Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

. Praktycznie w ogóle postępu nie robię, a większość prac, które wykonuje jest gorsza niż poprzednie >.>

A co sie dziwisz z dnia na dzien postepu nie zobaczysz, z miesiaca na miesiac z roku na rok bardziej. Wszystko kwestia cierpliwosci no i przedewszystkim jak nie jeses zadowolony to nie koncz, poprawiaj, rysuj dalej az bedziesz zadowolony. Ja jak machne prace w godzine to logiczna sprawa ze nie przebije tej ktora rysowalem 10 godzin nawet jesli to bylo rok temu.

Edit.

Jesli chcesz leciec w strone realizmu to jak juz w sumie kiedys pisalem - wez sie za rysowanie zywych modelek-modeli, zgarnij kogos kto Ci popozuje za piwo czy dwa. Najpierw sie pewnie przestraszysz jak zobaczysz efeky (w porownaniu z tym rysowanie ze zdjecia czy nawet z wyobrazni to pryszcz), ale tak czy inaczej tak czlowiek nauczy sie najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jesli chcesz leciec w strone realizmu to jak juz w sumie kiedys pisalem - wez sie za rysowanie zywych modelek-modeli, zgarnij kogos kto Ci popozuje za piwo czy dwa. Najpierw sie pewnie przestraszysz jak zobaczysz efeky (w porownaniu z tym rysowanie ze zdjecia czy nawet z wyobrazni to pryszcz), ale tak czy inaczej tak czlowiek nauczy sie najszybciej.

Po jakimś czasie już nie wychodzi mi tak źle rysowanie z reala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie ma za bardzo sensu, bo 1st takie rzeczy wrzucam na mojego sketchbooka, a nie do galerii grafik, a po drugie nie chce mi sie robić zdjęć, mogę co najwyżej jakieś starsze zarzucić (ale to są tak z początku września, a jak się czegoś nie umie robić w ogóle to się robi szybkie postepy)

 

krychae.jpgkatecheta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
vikingnp.jpg

 

Ten koleś wyszedł najbardziej realistycznie, na pierwszy rzut oka myślałem że jest zrobiony w programie do 3D.

Oświetlenie robisz dobre, ale same postacie nie bardzo

 

A no i zawsze fajne włosy, nie jest to trudny element ale niektórzy w ogóle nad nim nie siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@MXQ: nie wiem czemu ale twoje posty zniechęcają mnie do rysowania :(

 

@Wojzax: prawde mówiąc to oświetlenie robię do dupy, płaskie to wszystko i żalowe, a postacie to już w ogóle, nijakie, bez żadnego stylu, żal mi siebie, ale co tam, I'll keep trying, even if MXQ doesn't like it.

 

babka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis, piszesz jakbyś chciał sobie poprostu posty ponabijać, spamisz

Nie obrażaj z łaski swojej bo ja wyraziłem swoją opinię i napisałem co do poprawy.

 

@Anty: Niezłe, niezłe. rzekłbym świetne ale ma lewe oko jakby podbite. Coś na nie cień rzuca. Reszta według mnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten po prawej ma wyraz twarzy jakiś dziwny... Taki... Krzywy.

Czekaj. Kark. Kark za gruby.

Serio. On ma za małą głowę. Lol

 

Mogłeś to upchnąć w jednym poście :)

 

EDIT:

 

Żeby nie było, że też spamie, to ocenie prace Antego :D

 

A więc... Ten wikingowaty jeździec bez twarzy jest całkiem niezły, ale dziwnie trzyma nóż+ma dziwne łączenie w łokciu.

A ta pani też całkiem ładnie narysowana. I powiedz mi, czym sie roznia kroki rysowania 3 i 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolo, teraz Ty spamisz pisząc posty całkowicie nie na temat, a Ignis pisał na temat, ale w 3 postach zamiast w 1. Fail, ale trudno.

 

Ten koleś wyszedł najbardziej realistycznie, na pierwszy rzut oka myślałem że jest zrobiony w programie do 3D.

Oświetlenie robisz dobre, ale same postacie nie bardzo

 

A no i zawsze fajne włosy, nie jest to trudny element ale niektórzy w ogóle nad nim nie siedzą

+1

Bardzo mi się podoba ta praca, serio - efekt jakby było wymodelowane w Blenderze albo innym w tym stylu :D

 

A ta dziewczyna też jest ok, ale nie jest dobra. Taka jakaś.... dziwna :P Nie wiem, jak to napisać, ale coś mi w niej nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dzięx

 

Studium zwierząt

Każde 10 minut, ale bardzo przyjemnie się tak rysuje, gruby pędzel i to, że nie trzeba tego dopracowywać 10h <3

 

animalstudy.jpg

 

 

LUDZIE, BIERZCIE SIĘ DO ROBOTY, co, tylko ja na gmc rysuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...