wyskakującymi co jakiś czas, jeżeli ktoś będzie chciał usunąć wkurzające reklamy, to będzie miał taką możliwość za symboliczne 1 euro :)

I słusznie, bo nic byś nie zarobił ze sprzedaży, a ta gra jest niemal stworzona do zarabiania na reklamach (jakkolwiek by to dziwnie nie brzmiało), gdyż z pewnością wyciągnie 1kk pobrań w krótkim czasie, a większość instalacji będzie aktywna (RPG to RPG). Życzę sukcesów, a przede wszystkim tego, by gra była maksymalnie dopieszczona, bo to gruby projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie, bo nic byś nie zarobił ze sprzedaży, a ta gra jest niemal stworzona do zarabiania na reklamach (jakkolwiek by to dziwnie nie brzmiało), gdyż z pewnością wyciągnie 1kk pobrań w krótkim czasie, a większość instalacji będzie aktywna (RPG to RPG). Życzę sukcesów, a przede wszystkim tego, by gra była maksymalnie dopieszczona, bo to gruby projekt.

 

Dzięki, co więcej jak poczytałem kilka artkułów na temat piractwa w Androidzie, to odechciało mi się sprzedaży :P Tak jak napisałeś, darmowa wersja podbije ilość graczy, niech z tego 1kk kliknie 5% ludzi w reklamy, albo dadzą te symboliczne 1 euro, bo reklamy będą ich wkurzać, to myślę że nie będzie tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...