Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi, Pablo, że nie znasz się na świetle ale to nie jest mój problem.

 

@SKID: nie jestem ślepy, widzę ten cień po lewej stronie. Byłoby miło jakbyś najpierw zobaczył co miałem na myśli w moim poście, a dopiero później odpisywał.

Przeglądając Twoje prace jestem w stanie powiedzieć to samo na Twój temat , mistrzu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To że rysuje słabo nie znaczy że nie zna się na świetle, akurat cieniowanie mu fajnie wychodzi

Skoro on ma prawo komentować moje zdolności w zamian za podsumowujący komentarz na temat jego osoby - tak samo ja mogę wyrazić swoje zdanie . MI SIĘ PO PROSTU NIE PODOBA .

Sprostuje mniej więcej swoją wypowiedź . Fakt nie mam Bóg wie jakiej wiedzy na temat światła , ale przeczytanie paru artykułów na ten temat nie zrobią z Anty mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie tylko czytałem artykuły na ten temat ale to raczej temat na osobną dyskusję.

 

@Wojzax:

W skrócie chodzi o to, że każdy (prawie) obiekt odbija światło we wszystkich kierunkach. Dzięki temu pomimo tego, że za oknem bezpośrednio Słońca nie widzisz to jednak w pokoju masz jasno. Jednak nim większe jest zamknięcie (między kłodą a ziemią, w szufladzie, za kaloryferem, pod łóżkiem) tym większy jest cień (mniej światła odbitego tam dociera).

 

W moim nicku literka "t" jest mała, a nie "n", dziękuję za uwagę :)

 

 

edit: wcale nie mówiłem, że jestem mistrzem. Po prostu powiedziałem wojzaxowi, gdzie sie pomylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Takie wczoraj o 3 nad ranem szkice(nie skończone i na szybko, to nie są jakieś skończone arty jak ta małpa):

 

konceptfinal.jpg

 

nextcx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Miecze też nie są takie duże i koszule nie ograniczają się do samych rękawów, może taki to jest świat, gdzie tarcze trzyma się inaczej? :)

 

Uruk haie we władcy pierścieni właśnie tak trzymały tarcze,

 

SAM_0448.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co uruk haie nosili to według ciebie puklerze? :P

Nie bierzesz pod uwagę tego, że urukhaje były piekielnie silne przez zmutowanie goblina z orkiem, twój bohater na osiłka nie wygląda. Może dla tych abominacji taka tarcza ważyła tyle co puklerz?

 

I miecz nie jest za duży, jest szeroki przez co wydaje się masywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kciuk powinien być pod "blantem" a jest jakby nad nim.

 

Poza tym to tak jak już mówiłem, trudno się do czegoś przyczepić, mocno stylizowany, ale to ani plus, ani minus. Fani propy powinni być zadowoleni :P

 

A, no i przez światłocienie bluza i palce wyglądają na jakby plastikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...