Skocz do zawartości

Morti

Użytkownicy
 • Postów

  235
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Team
  Kosmis Studio

O mnie

Ostatnie wizyty

5 206 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Morti

Major User

Major User (5/13)

0

Reputacja

 1. Morti

  [C#] Sterownie joystick'iem

  Udało się jednak ogarnąć temat: if (state.RawOffset == 4) yy = state.Value;
 2. Witam wszystkim. Mam pewnie problem z sterowaniem joystick'iem. Znalazłem w internetach kod na odczytywanie aktualnej wartości przycisków i analogów. Problem polega na tym, że chciałbym w jakieś zmiennej przechowywać wartości wychylenia np w osi X albo móc się do niej odnosić. Niestety udało mi się przypisać jedynie ogólną aktualna wartość a nie konkretnej osi (przyciski nie stanowią problemu). Z góry dziękuję za odpowiedź. Przesyła kod: using System; using System.Collections.Generic; using System.Linq; using SharpDX; using System.Text; using System.Threading.Tasks; using System.Reflection; using SharpDX.DirectInput; namespace ConsoleApp7 { class Program { static void Main() { { var directInput = new DirectInput(); var joystickGuid = Guid.Empty; foreach (var deviceInstance in directInput.GetDevices(DeviceType.Gamepad, DeviceEnumerationFlags.AllDevices)) joystickGuid = deviceInstance.InstanceGuid; // If Gamepad not found, look for a Joystick if (joystickGuid == Guid.Empty) foreach (var deviceInstance in directInput.GetDevices(DeviceType.Joystick, DeviceEnumerationFlags.AllDevices)) joystickGuid = deviceInstance.InstanceGuid; // If Joystick not found, throws an error if (joystickGuid == Guid.Empty) { Console.WriteLine("No joystick/Gamepad found."); Console.ReadKey(); Environment.Exit(1); } // Instantiate the joystick var joystick = new Joystick(directInput, joystickGuid); Console.WriteLine("Found Joystick/Gamepad with GUID: {0}", joystickGuid); // Query all suported ForceFeedback effects var allEffects = joystick.GetEffects(); foreach (var effectInfo in allEffects) Console.WriteLine("Effect available {0}", effectInfo.Name); // Set BufferSize in order to use buffered data. joystick.Properties.BufferSize = 128; // Acquire the joystick joystick.Acquire(); // Poll events from joystick while (true) { joystick.Poll(); var datas = joystick.GetBufferedData(); foreach (var state in datas) { Console.Clear(); Console.WriteLine(state); int zm1 = state.Value; int zm2 = state.Timestamp; int zm3 = state.Sequence; var zm4 = state.RawOffset; Console.WriteLine(zm1); Console.WriteLine(zm2); Console.WriteLine(zm3); Console.WriteLine(zm4); } } } //Console.Clear(); } } }
 3. mógłby ktoś wykonać ramkę do aukcji na stronie. Kształt ramki (czerwone lnie) : Tematyka strony to średniowiecze. Z góry dzięki :thumbsup:
 4. Morti

  Galeria Grafik

  TV, okno i kompa :P
 5. Morti

  Galeria Grafik

  Zgadzam się ;) (takie małe info) metalowych tarcz nie było nigdy w średniowieczu ;)
 6. Morti

  Gieemklanowy komiks

  Fajnie to wygląda. Też chcę być w komiksie :P
 7. Morti

  Izometria, kilka grafik

  Czepiasz się szczegółów :P
 8. Morti

  Izometria, kilka grafik

  Ten czerwony nie pasuje. Niebieski pasuje (przynajmniej na turniejach były XIII / XVw.) A co do słowian to namioty miał taki kształt: Tylko bez tych ozdobnych pali i były z białego płótna. W późniejszych wiekach miały różne kolory i były oczywiście też z płótna, a kształt był zbliżony do tego niebieskiego :)
 9. Morti

  Izometria, kilka grafik

  Szyszak do podbródka nie pasuje. Ten hełm był w użyciu do końca XIIIw. a podbródek to już XVw. który występował razem z kapalinem ;) No chyba, że to nie ma mieć nic wspólnego z historią :P
 10. Dzięki :) Wiem, ale tak "zleceniodawca" chciał :/
 11. Jest to adobe after effect i nie są to zwykłe napisy. Wydaje się proste ale przy tym jest dużo pracy... To raczej nie przypomina vegasa: (efekt tła)
 12. @Shil Jak coś to pisz na gg: 13393475 Sernat zrobię to jutro bo dzisiaj mnie w domu nie było. A tu moje przykładowe intro: Nie ma w nim zbyt wielu efektów bo "zleceniodawca" chciał tylko taki.
 13. mógłbyś wyjaśnić na czym to polega to Ci powiem czy potrafię, bo nie kojarzę tego efektu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...