Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Anty widze poprawe w rysunie : D

+ for you Anty(4,5h)

Włosy to ty robisz całkiem inne niż do rysunku powinieneś ^^ - zbyt szczegółowe, jak na twoje rysunki.

Proporcje do wyćwiczenia, ale jak widać po rysunku w pojedynku 30min vs 4,5h - przegrywa 30min.

Dłonie prawie dobrze.Nogi do poprawy, jednak lewa stopa jest calkiem niezla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiem, że zjebałem cieniowanie brzucha, 30 minut v 4,5h, hmm... problem jest taki, że bardzo wiele uczę się z pracy na pracę i 30minutowa prace sprzed nawet dwóch dni narysowałbym dziś inaczej.

 

@Pablo: ciekawe, że twoje rysunki nie są obrzydliwe :) ( https://gmclan.org/uploader/2522/murzyn.png , jeszcze jak się obrażałeś jak ktoś ci błąd wskazał, goblina chyba przypominać nie muszę)

"Płaskie? Chciałem przedstawić płaską klatę i płaskość dobrałem poprawnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zjebałem cieniowanie brzucha, 30 minut v 4,5h, hmm... problem jest taki, że bardzo wiele uczę się z pracy na pracę i 30minutowa prace sprzed nawet dwóch dni narysowałbym dziś inaczej.

 

@Pablo: ciekawe, że twoje rysunki nie są obrzydliwe :) ( https://gmclan.org/uploader/2522/murzyn.png , jeszcze jak się obrażałeś jak ktoś ci błąd wskazał, goblina chyba przypominać nie muszę)

"Płaskie? Chciałem przedstawić płaską klatę i płaskość dobrałem poprawnie"

Nie chodzi mi o obrzydliwą całość - ale o obrzydliwe mięśnie brzucha oraz klatkę . I nie obrażam się cały czas się uczę , a to że nie umiem poprawnie odbierać krytyki to druga sprawa - ale to mój głupi charakterek :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To może naucz się krytykować jak człowiek, bo co drugie twoje słowo krytyki związane jest bardziej z moim nickiem niż moją pracą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

moim zdaniem cieniowanie jest dobre, przecież duże kontrasty są w cenie, a bez tego specyficznego oświetlenia praca nie miałaby w sobie nic. Idealnie współgra wydłużona i pokręcona sylwetka niczym w pracach propy. Koszulkę popraw bo ma nudne cieniowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pewnie to niezamierzone i wzięło się ze zwykłego lenistwa przy umieszczaniu konkretnych części twarzy, ale to wygląda jak stylizacja na takie śmiszne afrykańskie figurki : D

Oko może i jest w złym miejscu, ale przede wszystkim ono jest za duże. Mam nadzieję że wszystko jest specjalnie, ale kierunku w sztuce to już chyba pablo nie zainspiruje : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak dokładnie działa światło.

 

Poczytaj sobie o diffuse reflection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przykro mi, Pablo, że nie znasz się na świetle ale to nie jest mój problem.

 

@SKID: nie jestem ślepy, widzę ten cień po lewej stronie. Byłoby miło jakbyś najpierw zobaczył co miałem na myśli w moim poście, a dopiero później odpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nie rozumiem trudnych słów po angielsku więc wytłumacz mi AnTY to całe diffuse reflection bo pewnie wiem o co chodzi ale nigdy nie czytałem nic o rysowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...