Skocz do zawartości

Oceny w szkole


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taaaa ;D znam to, mama pożycz na fajki bo nie wyrabiam, heheh, ale fakt faktem założyłem sie ze starszym i obiecał mi laptopa jak zarobie coś na tripie. za oceny nigdy nic nie dostałem, ale biorąc pod uwage, że od gimnazjum moja średnia nie przekraczała 3.2 to im sie nie dziwie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taka ocena? 017.gif

 

Poza tym ty chodzisz do 4 klasy.

5, teraz szóstej, jestem wybrykiem natury, a dokładniej urodziłem się 28 grudnia ^^ .

 

Co do pseudo-kujonów, chodziło o tych co mają dobre średnie, a się nie uczą, że Nakyls nie zrozumiał to nic dziwnego, ale Yoda :P . Nakyls, nie udzielaj się, za rok zrobię zdjęcie świadectwa i zobaczysz, że średnia nie będzie niższa niż 5.0 -.-'. Obawiam się, że w Gimnazjum podobnie :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rofl, moje średnie z podstawówki to 5.1, 5.1, 5.2. U nas gimnazjum to katorga. Nauczyciele są jacyś dziwni. Taki jeden strasznie szpanuje (25 lat) i popisuje się przed klasą, choć dobrze uczy (miałem 5). Jedna nagina oceny komuś co się popisuje, zamiast komuś, komu brakowało tylko tej czwórki do czerwonego paska i nawet po błaganiach wychowawcy nie wstawiła jej!!! Zresztą, cała szkoła uważa, że jest chamska i bezczelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Haha :D

W podstawówce ja miałem zwykle 4.3 jakoś.

1 gim - 4.3

2 gim - 4.0

A teraz w trzeciej gim 3.9 i byłem zagrożony z dwóch przedmiotów xDDD

A mimo to dostałem się do najlepszego liceum w Warszawie (chyba 2 lub 3 w Polsce) xD

Ale to przez laureata z olimpiady informatycznej :P

Kurde ja nie wiem jak ja se w tym liceum poradzę :D To dopiero będzie katorga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kompletnie pojęcia co takiego do zakuwania jest w podstawówce ;x . Może jedynie ten francuski, ale reszta to przecież banał w podstawówce. Na polskim ma się głupie opowiadania, bądź banalne w odbiorze lektury i okrojoną gramatykę, na matematyce same podstawy, historia w podstawówce to zwyczajne bajki do opowiadania do kołyski bez żadnych konkretów, a przyroda to takie wszystko i nic. Plastyka to nie wiem, jak historia sztuki to banał w podstawówce, a jak rysowanie to jeszcze większy. Muzyka gorzej, ale to też nic trudnego w podstawówce. Powodzenia w gimnazjum, tam będziesz mieć dopiero zakuwania.

 

Swoją drogą, olimpiada informatyczna? Kurcze, gdybym wiedział że coś takiego istnieje, to bym szedł tylko na taką, a nie na wszystkie jakie były :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna. Jest olimpiada informatyczna? Nie wiedziałem. Co tam się robi? OCB? W tym roku chcę być laureatem min. jednej olimpiady xD.

 

 

Swoją drogą, olimpiada informatyczna? Kurcze, gdybym wiedział że coś takiego istnieje, to bym szedł tylko na taką, a nie na wszystkie jakie były :D .

 

Nawet dwie są :D

-LOGIA

Z logomocji. Jest kilka zadań żeby napisać jakąś tam procedurę która coś tam robi. Ja właśnie tej laureatem błem. Tylko że to jest wojewódzka olimpiada (mazowieckie).

-Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów (OIG)

Praktycznie chodzi o to samo tylko że tu już normalne języki jak C++ i zadania są trudniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie byłem laureatem minilogi jeśli o infe chodzi, a gim to jest właśnie przede mną :D . Ale to zależy tez od nauczycieli mojego akurat tylko ja lubiłem, bo tam się choć trochę kodziło(jeśli można to tak nazwać) a inni by tylko grali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...