Skocz do zawartości

Google Porish Translator


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu do zaoferowania najnowszy produkt mojej nudy i wolnego czasu: Google Porish Translator!

 

Polega on na tłumaczeniu z pl>fr>de>cs>da>it>sk>pt>sl>zh>en>pl.

 

Oto przykład z pewnej piosenki mało znanego wokalisty-gitarzysty:

Oryginał:

Jak anioła głos,
Usłyszałem ją.
Powiedziała patrz?
Tak, to On.

Na rozstaju dróg,
Stoi dobry Bóg,
On wskaże Ci drogę?

Już pod koniec dnia,
Widzę obraz Twój,
Widzę miejsca w których byłem,
Widzę ludzi tłum.

Już pod koniec dnia,
Pustej szklanki dźwięk,
To chyba sen!

No, no, no...

Już pod koniec dnia,
Widzę obraz Twój.
W pustej szklance,
Pomarańczę,
To dobytek mój.

Już pod koniec dnia,
Pustej szklanki dźwięk,
To chyba sen!

Jak anioła głos,
Usłyszałem ją.
Powiedziała patrz?
Tak, to On.

Na rozstaju dróg,
Stoi dobry Bóg,
On wskaże Ci drogę?

Już pod koniec dnia,
Widzę obraz Twój,
Widzę usta, w których
Nieraz swój, Topiłem ból.

Już pod koniec dnia,
Słyszę cichy szept!
To chyba sen!
No, no, no?

Już pod koniec dnia,
Widzę obraz Twój!
Widzę dłonie,
Czuję serce,
To ideał mój.

Już pod koniec dnia,
Lecz nie sam,
Lecz nie sam.

Jak anioła głos,
Usłyszałem ją.
Powiedziała patrz?
Tak, to On.

Na rozstaju dróg,
Stoi dobry Bóg,
On wskaże Ci drogę

Jak anioła głos,
Usłyszałem ją.
Powiedziała patrz?
Tak, to On.

Na rozstaju dróg,
Stoi dobry Bóg,
On wskaże Ci drogę

 

Oto przetworzona forma:

Jak anioła, usłyszałem głos. ... Ona powiedziała, że jego wygląd. Kiedy droga jest dobry Bóg, On wskaże Ci drogę ... Na koniec dnia, widzę zdjęcia widzę, gdybym był, jak wielu ludzi. Pod koniec szklanka jest pusta, wierzę w sny! Nie, nie, nie ... Na koniec dnia, widzę obraz Twój. Szklanka jest pusta, pomarańcze dla mojej firmy. Do końca swojego szkło jest pusta, wierzę w sny!

Jak anioła, usłyszałem głos. ... Ona powiedziała, że jego wygląd. Kiedy droga jest dobry Bóg, On wskaże Ci drogę ... Na koniec dnia, widzę obraz Twój, spójrz na mnie w ustach, ból często rozpuszczalnika. Pod koniec dnia usłyszałem hałas słaby! Jest to marzenie! Nie, nie, nie ... Na koniec dnia, widzę obraz! Widzę mojej strony, uważam, że w moim sercu, że jest moim ideałem. Na koniec dnia, ale nie tylko, ale nie wszystkie.

Jak anioła, usłyszałem głos. ... Ona powiedziała, że jego wygląd. Kiedy droga jest dobry Bóg chce pokazać, jak głos anioła, usłyszałem. ... Ona powiedziała, że jego wygląd. Kiedy droga jest dobry Bóg, On wskaże Ci drogę

 

LINK: http://kryniak.pl/tlumacz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dołożyć japoński - już z samego pl->jp->pl kupa śmiechu jest.

 

ten sam tekst fil.

Jak anioła głos,

I usłyszał.

Ona może się?

Tak, on jest.

 

Road

On jest dobry Bóg

Czy on się pokazać drogę?

 

Na koniec dnia

I zobacz zdjęcia

Ja, proszę odwołać się do lokalizacji

Proszę odnieść się do mojej tłum ludzi.

 

Na koniec dnia

Dźwięki puste szkło

Chyba moje marzenie!

 

Nie, nie, nie ...

 

Na koniec dnia

Proszę zobaczyć moje zdjęcia z Was.

W puste szkło,

Pomarańcza,

Proszę moim posiadaniu.

 

Na koniec dnia

Dźwięki puste szkło

Chyba moje marzenie!

 

Jak anioła głos,

I usłyszał.

Ona może się?

Tak, on jest.

 

Road

On jest dobry Bóg

Czy on się pokazać drogę?

 

Na koniec dnia

I zobacz zdjęcia

Byłem w ustach, należy odnieść się do?

Czasem sam, Topiłem ból.

 

Na koniec dnia

Słyszę delikatny szmer.

Chyba moje marzenie!

Nie, nie, ty nie?

 

Na koniec dnia

Zobacz zdjęcia!

I, proszę odwołać się do Twojej strony

Czuję się poczucie

To jest mój ideał.

 

Na koniec dnia

Ponadto,

Tylko.

 

Jak anioła głos,

I usłyszał.

Ona może się?

Tak, on jest.

 

Road

On jest dobry Bóg

On wskaże Ci drogę

 

Jak anioła głos,

I usłyszał.

Ona może się?

Tak, on jest.

 

Road

On jest dobry Bóg

On wskaże Ci drogę

 

a tak poza tym, świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, może i z japońskim fajnie brzmi, ale z niewiadomych przyczyn krztusi się translator :(.

edit: Wrzucać tłumaczenia!

Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie,
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie"
Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy
I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy
Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem!
Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem,
(Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę
Ofiarowany, martwą podniosłem powiekę
I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu 
Iść za wrócone życie podziękować Bogu),
Tak nas powrócisz cudem na Ojczyzny łono.
Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną
Do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych,
Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych;
Do tych pól malowanych zbożem rozmaitem,
Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem;
Gdzie bursztynowy świerzop, gryka jak śnieg biała,
Gdzie panieńskim rumieńcem dzięcielina pała,
A wszystko przepasane jakby wstęgą, miedzą
Zieloną, na niej z rzadka ciche grusze siedzą.

Litwa! Na Ojczyzny 5! Jeśli chcesz, opieki zdrowotnej, powinny przeprowadzenia oceny, aby sprawdzić, czy masz do urlopu. Dzisiaj, piękne piękno Och, i opis, a nie dlatego, że "Stany Zjednoczone Panny odpoczynku, Departament Obrony potężnym Qin???Isticioaia Nowogrodzka Palace Messina wniesiona świecisz zamek, lojalny wobec niego, to chciałbym wiedzieć, dzieci powróciłaś ( jeśli matka zawołała do śmierci moc dźwigu, mogę iść do domu. Wrócone do życia, Mam do powiedzenia), cud macicy, aby wrócić do swoich domów. Jednocześnie, przenieść swoją duszę utęsknioną tych lasów w górach, trawa zielona, niebieska Niemna rozciągnionych duży obraz Wyzłacanych w różnych dziedzinach ziarna pszenicy, żyta, jeśli pieniądze świerzop pomarańczowy, białe jak śnieg, gryki, koniczyny, otoczony LED Stick panieńskim zielonym pasem wszystkie ciche trochę miedzi Pera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natenczas Wojski chwycił na taśmie przypięty
Swój róg bawoli, długi, cętkowany, kręty
Jak wąż boa, oburącz do ust go przycisnął,
Wzdął policzki jak banię, w oczach krwią zabłysnął,
Zasunął wpół powieki, wciągnął w głąb pół brzucha
I do płuc wysłał z niego cały zapas ducha,
I zagrał: róg jak wicher, wirowatym dechem
Niesie w puszczę muzykę i podwaja echem.

przetłumaczyło na:

Wojska Natenczas popularne taśmy Buffalo Rogu Afryki, od dawna uważany za listy rozwijanej przycisnął znakiem oburącz ustach, twarzy, a zapach bardzo Wzdął krew, która jest pół-wersja okładki i głębokie na Bliskim Wschodzie lub wciągnie "płuca z brzucha W związku z tym mogę grać: Rogu Afryki, energia wiatru, powietrza spowodowane przez wirowatym muzyki i podwójnego echa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiersz: to myśl uchwycona w locie,
zapisana, by nie zostać zapomniana.
Wiersz to marzenia i rzeczywistość
widziane oczyma autora.

 

Wiersz: jestem zarejestrowana, nie wolno nam zapomnieć. Projekt jest marzeniem a rzeczywistością, w widoku oczami autora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark Overmars wypuścił kolejną, poprawianą wersję edytora grafiki do nowego GMa, z numerkiem 0.9 (co oznacza prawie finalną wersję).

>>>

Oprócz Marka, Mars to nowa luksusowa wersja nowego globalnego grafiki stanu środowiska morskiego w celu oceny liczby 0,9 (Oznacza to, że w uzupełnieniu do konsumenta końcowego).

:o

 

Dobre to to ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PalmGames.pl był przygotowany przez długi czas i nadal jest - obecna wersja jest testowa, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie w korzystaniu z niej. Niebawem pojawi się wyszukiwarka oraz wiele usprawnień - prosimy o cierpliwość.

Zachęcamy również do odwiedzin na naszym forum, na którym można podyskutować o grach jak i również dostać pomoc techniczną w przypadku gdy jakaś gra nie będzie chciała chodzić.

Życzę miłęgo spędzenia czasu w serwisie!

Webzir

 

PalmGames.pl bardzo długi czas, i nadal jest - w obecnej wersji została zbadana, ale nie jest przeszkodą w realizacji. Niedługo po tym, wyszukiwarki i wiele usprawnień - do pacjenta. Odwiedź nasze forum do dyskusji na temat gry, jak również pomoc techniczną, jeśli gra nie chce iść. Miłej zabawy na miejscu! Webzir

 

Nawet nie tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem z małą na molo

Pełna saszeta, relax, full, uderzam w solo

Uraczyły małą zimną coca-colą

A ona mnie mentolowym Marlboro

Zgrywam ekspert, ekspert dżentelmena

Polecę wierszem, pełen czad, tak jest wena

Teraz na serio mam ci coś do powiedzenia

W moim ritmo na tylnych siedzeniach

 

Będę brał cię (gdzie?) w aucie

(Mnie?) cię (ee) ehe

Będę brał cię (gdzie?) w aucie

(Mnie?) cię (w aucie?) ehe

 

Tuż po dwunastej, jak zwykle wcięty

Stoję przy barze, wyjmuje Kęty

Zamawiam drinka, marki i ekstaza

I że tak powiem to ciągle się powtarza

Gdy znów okazja mi się nadarza

Jest ta szulerka, jak Paris nie jak Shazza

Jest ostra jazda i ostry hazard

Weź mała kluczyk to będzie niezła faza

 

I poszedł do małego molo saszeta relaks czasu, wskazując, że "di freddo Uraczyły tylko Coca-Cola, Marlboro mentolowym kopię mojego ekspertów, ekspertów wzywał pan, wiele hałasu, tak w ramach Rundy Urugwajskiej wena naprawdę, I zawołał jak krok wstecz, seksualna (Gdzie?) w aucie (- e) oraz (e) i (gdzie?) w aucie (a) (nie aucie?), aż tuż po godzinie 12:00, jak zwykle, w barach, zarządził, aby usunąć Tagi Kęty szkła i ecstasy, ale nadal powiedział, że nawet kiedy szulerka Paryż nadarza do Shazz równie silną przyczepność i jasnego klucza gra będzie dobra stawka

:mellow:

Super to to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Google Inc. (NASDAQ: GOOG) – amerykańska firma z branży internetowej. Jej flagowym produktem jest wyszukiwarka Google, a deklarowaną misją - skatalogowanie światowych zasobów informacji i uczynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi

 

Google (NASDAQ: GOOG) - przemysł w Stanach Zjednoczonych w Internecie. Stěžejní produktów Google, ale to zadanie - Katalogowanie świat informacji i dostępu do edukacji i dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mellow:

Super to to :D

(nie aucie?) :thumbsup:

<yaso> bo wiesz, ja kiedys tez bylem emo... ale jakos do nich nie pasowalem, wiec zostalem adminem sieciowym. Tez mnie nikt nie rozumie, ale przynajmniej za to mi płacą :)

Dlatego też uczucia, mam ... w jaki sposób dostosować, ale się z administratorem sieci. Ponadto, nie wiem do mnie, ale przynajmniej można podać do mnie:)

----

<baton> co do szkoly nei chodzisz?

<sokół> problemy ze zdrowiem

<baton> ty to jak ja, a co kichasz i kaszel itd.? ;d

<sokół> nie mam dwoch zebow spuchnieta warga i podbite oko

Grupy w szkole? Zdrowie Czy lubisz mnie, takie jak kichanie i kašľanie? d Spuchnieta Mam dwa zęby i usta, oczy czarne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,

Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi;

Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi,

Omijam koralowe ostrowy burzanu.

 

Już mrok zapada, nigdzie drogi ni kurhanu,

Patrzę w niebo, gwiazd szukam, przewodniczek łodzi;

Tam z dala błyszczy obłok? tam jutrzenka wschodzi?

To błyszczy Dniestr, to wzeszła lampa Akermanu.

 

Stójmy! - jak cicho! - słyszę ciągnące żurawie,

Których by nie dościgły źrenice sokoła;

Słyszę, kędy się motyl kołysa na trawie,

 

Kędy wąż śliską piersią dotyka się zioła.

W takiej ciszy! - tak ucho natężam ciekawie,

Że słyszałbym głos z Litwy. - Jedźmy, nikt nie woła.

 

Sekund później przestwór morskich, samochodowych, morskich i świeżych kwiatów poprzez Nurze dziecinne szumiących, w celu zapobiegania powodzi Ostrowa burzanu raf koralowych. Noc drogowego kurhanu zobaczyć każde miejsce, aby zobaczyć gwiazdy na niebie, to wydaje się bardzo przewodniczek morzu chmur? Jutrzenka nie? Akerman wydaje Dnjestr światła wzeszła. Stójmy! - Jak milczeć! - Słuchaj obsługi dźwigu, umożliwiających studentom Sokół; farfalla niewolnictwa, jak trawa, dobra trawa zostały naruszone. Łatwy! - Bardzo ciekawe słyszałbym ucha siła głosowania na Litwie. - Daj spokój, nikt nie chce.

 

edit : A tutaj bardziej hardcorowe.

 

?Bujno rośnie, odludnie kwiat stepowy ginie;

I wzrok daleko, próżno błądzi po równinie;

A w niezbędnej zgryzocie jeśli chcesz osłody,

Chmurne na polu niebo i cierpkie jagody.

Idź raczej w piękne mirtów i cyprysów kraje;

Co dzień w weselnej szacie u nich słońce wstaje,

U nich w czystym powietrzu jaśniejsze wejrzenie

I głosy rozpieszczone, i rozkoszne tchnienie.

U nich wawrzyny rosną; i niebo pogodne,

I ziemia ubarwiona, i myśli swobodne.

A na kształtnych budowlach męże wieków dawnych

Stoją w bieli ? i pyszni z swoich imion sławnych,

Zapraszają z daleka w czarowne zwaliska;

Bogów i bohatyrów ? pająków siedliska.

Tam, jeśli dawnych rzeczy myśl w tobie głęboko,

Może, w ten śliczny błękit wpatrzywszy twe oko.

Słodycz w rozpaczy znajdziesz i lubość w żałobie,

Jak uśmiech ust kochanych w śmiertelnej chorobie;

 

"Oprócz wzrostu, kwitnienia pustyni samotny drzwi samolotu, a następnie piechotą; zgryzocie zapytany czy arabsko-izraelskiego osłody, niebo jest szare i owoce. Jeśli chcesz cypřišovým mirtów pięknym krajem nie zostały one Brudekjoler. Czystego powietrza w świetle oczy i głosową, umiarkowany wiatr. Wawrzyn wzrost słońca, kolorów, piór, na lądzie i wolności myśli. na rzecz budowy jest jeszcze pusta - i pycha o dobre imię jest bardzo daleko z większym entuzjazmem do ruiny, a Bóg bohatyrów - Spider-Man Start. Tutaj, jeśli więcej niż idea funduszu w maju, jego piękne niebieskie oczy wpatrzywszy. orovnání znaleźć rozpaczy i smutku uśmiechem lubość część Kochan choroby;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to spamowisko, każdy może sobie sam tam iść i się pobawić, a nie zaśmiecać to forum ;x

 

ups ;x gafa..

 

Dzisiaj na stronie

wylądował przykład zapisywania gry w pliku bez używania

wbudowanych w GM opcji, co pozwala lepiej zarządzać

wczytywaniem danych z pliku. Dodatkowo przykład pokazuje

jak stworzyć grę w której etap kończy się po zebraniu

wszystkich kryształków.

 

Dzisiaj, podczas zapisywania gry, można zrozumieć, że możliwość General Motors, które można przechowywać pliki danych. Ponadto, jak pokazuje przykład wykorzystania stadionu gry zakończy wszystkie krysztale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie dostaję głupawki tłumacząc jedno zdanie, efekt znowu tłumacząc, efekt znowu tłumacząc...

 

Pomijając wszystkie etapy pośrednie, od "Ta strona jest niemiłosiernie głupia." doszedłem do "Baseball, nie masz czasu." o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

GMCLAN PO PORSKU

 

Siema! A więc założyłem ten temat gdyż tych cytatów jest coraz więcej,lecz nie ma gdzie ich zapisać. Wpisujcie tu gmclanowe cytaty.

 

Co? A ty, w tej kwestii, ponieważ jest to rosnąca liczba tych wniosków, ale nie ma sposobu, aby zapisać. Gmclanowe cena Wpisujcie tutaj.

 

Ilość emotek"xD" w twoim poście, sugeruje że jesteś niezrównowarzony/a psychicznie. Więc wybacz ale nie mam zamiaru dalej z Tobą rozmawiać.

 

Liczba emotek "mikro" w swoim raporcie, że niezrównowarzony / lub intelektualnej. Tak, proszę mi wybaczyć, ale ja nie zamierzam pracować.

 

O, Ranmus. Lubię Ranmusa. Razem w łóżku robimy zabawne rzeczy. Np. wpychamy sobie do nosa kostki d20. Ogólnie fajny admin.

 

Och, Ranmus. Miluju Ranmusa. W łóżku, w tym samym czasie dla zabawy, jak to zrobić. Na przykład, nosa wpychamy niż d20. Ogólnie rzecz biorąc, koszty administracyjne.

 

Co oznacza za przeproszeniem angielskie FUCK ? Na google translate nie umieją przetłumaczyć.

 

Co to jest fakt, że francuski fucking przeprosiny? Google tłumaczenie, nie wiem jak to zrobić.

 

kiedyś pomszczę to swoje poniżanie przez was i w niedługim czasie wszyscy przez was zniszczeni i poniżeni powstaną i zniszczą was tak jak wy zniszczyliście ich !!!

 

pomszczę upokorzenie, kiedy to wszystko szybko rażenia, oraz na zwiększenie upokorzenia i degradacji, które zniszczyliście!

 

Wiem, przepraszam Cię Panie Hakerze nigdy z tobą już nie zadrę.

 

Niestety, ta miłość nigdy nie Hakerze dysydentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dałem:

Gdy nic nie zobaczyłem to zobaczyłem że nic nie zobaczyłem lecz jednak zobaczyłem Ranmusa :o

 

Co wyszło :o

 

Kiedy zobaczyłem Widziałam, co widziałam, ale aby zobaczyć Ranmusa: O's

 

Fajne to :D

 

---------------------------------------------

Nie wyszła Borucowi ta akcja teraz kręci głową mam nadzieje że nie skręci sobie karku...

 

:o :

Borucowi pierwsza niedziela środki się, mają nadzieję, że szyja hit ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie szanuję ciebie i twoich mebli!" -> "To nie jest online, i meble!" -> "To nie jest w Internecie i komórkowych!" -> "Nie tylko w Internecie i telefonach komórkowych!" -> "Nie tylko w Internet i telefony komórkowe!" -> "Nie tylko Internet i telefony komórkowe!"

 

True story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment mojej prezentacji maturalnej:

Rycerz to wojownik walczący o szczytne cele, zazwyczaj posługujący się stalowym mieczem lub kopią. Okuty w ciężką zbroję, która chroniła go przed ciosami przeciwnika, często ratowała mu życie. Rycerz zazwyczaj walczył za ojczyznę, honor i wybrankę serca.

 

Przetłumniło na:

Knight Fight Szczytno Kriegera cele, zazwyczaj poprzez druty lub kopii. Shose ciężkiej zbroi, wróg mojego życia klas. Knight często w odniesieniu do gruntów, honor i wybrankę serca.

 

 

 

Dobre!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej!

Czesio po Porshkiemu

Było:

Dzień Dobry! Nazywam się Czesio, i opowiem wam bajkę, bo lubię bajki, prawie tyle samo, co gorzkie żale, bardzo, bardzo niedawno temu, bardzo, bardzo niedaleko stąd, była sobie szkoła, w szkole tej, jak to w szkole, były róźne klasy, ale była tam też klasa 2 b.

------------

I straszny marcel, co śmierdzi ziemią, wpadł do klasy krzycząć - Łaaaaaa! Ale ponieważ wszystkie bajki dobrze się kończą, nie powiem co się stało potem.

Jest:

Witaj! Nazywam się Czesio historię, bo baśń jako filia cierpienie, bardzo, bardzo mała, bardzo, bardzo blisko do szkoły podstawowej i po szkole to w klasie, ale Harbor Kategoria 2 ----- -- ----- Mam straszny zapach wszedł do łez w klasie - Łaaaaaa! Jednak, jak wszystkie dobre bajki końca, można powiedzieć, co stanie się później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

To proste słowa, możesz nazwać je kiczem

ale dla mnie to było największe przeżycie

Naprawdę chciałem iść z Tobą przez życie

Nigdy nie pojmiesz co się działo w mojej psychice

Głupi marzyciel, to wszystko było mitem

Przeklinam moment gdy wszedłem na twoją orbitę

I zakręciłem się tak niesamowicie

I zatraciłem się tak na całe życie

O czym myślałem gdy patrzyłem w twoje oczy

chciałem po prostu rozproszyć się w rozkoszy

Roztoczyć nad tobą niebo, byłaś gwiazdą

Świeciłaś jasno, podziwiało Cię całe miasto

Byłaś moja iskrą rano i na dobranoc

W snach nocą chodziliśmy po plaży boso

Nagle czar prysnął, odebrałaś mi to wszystko

Życie stało się sączącą się trucizną

 

A jest:

 

Jest to prosty język, stosowanie czepliwy, ale dla mnie największe doświadczenie, naprawdę chciała iść z tobą w moim życiu, nie uwzględnia pojmiesz sen, mit, że jest szalona i zawsze mogę zakręciłem życia niż oczekiwane w celu oka można łatwo usunąć Roztoczyć niebo rozrywki ilość Świeciłaś jest świadomy ich obłudę i dobry podziwiało w nocy we śnie, to nagle się na plażę końcu prysnął magii, odebrałaś życia sączącą

 

Ale przy długich tekstach tnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczeństwo w Internecie jest dla Ciebie ważne? Dowiedz się, dlaczego Firefox jest najbezpieczniejszą przeglądarką.

 

=>

 

Co jest ważne dla bezpieczeństwa w Internecie? Dlaczego Firefox jest przeglądarką wyszukiwania.

-------

Witajcie, został dodany wrapper silnika dźwiękowego Audiere, o podstawowych możliwościach. Mimo iż to nie jest "kombajn" to jednak przyda się niejednemu użytkownikowi, za sprawą prostoty używania

Zapraszam do pobierania: TUTAJ

 

=>

 

Witamy, okładkach Audiere dźwięku silnika, dodano podstawowe funkcje. To nie jest "" to wygodna i łatwa dzięki wykorzystaniu kombinacji użytkownik, a nie pojedynczych

Zapraszam do pobrania: tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF -> Taekwondo

Penis -> Sankcje

 

koszmarna wikipedia

Powstawanie koszmarów u dzieci związane jest prawdopodobnie z kształtowaniem się sumienia i poczucia winy. Przypuszcza się także, że koszmary senne mogą występować jako reakcja dziecka na niepokój w rodzinie lub z powodu innych urazów psychicznych. Koszmary senne dorosłych są podobne do dziecięcych o tyle, że stanowią sygnał o psychicznym zranieniu. Mogą być również objawem rozwijania się chorób somatycznych i zaburzeń w fizjologii organizmu. W teorii psychoanalitycznej interpretuje się marzenie senne jako spełnienie pragnienia, które nie jest spełniane w rzeczywistości. Może to być spowodowane fizycznymi, obiektywnymi przeszkodami (np. kiedy więzień ma sny seksualne) lub wewnętrznym zakazem (zob. konflikt wewnętrzny). W tym drugim przypadku spełnienie pragnienia może wywoływać poczucie winy i lęk, który sprawia, że spełnienie marzenia jest przeżywane jako koszmar.

->

Noc może być popularny dzieci w rozwoju wiedzy i winy. Komitet wskazał również, że koszmar może być stosowany w odpowiedzi na obawy o dziecko w rodzinie lub innych strat. Nightmare formy dorosłe dzieci, jeśli sygnał jest rodzajem ducha. To także może być rozwój choroby fizyczne i fizyczne choroby fizyczne. Psychoanalitycznej teorii sen interpretacji, ponieważ mają nadzieję, że śpiączka, które nie mogą być spełnione w rzeczywistości. Może to być spowodowane obiektywnych przeszkód (na przykład, jeśli więźnia sen), lub zakazać Wewnętrznych (patrz konfliktu). W takich okolicznościach, może być przydatne, poczucie winy i lęk w realizacji tego marzenia jest koszmarem.

 

Badania przeprowadzone w XIX wieku wykazały, że przyczyną marzeń sennych może być błędna interpretacja doznawanego w czasie snu wrażenia zmysłowego. Przykładem może być hałas, który dochodzi do śpiącego może pojawić się w śnie jako burza z piorunami lub ucisk kołdry jako dusząca zmora. W wieku XX ustalono zależność między fizjologicznym elementem snu (nazywanym fazą REM) a przeżywaniem w tym czasie marzenia sennego. Pokazano, że charakter snów jest znacznie częściej nieprzyjemny i związany z sytuacją życiową osoby śniącej.

->

Badania w 19 wieku, wykazały, że marzenia mogą się niezrozumiany, w okresie snu, doświadczeń sensorycznych. Na przykład, poziom hałasu, w maju tego roku, będzie z tobą we śnie, ponieważ w burzy lub usunąć courtepointes noc dusząca. W XX wieku stosunki między fizjologiczne snu (REM snu etap), tym razem marzenie mieszkającego w twoim śnie. Należy określić rodzaj sytuacji w marzeniem ludzi bardziej nieprzyjemne Sniace.

 

Kot je kocie jedzenie -> Cat karmienia kotów =D

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...