Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wojzax, śliczne dziecko, bardzo fajna kreska i miska jest spoko. Jaką rysunek ma wielkość?

 

Tylko chyba mało kontrastu,pewnie to przez skanowanie (czy zdjęcie, czy co to).

 

Ja dorzucam konceptart, taki sobie, ale istotny merytorycznie do gry, która już się ukształtowała w mojej głowie. Mam fabułę, część grafik, jest temat "szukam programisty"?

 

 

water12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shil Ty masz chyba jakas gorączke twórczą!

Ja po zakonczeniu naszej gry zamknąłem komputer z odrazą i ulgą! Odpoczywam :)

 

Co to za gre wymyśliłaś?

Czy te postacie to będą animowane?

 

Tylko gorączkę.:/ dobrze się rysuje czasem w czasie choroby, tylko szybko się męczy.

Gra byłaby myślę fajna, ale najpierw muszę się uporać właśnie z animacjami... jak mam fabułę i grafiki i pomysł na rozgrywki, to mogę dać takie coś w zapowiedziach, czy gdzie mam przedstawić taki projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Shil, jakim cudem znajdujesz czas i chęci na tyle twórczości? : D To jest naprawdę wysokiej klasy, szczególnie włosy.

 

Wojzax, śliczne dziecko, bardzo fajna kreska i miska jest spoko. Jaką rysunek ma wielkość?

Tylko chyba mało kontrastu,pewnie to przez skanowanie (czy zdjęcie, czy co to).

 

A3, a zdjęcie zawsze bardzo psuje mi kontrasty. Zainwestowałbym w skaner, ale kaski nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki są "na wodzie" - może podmień kolejność warstw przy czym zmniejsz krycie warstwy z wodą ? Nie jestem przekonany co do efektu , ale w każdym bądź razie uważam , że kobiety wyglądają jak nałożone na obraz wodnej głębiny : D

 

Tak, 100% prawda:)

 

Ze względu na to, że to jest koncept, nie zamazywałam sobie kolorystyki itd. Ale masz rację, tak jak należy powinno być "przyciemnione".

 

Tak samo tu mam problem, czy jeszcze nie dodać wodnej warstwy, jeszcze nie skończyłam, ale szybko poszło, bo jak widać korzystałam z moim poprzednich obrazków:

 

water1340c4b.jpg

 

 

Muszę tron dopracować, moje lenistwo jak widać sięga dna. (uwielbiam dwuznaczne określenia ^^)

 

Ta pani wyżej słabo wyszła;p

 

Sprecyzuj. (jej lewa ręka jest słabo cieniowana i przez to dość płaska, to wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Albo ona ma kolano w udzie, albo jej łydka ma taką samą długość jak tors + głowa.

 

Aquaria rip-off? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czubka głowy do mniej więcej ud - boskie. Tron też. Trochę chyba nie wyszły stopy, jej lewa dłoń i ewentualnie to kolano na górze.

Przecież tron to CTRL+C, CTRL+V! -_-

Tak czy inaczej wszystkie prace świetne, a i tak już wszyscy pokazali ci twoje błędy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...