Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie za dużo wrestlingu .

Kończę offtop - chciałem cie uświadomić , że przejście z trolla na pyskatego cwaniaczka to nienajlepsze rozwiązanie . Uwierz , było już sporo takich przypadków na forum .

 

PS Większość pracy jest wykonana przez Wojzaxa na rzecz mojego projektu : Dpost-2522-1315419455_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och. Trochę więcej empatii tawariszczu. Ja nie zaatakowałem cię nigdzie ;x Nie wymieniłem nicku twej skromnej osoby dosłownie nigdzie a tu? Gruch...! 'Idiota!' 'Troll!' 'Pyskaty cwaniaczek!' Tak mnie to zasmuciło, że aż modlę się do Czcigodnych Cyckoczu o zbawienie dla ciebie. Serio.

Raport? :( To mnie dopiero smuci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis, skończ. Jestem w twoim wieku, ale takich przypałów jak Ty nie mam. Raz śmieszyło, drugi raz śmieszyło, teraz to już jest porażka.

 

Żeby nie offtopować, dam jakiegoś screena ze skradanki. Na razie sam poziom (maska), ale w grze, jest podłoże, chyba dwie kamery i główna postać. Nie wrzucę screena z gry, bo mam projekt na innym komputerze.

Area_02.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu mówi o śmieszeniu? A rewolucja francuska czym była jak nie erupcją dobra i porządku? Skoro was tak to irytuje to ok, ok żuczki. Ale idiotę moglibyście sobie darować?

Ku państwu zadowoleniu też dodam coś nie-z-branży-off-top. Mianowicie fajnie się zapowiada. (gra) :x

Raport raport, raportem pogania. Szkoda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej ci wychodza te tatuaże propra, chociaż nadal się dziwię, że tak lekkomyślnie zrobiłeś sobie coś co pozostaje na całe życie ;)

 

Zacząłem jakiegoś mniej ludzkiego monstera:

 

poczatek.jpg

 

Anty skończ to twarz fajnie ci wyszła, myślę że jak dodasz kolory krew, to fajnie będzie to wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shil, nie chciałoby Ci się porobić paru promo-artów w klimacie heroicznego fantasy?

 

wszystko by mi się chciało, tylko kiedy? :)

Ale no pewnie, tyle że nie dotrzymuję terminów :/

 

A heroiczne fantasy to jakiś konkretny termin? Tak po prostu rzekłeś, czy to jest ten styl takich kolesi w ooogromnych zbrojach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...