Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pablo uzywasz tego narzedzia do rozmazywania? Przejechalbys tym delikatnie po odblaskach na zbroi zeby je wygladzic, i po konturach ale to juz w ogole bardzo delikatnie najlepiej sobie niska moc pedzla ustaw. Bo wyglada to fajnie ale wszystkie szczegoly sa zbyt hmmm.. twarde, inwazyjne? nie wiem jak okreslic ale sa tak intensywne ze az wala po oczach. mowie tylko o gosciu z mieczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długich wakacjach powinna przynajmniej jedna gra ode mnie wylądować na forum, a jak dobrze pójdzie to może i coś więcej. Świetnie się wpasowały te długie wakacje. W idealnym momencie. :)

 

próbowałem też je w taki sposób wykorzystać, nie udało się xD. Porzuciłem projekt jak był ukończony w około 60%. Mowa o "Clonoes", którego tu zapowiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
@Anty: Pikseloza.

 

Właściwie to postanowiłem zrobić cięcia na rozdzielczości. Wiadomo co to znaczy :D

DWA RAZY WIĘCEJ OGRAZMU

2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No riposta cięta. Tylko co by było, gdybym ja wypisał tu wszystkie twoje posty, w których narzekasz na gruby piksel :)

Bój się Boga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-bitowy szajs...

nie znaczy ze nie lubie osmiu bitow ale tutaj to przesada

akurat jego obrazek już bardzo trudno mi porównać do ośmiu bitów - za dużo kolorów

g14992.png

średnie to, wygląda jak zarośnięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lwyy.jpg

 

Moja noga. Jeszcze nie skonczone, no ale z tym musze poczekac jednak az sie zagoi :) Probowalem ale terminatorem nie jestem, bol jak cholera :) Blyszczy sie bo skora schodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

herol.png

 

Długo nad tym siedziałem i z górnej części jestem zadowolony ( głowa, tors, ręce, tarcza nie najgorsza też ) to dolna część wyszła mi bardzo słabo i chociaż przerysowywałem te nogi, buty i topór w jego prawej ręce kilka razy to nadal dupa. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić, jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...