Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wojzax - Badziewww, za ciemny, za pudelkowy, beznadziejna proba zaakcentowanaia jasnym kolorem trojwymiarowosci obiektu, no i te naspreyowane kropeczki ktore na pierwszy rzut oka mozna wziasc za detale, po czym nastepuje niemile rozczarowanie...

 

Markuz - takie sobie, trzon beznadziejnie gruby, jelec moglby byc, ale glownia jakas dziwna.... i ta bulwa ktora udaje glowice

 

sword.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Copoconaco - Wiem ze jesteś już pro wiec nie będę miły :D.

Strasznie cienka rękojeść, również gdyby ktoś na prawdę takie coś wykombinował, miecz złamał by się przy pierwszym machnięciu, czyli źle przymocowane jest ostrze do rękojeści.

 

Anyway, to było robione w 3D? Bo na takie nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem pewny czy w TszyDe, bo tak dziwnie cartoonowo wyglądało :D

Hmm, widziałem miecz nie jeden, ale od kiedy to na rękojeści, nie dość (nadal się będę kłócił :)) ze za cienkiej, to do tego jest wgniecenie w środku?

Jak się robi nie wiem, ale jak wyglądają wiem :) i tak to tylko twoja wyobraźnia, no chyba ze się na jakimś mieczu bazowałeś, prze pana, to wtedy zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i rękojeść nie jest za cienka( a nawet wg. mnie bardzo poprawna), ale jak już się czepiamy technicznych szczegółów, to po światłocieniach na ostrzu widzę, że owe jest definitywnie za grube ( i troszeczkę też za szerokie). Taki miecz ważyłby przynajmniej ze 4kg co wyklucza go z użytku bojowego.

 

Ale mimo wszystko świetna praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tam miecz copy podoba, rekojesc ma dobrą, lepsza juz chudsza niż grubsza. A co do połączenia ostrza z uchwytem/rekojescia/klinga to nie jest zła, troche taka chuda ale przez to iz zaraz potem kierując sie w gore mamy "zabki" to wcale a wcale nie wyglada źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala zabawa plega na tym ze glownia w miejscu gdzie przestaje byc ostrzem a zaczyna byc rekojescia jest poprostu stosunkowo cienkim pretem na ktory naklada sie dopiero jelec i cala reszte. o tu jest dobry przyklad:

sword-making-diagram.jpg

a co do grubosci mecza ten musi taki byc bo bylby jeszcze mniej widoczny:

whweissword.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i rękojeść nie jest za cienka( a nawet wg. mnie bardzo poprawna), ale jak już się czepiamy technicznych szczegółów, to po światłocieniach na ostrzu widzę, że owe jest definitywnie za grube ( i troszeczkę też za szerokie). Taki miecz ważyłby przynajmniej ze 4kg co wyklucza go z użytku bojowego.

 

Ale mimo wszystko świetna praca :)

Hm a jesli to miecz 2-reczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to tylko tą graficzkę mogłeś dać w PNG, a tą ramkę zrobić w HTML+CSS, by było bardziej porządnie.

 

btw. z tą zmianą języka trochę dziwnie zrobiłeś. Zrób, że automatycznie wchodzi na polską i jest przełącznik na angielską w widocznym miejscu.

 

@Markuz:

W sygnaturze masz, że wykonujesz "layle". Co to są "layle"? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...