Skocz do zawartości

Oceny w szkole


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba z internetem, dzień i noc w szkole siedzi... bo nie wie jak do domu wrócić.... Biedactwo nie pamięta drogi

:]

 

 

DOWN: To mi Ciebie szkoda.. Zmieniam zdanie on chodzi do szkoły kościelnej.. wysyłają go do zakonu na rok i na wakacje wraca... Zazdrość.. Hehe Tak zazdroszczę Ci ilości książek wypożyczonych muszę się przyznać :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze nikt się nie skapnął że bartek udaje?

A jeśli nie(lol) to do .:Harwartu:.

 

pozdrów Harry-ego

 

BRAWO !!

Nie sądziłem , że są tu tacy idioci , żeby się nabrać na to :| ... Wystarczy było spojrzec na nick.

Respekt dla Ciebie :).

 

haha , 23 dyplomy i 14 złotym medali :D :D :D

 

aaah dzieci dzieci :P

a naprawde mam średnią 2.8 chodze do technikum i mam zachowanie dobre :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię bardzo.. Śmiem twierdzić, że twój poziom inteligencji nie pozwala Ci być w Technikum.. ups.. chyba, że wiesz taka szkoła troszkę dla innych.. Popatrz najpierw na poziom twoich postów.. i oceń sam siebie..

 

aaah dzieci dzieci tongue2.gif

a naprawde mam średnią 2.8 chodze do technikum i mam zachowanie dobre lol.gif

 

A ja dalej uważam, że twój poziom to najwyżej przedszkole, wystarczy tylko zobaczyć na twoją umiejętność pisania "w języku polskim" ekhm? A także tok rozumowania ^^

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do "zdrowia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will:

Nie obraź się, ale sam zachowałeś się jak dzieciak z 3 klasy podstawówki nabierając się na tę nędzną prowokację bartka i do tego tak bardzo to przeżywając. :) Radzę poczytać sobie komentarze na Onecie. Można wyrobić sobie umiejętność podchodzenia do tego typu postów z dystansem. ;)

 

A teraz wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Marmot, jezeli dla ciebie technika są ponizej poziomu to gl.

Aktualnie sa chyba lepsza opcja niz te zasrane przepelnione LO, bo razem z Maturą otrzymujesz zawód i prace, za dodatkowy rok nauki - a poziom potrafi byc 2 krotnie większy, a spytaj sie innych ze potrafią wymagac duuuuuuuzo wiecej niz "reguly" i "zasady" pisania.

I wiesz co? Za przeproszeniem gówno to daje. W technikum nauczysz się rzemiosła jakiegoś wymierającego fachu? A może coś z informatyki? Albo jesteś geniuszem albo każdą walkę o posadę wygra jakiś koleś z podobnymi umiejętnościami z wyższym wykształceniem. Świat ostro dąży do specjalizacji. Sam skończyłem liceum profilowane (techniczno - elektroniczne), mogłem zostać jeszcze rok na tytuł technika, ale się cieszę, że tego nie zrobiłem. I żałuję teraz, że nie poszedłem do zwykłego LO, nie nabiłem sobie odpowiednich ocen na dyplom i nie przyłożyłem się mocno do matury. Teraz użeram się na jakimś gównianym profilu na studiach, który nic mi nie daje. Naprawdę warto jest zdobyć dobre oceny póki czas, bo potem już będzie za późno.

 

Oczywiście zawsze można iść na robola i charować za granicą. Tylko, że kiedyś nie było takich możliwości, bo nie było UE. Ciekawe ile ta passa jeszcze potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will:

Nie obraź się, ale sam zachowałeś się jak dzieciak z 3 klasy podstawówki nabierając się na tę nędzną prowokację bartka i do tego tak bardzo to przeżywając. smile.gif Radzę poczytać sobie komentarze na Onecie. Można wyrobić sobie umiejętność podchodzenia do tego typu postów z dystansem. smile2.gif

 

A teraz wracamy do tematu.

 

Ty też się nie obraź i przeglądnij moje posty jeszcze raz z rozmysłem i zrozum ich ton.. a potem odpisz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też się nie obraź i przeglądnij moje posty jeszcze raz z rozmysłem i zrozum ich ton.. a potem odpisz :]
Cóż, z Twoich postów wnioskuję, że wziąłeś na serio wypowiedź bartka i począłeś zaśmiecać topic postami wyrażającymi Twoje obruszenie. Jeśli się mylę i te posty również były żartami, należy Ci się warn za spam. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już się nazywa wymuszenie przyznania się do winny, bez adwokata nie będę składał zeznań.. W każdym razie to już nie pierwszy raz kiedy jego poziom mnie rozbraja... :boxed:

 

 

EDIT: Nie chodzi mi o ten temat tylko ogólnie o poziomie twoich postów.. 0o

 

I nie wiem co to znaczy "przeczkola" Dziwna jakaś szkoła pewnie..

 

że dałeś się nabrać z braku powodu małego ilorazu inteligencji

 

Ja przynajmniej potrafię stworzyć poprawne ortograficznie i składniowo zdanie.. No ale co tu się dziwić w końcu chodzisz do "przeczkola" :lol:

 

P.S To jest czysta ironia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestańcie sie kłócić jak DZIECI :P

Will dobra niech Ci będzie , jestem dzieciak , chodze do przeczkola , nie umiem się wypowiadać i pisze głupoty w które ty wierzysz i teraz się nie umiesz obronić , że dałeś się nabrać z braku powodu małego ilorazu inteligencji :)...

Pasuje ? Jestem dzieciak , chodze do przeczkola ! Gugugu ...

Aaah być młodym jest ekstra ! Te lata ...

 

KONIEC TEGO :) ................

a w 1234 klasie podstawówki miałem nagrody , a teraz mam 2.8 katastrofa normalnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiesz co? Za przeproszeniem gówno to daje. W technikum nauczysz się rzemiosła jakiegoś wymierającego fachu? A może coś z informatyki? Albo jesteś geniuszem albo każdą walkę o posadę wygra jakiś koleś z podobnymi umiejętnościami z wyższym wykształceniem. Świat ostro dąży do specjalizacji. Sam skończyłem liceum profilowane (techniczno - elektroniczne), mogłem zostać jeszcze rok na tytuł technika, ale się cieszę, że tego nie zrobiłem. I żałuję teraz, że nie poszedłem do zwykłego LO, nie nabiłem sobie odpowiednich ocen na dyplom i nie przyłożyłem się mocno do matury. Teraz użeram się na jakimś gównianym profilu na studiach, który nic mi nie daje. Naprawdę warto jest zdobyć dobre oceny póki czas, bo potem już będzie za późno.

 

Oczywiście zawsze można iść na robola i charować za granicą. Tylko, że kiedyś nie było takich możliwości, bo nie było UE. Ciekawe ile ta passa jeszcze potrwa.

Ja również planowałem iść do technikum informatycznego, a teraz to już nie wiem sam. :)

 

Harowania za granicą zawsze pozostaje jakimś wyjściem, ale to się mija z celem dotychczasowej edukacji. Czy w Polsce naprawdę nie można znaleźć czegoś normalnego (Płatnego w granicach 2000-3000 zł per month) z wykształceniem technika informatyka i powiedzmy jakimś tytułem ze studiów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
I wiesz co? Za przeproszeniem gówno to daje. W technikum nauczysz się rzemiosła jakiegoś wymierającego fachu? A może coś z informatyki? Albo jesteś geniuszem albo każdą walkę o posadę wygra jakiś koleś z podobnymi umiejętnościami z wyższym wykształceniem. Świat ostro dąży do specjalizacji. Sam skończyłem liceum profilowane (techniczno - elektroniczne), mogłem zostać jeszcze rok na tytuł technika, ale się cieszę, że tego nie zrobiłem. I żałuję teraz, że nie poszedłem do zwykłego LO, nie nabiłem sobie odpowiednich ocen na dyplom i nie przyłożyłem się mocno do matury. Teraz użeram się na jakimś gównianym profilu na studiach, który nic mi nie daje. Naprawdę warto jest zdobyć dobre oceny póki czas, bo potem już będzie za późno.

 

Oczywiście zawsze można iść na robola i charować za granicą. Tylko, że kiedyś nie było takich możliwości, bo nie było UE. Ciekawe ile ta passa jeszcze potrwa.

Rannmus, najwięcej zarabiają ci, którzy mają znajomości. Spójrz w oczy. Zawsze weźniesz do (współ)pracy znajomego niż kogoś lepszego. Często na necie mi sie zdarza widzieć kolesiów, co sie chwalą, że mają dostęp do drogocennych serverów gier, a nawet nie potrafią przepisać errora, jeżeli mają kłopot. Niestety, sprawiedliwości na świecie nie ma ;d.

ps. sorry za offtop

 

A może sobie tak weźmiesz warna za niepotrzebne odświeżanie tematów ;p ? Teraz jeszcze warna nie ma, ale uważaj...

Marmot.

edit: Marmot a h ci w dupe :P black dal linka to sie zasugerowalem ze nowe ;p

 

Mhm, "h ci w dupe" to obrażanie moderatora, czyli dostajesz warna tak czy siak :) .

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski: 5

Angielski: 6

Chemia: 5

Informatyka: 6 ( niemożliwe :D )

Matematyka: 6

Fizyka: 5

Geografia: 5

Biologia: 5

Plastyka: 5

Muzyka: 5

WOS: 5

Historia: 6

Wychowanie fizyczne: 6

Technika: 5

 

1 gimnazjum . Aha, ja też kiedyś w Kangurze wygrałem kalkulator. Firmy "Casio" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu:

6 - Angielski, Polski, Muza Oo

5 - Chemia, Matma, Fiza, Plastyka, WOS, Historia, WF, Technika, Gegra, Religia, Infa Oo

3 - Biologia :P

Zachowanie bdb

Klasa j/w

 

nagroda 3 stopnia w Foxie (dali mi jakieś zrąbane sudoku elektroniczne ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zawsze można iść na robola i charować za granicą. Tylko, że kiedyś nie było takich możliwości, bo nie było UE. Ciekawe ile ta passa jeszcze potrwa.

Potrwa, póki Wielkiej Brytanii nie zaleje kolejna fala robotników, tym razem z np. Rumunii, bo ci ludzie będą pracować za jeszcze mniejsze stawki niż Polacy.

 

Co do dyskusji na temat Technikum vs. Liceum-do technikum idzie się, gdy się chce mieć bardziej pewny "fach w ręku", ale na niższym stanowisku. Liceum jest dla tych, którzy chcą zająć wyższe stanowiska, ale ryzykując mniejszymi szansami na robotę w ogóle.

 

To jest bardziej skomplikowane, ale to takie moje "ogólnikowe" zdanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski: 4

Angielski: 4

Chemia: 4

Informatyka: 5

Matematyka: 4

Fizyka: 4

Geografia: 4

Biologia: 4

Plastyka: 4

WOS: 4

Historia: 4

Wychowanie fizyczne: 5

Technika: 4

Niemiecki: 5

Religia:5

 

Ogólnie to ja ten rok ( 2 gim.) olałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale to trzeba być zjebem, żeby rozmawiać o szkole w wakacje. Ludzie! Otwórzcie oczy. Zamiast cieszyć się tymi skromnymi dwoma miesiącami wolności zafundowanymi przez dziadka Romka to wy cały czas o szkole, jakbyście się nie mogli doczekać powrotu do niej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...