Skocz do zawartości

R.E.I.R


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

OTO GRA R.E.I.R KTÓRĄ TWORZYŁEM TYLE CZASU NA KOŃCU JEST MAŁY BŁĄD OTÓŻ W OSTATNIM POZIOMIE DAŁO MI SIĘ ZAMIAST END GAME DO NEXT ROOM GRA NIE JEST NIE WIADOMO JAKA ALE POKAZUJE ILE NAUCZYŁĘM SIĘ OD CZASÓW NAWET SEID-A.

 

Gatunek-top-down/akcij z drobną nutą Horroru.

 

Fabułą:policjant jerry na jednej ze swych zdawało by się łatwych misij strzela się z bandziorami i niestety prze zprzypadek trafia w małą dziewczynkę i ta umiera potem zaczyna mieć halucynacje i bywać w dziwnych miejscach będziemy musieli między innymi odnajdować tajemne przejścia,iść przez nawiedzony szpital a nawet strzelać się z demonami to wykonania jest 9 misij każda w typie przedź od a do b.

screeny będą nie dłógo na razie nie mam jak zrobić wiem żę to dziwnie brzmi ale tak jest.

download https://gmclan.org/up6167_4_R_E_I_R.html.

Edytowane przez Mimek
Masz 24h do dostosowania się do szablonu. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać z capslockiem bo widzimy... a zwłaszcza pierwsze zdanie! Po drugie poćwicz interpunkcję. Spójrz: "." tak wygląda kropka...

A w moim "prawie" nic nie ściągam bez screenów. Tam chyba w szablonie masz instrukcję jak robić screeny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pobrałem ten MEGAHIT , włączyło się menu z jakąś dziwną żółtą twarzą i nie równo po ustawionymi przyciskami : Rozpocznij Grę i Wyjście z gry . Więc klikam w : Rozpocznij Grę zaczynam , na początku zauważyłem dziwne fioletowe kulki , po zbliżeniu się do nich zaczynają rzucać ( czy tam strzelać ) czarnymi kulami , więc i ja zacząłem strzelać i co mnie zdziwiło? , gdy mnie trafi jedna kula od razu umieram , a gdy ja strzelam w te fioletowe kulki 100 strzał one dalej żyją. Przechodząc do naszego bohatera , a więc nasz bohater to niebieska kulka z dziwnymi liniami po bokach , który dziwnie zmienia pozycję po naciśnięciu a np. klawisza A. Pozostałe elementy gry nie różnią się dużo od wyżej opisanych , czyli są również do niczego . Fabuła jaki gra totalnie bezsensu. Ogólnie moja ocena wynosi w pełni zasłużone : 1/5.

ALE POKAZUJE ILE NAUCZYŁĘM SIĘ OD CZASÓW NAWET SEID-A.

No nie wiem czy w ogóle czegoś się nauczyłeś od czasu Seida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy wiedziec ze sie starales skoro plansza to jakies porozwalane klocki, a w "menu" przyciski leza krzywo?

Gdybys sie staral to wszystko byloby ladnie ulozone a nie przejechane myszka z wcisnietym przyciskiem.

Nawet o szablon i ladne zaprezentowanie gry sie nie postarales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widzisz, że twój trzeci "wyrób" (bo trudno to inaczej nazwać) nie odnosi sukcesów, to nie bierz się w ogóle za programowanie...

pozwoliłem sobie poprawić byki, ale nie zgodzę się z twoją wypowiedzią, ponieważ programowanie to nie tylko tworzenie gier, ale również tworzenie programów. Skąd wiesz że za 30 lat nie będziesz korzystał z systemu operacyjnego stworzonego przez Microsoft w którym będzie pracował dyzmek. To że nie umie robić gier nie oznacza wcale końca jego kariery jako programista. Nawet jeśli ma 13-14 lat to co nikogo nie można skreślić. Nie każdy jest tak zdolny jak Administratorzy GMClanu którzy znają się na wszystkim.

 

Co do gry to nie chce mi się jej oceniać w ogóle żałuję że ją pobrałem uruchamiam grę idę w dół i nagle pojawiają się fioletowi przeciwnicy których nie mogłem zabić, więc wyłączyłem grę i postanowiłem jej nie włączać więcej bo jak widać nie umiem w nią grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie poprawić byki, ale nie zgodzę się z twoją wypowiedzią, ponieważ programowanie to nie tylko tworzenie gier, ale również tworzenie programów. Skąd wiesz że za 30 lat nie będziesz korzystał z systemu operacyjnego stworzonego przez Microsoft w którym będzie pracował dyzmek. To że nie umie robić gier nie oznacza wcale końca jego kariery jako programista. Nawet jeśli ma 13-14 lat to co nikogo nie można skreślić. Nie każdy jest tak zdolny jak Administratorzy GMClanu którzy znają się na wszystkim.

 

Co do gry to nie chce mi się jej oceniać w ogóle żałuję że ją pobrałem uruchamiam grę idę w dół i nagle pojawiają się fioletowi przeciwnicy których nie mogłem zabić, więc wyłączyłem grę i postanowiłem jej nie włączać więcej bo jak widać nie umiem w nią grać.

ja wiem, że za 30 lat to na pewno nie będę korzystał z produktów M$. Już go tak nie broń, chłopak zrobił co mógł, ja doceniam to, że się nie załamuje. Nie oceniam bo nie pobieram, ale tak trzymaj, nie poddawać się i przeć do przodu =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
trafia w małą dziewczynkę i ta umiera potem zaczyna mieć halucynacje i bywać w dziwnych miejscach

 

Biedna dziewczynka, nie dość, że umarła, to jeszcze ma straszne halucynacje i przebywa w dziwnych miejscach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że za 30 lat to na pewno nie będę korzystał z produktów M$. Już go tak nie broń, chłopak zrobił co mógł, ja doceniam to, że się nie załamuje. Nie oceniam bo nie pobieram, ale tak trzymaj, nie poddawać się i przeć do przodu =)

Ja go nie bronię tylko mówię bo widzicie moim zdaniem z tworzeniem gier jest jak z plastyką jeśli nie masz talentu dobrej gry nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna gra będzie lepsza macie moje słowo a jeżeli chodzi o mój wiek to mam lat 16 i kończę gimnazjum a moja ortografia jest spowodowana dysleksją ja się uczę ciągle i dziękuje tym co wierzą żę uda mi się zrobić coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie bronię tylko mówię bo widzicie moim zdaniem z tworzeniem gier jest jak z plastyką jeśli nie masz talentu dobrej gry nie zrobisz.

Ja nie mam talentu, szukałem wszędzie i nie wiem, gdzie on powinien być? na ręku? czole?

poważniej: w zasadzie to nie ma czegoś takiego jak talent. Tzn jest ale nie w sensie fizycznym, nikt nie rodzi się grafikiem/muzykiem, ale może sobie takowy 'talent' wyrobić. Ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć skąd ty myślisz te talenty sie biorą? z tyłka nie wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masz golfa? woow :) on jest wytrwały, nie chlasta się. dzisiaj na klasowym meczu w siatkę klasa A vs B przegrały nasze dziwczęta. pochlastały się strugaczkami...

Ale porównajmy: pac man, było dno. seid, lepiej. seid sensidy jeszcze lepiej. a teraz, może i my mamy 1 hp a robaczki 100, ale robi postępy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek, jeżeli chcesz znać moje zdanie to dysleksja NIC nie usprawiedliwia... Ludzie nie mają rąk a jeżdżą na nartach! Ludzie nie widzą a grają w piłkę nożną! Jeżeli nie miałbym nóg, nie leżałbym na łóżku czekając aż mnie ktoś wyręczy ze wszystkiego! Widzisz? Ludzie mają większe problemy od dysleksji, a starają się żyć w miarę normalnie... A w twoim wypadku, to nie dysleksja, tylko najpewniej lenistwo... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna dobra rada, bo programować to (może) umiesz ale gry robisz "na odwal się". Fabuła nawet dobra (?), jednak pokaż nam coś zrobionego z sercem, dodaj grafikę która przykułaby uwagę, ciekawe zwroty akcji... Wtedy z czystym sumieniem wystawię ci ocenę 5/5! Ja jestem w małym (?) gronie które ma nadzieję że następna twoja gra będzie dobra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...