Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

smocz.jpg

 

w zasadzie takie troche nie skonczone,glownie plecy, "tyl" ktorego nie widac itp. troszke brakuje cieni, ale to szczegol. Wszystko bedzie tez kolorowe jak sie zbiore i zrobie :) Strasznie wymagajaca dziara jako ze ciezko siegnac w niektore miejsca (polowa dziary zrobiona na stojaca) no i dlatego ze piszczel to cholernie bolesne miejsce,a smocze luski to cholernie meczace detale :) A czerwone bo swieze, jeszcze sie nie zagolilo i nie moge nogi wyprostowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No utrudnia troche spanie i chodzenie ale to normalka, jutro bedzie juz duzo lepiej, pojutrze przestanie bolec calkowicie, a potem raz czasem zaswedzi :) Ale zdarzylem juz polubic caly proces robienia tego. Zreszta kiedy robie sobie sam - sam ten bol kontroluje i wiem kiedy zaszczypie kiedy bedzie laskotalo, domyslam sie ze duzo bardziej wkurzajace musi byc siedzenie tam kiedy kto inny jezdzi po skorze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spieprzam :) Ale nie no jakies niedociagniecia jak sa to po prostu poprawiam juz za free, to samo jak ktos zaniedba gojenie i tusz powylazi w paru miejscach, to juz leb moj w tym zeby efekt finalny byl elegancki. No i trzeba byc ostroznym przedewszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Anty to jeden z niewielu gmclanowiczów, który zaczynał od brzydkich prac, a poprzez ciągły trening zaszedł tak daleko. Każda jego kolejna praca to widoczny postęp, co jest zdumiewające. Aż mnie korci żeby samemu zacząć próby z rysunkiem. Co mnie martwi, to fakt, że nie mam się w chwili obecnej do czego przyczepić :/ . Troszkę nie podoba mi się tylko cieniowanie po obu bokach - na lewej "płytce" widać odbicie światła, co czyni ją strasznie wypukłą, a na prawej z kolei płytka światła nie odbija prawie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dzięki wszystkim, a szczególnie Sernatowi :)

 

Prawie skończony:

 

cesar%20wip2.jpg

 

Myślicie, że warto kolorować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło kurde, ######ste, brak dłów po prostu :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up A ja muszę w końcu ten tablet kupić!

Co do pracy to Cool! Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że anty jest najlepszym(jednym z najlepszych) grafikiem na forum!

Ale jedno mi się nie podoba: oczy.

Zrób coś z nimi bo psują cały rysunek.

I mam pytanie? Ile robisz taką pracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...