Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Propaganja a to prawda zanim się zrobi tatuaż można go długopisem na ciele na szkicować ?

stawialbym na mazaczek maly jednorazowy, Kwestia sterylnosci. Ale dlugopisem na upartego tez by sie dalo jesli by nie byl uzywany wczesniej i po odpowiedniej dezynfekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Exigo dalej utrzymuje tytuł najlepszego grafika na GMC

A zarazem tytuł zmarnowanego talentu :(

ofc w temacie tworzenia gier

 

@Markuz: kul wektor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Uważam , że to co robi to tylko i wyłącznie jego wola . Może podoba mu się praca solo ?

A czy ktoś uważa inaczej?

 

On robi co chce, a ja żałuję, że nie przyczynia się tym do powstania żadnej gry, czy też polepszenia jej oprawy wizualnej, tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zapłaćcie Mu to zapewne skończy co zaczął. Nic za darmo!

Jakby każdy się kierował twoim podejściem to żadna gra indie by nie została ukończona. Niech tym co mu mają zapłacić też zapłaci ktoś w takim razie, nic za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby każdy się kierował twoim podejściem to żadna gra indie by nie została ukończona. Niech tym co mu mają zapłacić też zapłaci ktoś w takim razie, nic za darmo!

Zapewniam Cię że dobrze zainwestowane pieniądze na pewno się pomnożą. Nie rozumiem Twojego podejścia.. Jeżeli chcesz założyć działalność gospodarczą i zacząć zarabiać- MUSISZ mieć pewne środki które zainwestujesz na początek, fakt, istnieje ryzyko- ale coś za coś. Może są i teamy które jako grupa są zgrane i robia projekt za free licząc że później go sprzedadzą i tym samym zarobią. Ale moim zdaniem grafik to bardzo ważna postać w teamie i nawet jeżeli miałbym takiego zatrudnić za kasę to bym to zrobił. A tak to co- do usranej śmiersi będziesz czekał na człowieka typu grafik z teegee czy ostatnio pajawiający się Toxates licząc że sie przyłączy za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Tobie Platyna cały czas myslę- jakbys miał grafika to byś zaszalał z czymś co?smile.gif może poszukaj na max3d.pl w dziale 2d;)

No widzisz.. widać graficy to leniuchy.

 

1. Może nieskromnie, ale ja też tak myślę.

2. Owszem, graficy to leniuchy w większości. Podziwiam tych, którzy mają cierpliwość dokończyć coś co zaczęli, bo ja jak sie zajmowałem grafiką 3D to drugą połowę pracy zawsze robiłem na odwal się byleby już skończyć i zabrać się za coś innego.

3. Szukałem na forach kiedyś. Zerowy odzew.

4. Wydaje mi się, że mam już kogoś odpowiedniego. Zobaczymy za jakiś czas czy zaszaleję. Oby. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
3. Szukałem na forach kiedyś. Zerowy odzew.

To gratuluję skilla w szukaniu, chyba, że miałeś do zaoferowania zero ukończonych projektów, miliard spritów do wykonania animowanych i 0% ze sprzedaży gry to się nie dziwię.

 

@alwin: szaleć można i bez grafika, wystarczy trochę zapału, którego niektórym najwyraźniej brakuje.

Ja sobie radzę bez pieniędzy, które musiałbym inwestować w potencjalnego grafika, który nie ma żadnej gry na koncie, niczego i o wątpliwej wiarygodności (zniknie sobie w połowie projektu i po kasie). Zwłaszcza, że po prostu nie mam póki co żadnej kasy na grafika, bo i nie mam żadnego przychodu z robienia gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się do tego szukania nie przykładałem, bo właściwie wcale tak szukać nie chciałem lecz to była ostateczność. Wolę sam kogoś znaleźć, kto mi odpowiada i zaproponować mu współpracę niż czekać aż sami do mnie się zgłoszą. Nic dobrego z tego raczej by nie wyszło.

 

alwin, po długich wakacjach powinna przynajmniej jedna gra ode mnie wylądować na forum, a jak dobrze pójdzie to może i coś więcej. Świetnie się wpasowały te długie wakacje. W idealnym momencie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu do gry, nie wiem jakiej.
Jakże to smutno brzmi! :(

Grafika naprawdę pro i aż żal sie robi że nie zostanie wykorzystana...

@Platyn: O jakich długich wakacjach prawisz?

@Exigo: Jakim sposobem to zrobiłeś? Sam rysowałeś czy to 3d? Wygląda fotorealistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pewnie sam rysował + tekstury ze zdjęć odpowiednio dopasowane.

 

Chociaż te gałązki to chyba na szybko robiłeś, bo widać, że toolem jakimś porozciągane. (Liquify?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...