Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

" Postać albo jest gigantyczną truskawką albo czaszka kończy się na kości brwiowej."

uuu,naprawdę?Osobiście wybrał bym opcje nr.2,Panie Japanstache.

Nigdy wcześniej nie rysowałem ludzkiej twarzy na podobieństwo,nawet nie korzystałem z poradników o proporcji dokładnej.

Nic,pozdrawiam.

 

"manualnych panie Gibon (zawsze chciałem to powiedzieć)",tekst rodem ze starych kreskówek,niestety już nie śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź nie ma na celu umniejszenia pańskich zdolności manualnych panie Gibon (zawsze chciałem to powiedzieć), ale fakt to fakt.

Z "Poradników o proporcji dokładnej" nie trzeba korzystać, przecież widać, że coś nad ślepiami u ludzi jednak jest.

Coś,pozdrawiam.

 

Ed: A zdania, że postać byłaby świetną truskawką, nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle to nazwałem :P. Chodzi mi o to że zazwyczaj używam tekstur lub odpowiedniego efektu bądź filtra żeby poszczególne części obrazka nie były tylko jednokolorowe. Przykładowo mógłbym użyć tekstury drewna, nałożyć ją na trzonek żeby wyglądał bardziej realistycznie, dodać do tego lekki szum, trochę rozmazać i z pewnością poprawiłoby to jego wygląd ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś go ugryzło w pachy, czy jest takim ziom ziom?

Nie nic go nie ugryzło, ani nie jest asz taki ziom ziom XD , ręce ma tak ułożone by nie zasłaniały nic

ot tzw. Concept art popatrzeć na inne tego typu, mają podobne ułożenie rąk, bądź całkiem wyprostowane na boki ,mi takie ułożenie rąk na kartce A4 nie starczyło by miejsca. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...