Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Pierwszy rysunek świetny, na drugim jej prawe oko jest trochę za daleko od drugiego oka.

Nie wszyscy mają symetryczne twarze. Wręcz przeciwnie, prawie nikt nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo moj ryj nie jest stworzony zeby sie podobac facetom. Taka fizjologia taki autoportret :)

Ogolnie to koniecznie musze skolowac nowy aparat. Tym sie nie da sfotografowac dziary zeby wygladala tak jak w rzeczywistosci. Tutaj znowu nic nie widac bo sie blyszczy i goi i krwawi i w ogole nadal nie skonczone

dscf1757b.jpg

Wojzax te dwa rysunki olowkiem ######ste. Naprawde bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pablo moj ryj nie jest stworzony zeby sie podobac facetom. Taka fizjologia taki autoportret :)

Myślę, że chodziło mu raczej o sam tatuaż niż o ryj. Nie wiem czy faktycznie tak w realu jest ale na tatuażu podobny jesteś według mnie do Mameda Khalidovaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

mockup600.jpg

 

taki jakiś pseudo-mockup, ta ryba jasniejsza potrzebuje jakiejś faktury na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo moj ryj nie jest stworzony zeby sie podobac facetom. Taka fizjologia taki autoportret :)

Ogolnie to koniecznie musze skolowac nowy aparat. Tym sie nie da sfotografowac dziary zeby wygladala tak jak w rzeczywistosci. Tutaj znowu nic nie widac bo sie blyszczy i goi i krwawi i w ogole nadal nie skonczone

dscf1757b.jpg

Wojzax te dwa rysunki olowkiem ######ste. Naprawde bardzo dobre

Przecież ja nigdzie nie oceniałem Twojej twarzy T_T Poza tym moje zdanie przy tym tatuażu jest takie , autoportret ok , nawet bardzo ale efekt końcowy spierdzieliły zwierzaki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Dawka: hmm, jakos te wszystkie elementy do siebie nie pasują, poza tym dodać polskie znaczki w czcionce by się przydało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian te zdjecia nie oddaja 1/10 prawdziwego wygladu (ta biomechanika wyglada na zdjeciu jak blada plama, na zywo jest czerniutka a te wszystkie rozmazane krztalty to mnostwo szczegolow i detali ktore wyostrzaja tatuaz jak brzytwa. No i sam fakt ze to dopiero 50% calosci), a juz szczegolnie te gdzie zdjecie jest robione w trakcie gojenia. Nie wiem czym jest to cos ale klienci wychodza szczesliwi a niektorzy sikaja z radosci :) Dla mnie to sie liczy nawet jesli dziaram komus cos co mi osobiscie sie niezbyt podoba. Ale musze patrzec na dziare obiektywnym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...