Skocz do zawartości

Google Porish Translator


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrzyt, zgrzyt - tylko tyle było słychać

Szlifowanie, polerowanie - przez przypadek

 

Zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt, zgrzyt.

Kruszenia, mielenia, kruszenia, mielenia, kruszenia, mielenia, kruszenia, mielenia, rozdrabniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja stara ma hemoroidy

 

>>>

 

Jego firma hemoroidy

 

Wikipedia Sux[o c++]

Umożliwia abstrakcję danych oraz stosowanie kilku paradygmatów programowania: proceduralnego, obiektowego i generycznego. Charakteryzuje się wysoką wydajnością kodu wynikowego, bezpośrednim dostępem do zasobów sprzętowych i funkcji systemowych, łatwością tworzenia i korzystania z bibliotek (napisanych w C++, C lub innych językach), niezależnością od konkretnej platformy sprzętowej lub systemowej (co gwarantuje wysoką przenośność kodów źródłowych) oraz niewielkim środowiskiem uruchomieniowym. Podstawowym obszarem jego zastosowań są aplikacje i systemy operacyjne.

 

>>>

 

To sprawia, że zbieranie danych i korzystania z różnych model programowania: proceduralne, obiektowe i wszechstronny. Potężny źródeł energii, bezpośredni dostęp do zasobów materialnych i funkcje systemu, łatwy w użyciu i bibliotek (w C + +, C lub innych językach), niezależna od platformy, sprzętu i systemu (przeniesienie kodu źródłowego) i małych boot środowiska. Nacisk, procedur i systemów operacyjnych.

 

E:

 

A to od mojego brata(nieźle mu wyszło):

kocham lody kręcić na patyku pojebani ludzie nie lubią huj ci w krzyż bo w dupe to przyjemnie.

 

>>>>

 

Lubię, jak diabeł może oszukiwać ludzi do przezwyciężenia wysokiego wata, ponieważ jest to bardzo proste.

 

E2:

Dowód, że przekleństwa są zue(więcej nie piszę....)

 

pieprz się

 

>>>>

 

Diabeł jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki tam są dwie (bz2 i zip), ta druga, to dla "hardkorowych" użytkowników Windows (czytaj, takich, dla których inne systemy operacyjne nie istnieją) - no ponosi mnie:) Po prostu jakby ktoś miał problem z archiwum ".tar.bz2", to ma też wersję "zip".

Skrypty zgodnie zgodnie z zapewnieniami autorów - moimi skromnymi obserwacjami też - działają prawidłowo na GIMPie 2.4

Jak widzicie, jest to pierwsze wydanie tej paczki, powstało wczoraj:)

Istnieją dwa pakiety (skompresowany bz2 i kod pocztowy), dla "hardkorowych" użytkowników systemu Windows (odczyt, natomiast inny system operacyjny) - nie:) Jeśli ktoś ma problemy. "Tar skompresowane bz2" wersji "kod pocztowy. "Scenarzysta ubezpieczeń - siano obserwacji - i pracować w GIMP 2 z 4 będzie można zobaczyć, że w pierwszej wersji pakietu wczoraj:)

to zdanie mnie rozwalilo :D

 

kupa dupa mowa glowa >>>>>> Kupa River după pierwszego wydania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla cirna, który mnie zainspirował ręcznym wklepywaniem języków na google translate oraz dla kolesi z #halp.

>>>>>

Bo Cirne wklepywaniem Google tłumaczeń #哈尔波poradnictwa i chłopców.

>>>>>

Cirne będą tłumaczone # wklepywaniem Google pokazuje哈尔波i chłopców.

>>>>>

Cirne dół Show # wklepywaniem Google哈尔波i chłopców.

>>>>>

Cirne Pokaż # wklepywaniem Google哈尔波i chłopców.

XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Polish Translator - Google i Polska

================================================================================

Sprite Editor w wersji 0.9 - 17:39, 11.05.2009 (gnysek)

 

Lato coraz bliżej a wraz z nim wyczekiwany lata świetlne GM8 zbliża się do nas wielkimi krokami (oby nie podzielił losu Duke Nukem Forever).

Mark Overmars wypuścił kolejną, poprawianą wersję edytora grafiki do nowego GMa, z numerkiem 0.9 (co oznacza prawie finalną wersję). Chętnych do przetestowania poprawionej aplikacji odsyłam tutaj.

Oby 0.9 oznaczało też rychłe nadejście wersji 8.0.

 

- Sprite Editor Version 0.9 - 17:39, 5 lis 2009 (gnysek), oczekuje się zmian świeca GM8 najważniejszych kroków w pobliżu, (mam nadzieję, że nie jest to los Duke Nukem Forever). Ponadto, MA Mars wydała nową wersję przepisu nowego stanu globalnego środowiska morskiego oceny liczby grafika Editor 0.9 (Oznacza to, że w uzupełnieniu do konsumenta końcowego). Chcesz spróbować poprawioną wersję programu, kliknij tutaj. 0.9 jest szybsza wersja 8.0.

 

LOL :lol: :boxed: :blink: :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Michael Caine, wł. Sir Maurice Joseph Micklewhite, Jr. (ur. 14 marca 1933 w Londynie) – brytyjski aktor, dwukrotny zdobywca Oscara.

Sir Michael Caine Maurice Joseph Micklewhite wirtualny mały. (Ur. 14 marca, 1933 w Londynie) - brytyjska aktorka, która zdobyła dwa Oskary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Mam nauczanie indywidualne, nie zadają mi prac domowych. O dziwo.

@Japan: W d***e mam co Ty sądzisz na temat chatmonchy. Nie obchodzi mnie męskość. Lol. A wiesz na jakich kolorach bazuje mój desktop?

Białym, czarnym i różowym.

Każdy ma swój gust. Żyj z tym.

@ Mnie: Jestem nauczycielem osoby, ja nie obowiązek. Chłodny. Japonia d *** @ e Myślę, że Chatmonchy. Operacja męskości. W Sluga. I wiesz kolor mojego biura? Biały, czarny i różowy. Każdy ma własne smaku. Życie razem.

Operacja męskości \m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem przegięli :P Przez was będę musiał kryniakowi znów odjąć ostrzeżenie xD

Hah, podziękujcie za pomysł i twórczość społeczności GMCLANu:

Oraz odbanować Cirna, w końcu to był jego pomysł, ja tylko skrypt napisałem, po drugie to nie była zasługa gmclanowiczów, a halpowiczów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz odbanować Cirna, w końcu to był jego pomysł, ja tylko skrypt napisałem, po drugie to nie była zasługa gmclanowiczów, a halpowiczów :).

 

Ach odbanować Cirne Wreszcie, napisałem scenariusz pomysł, a po drugie, nie są zalety, nie jest to gmclanowiczów i halpowiczów:).

 

Taktak, nie dziekujmy GMclanowi ani halpowiczom. Hail Google translate!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na trochę Metallici. Kolejne etapy daję:

End of passion play, crumbling away

I'm your source of self-destruction

Veins that pump with fear, sucking darkest clear

Leading on your deaths construction

Taste me you will see

More is all you need

Dedicated to

How I'm killing you

 

Come crawling faster

Obey your Master

Your life burns faster

Obey your Master

Master

 

Master of Puppets I'm pulling your strings

Twisting your mind, smashing your dreams

Blinded by me, you can't see a thing

Just call my name, 'cause I'll hear you scream

Master

Master

Just call my name, 'cause I'll hear you scream

Master

Master

Entuzjazm po zakończeniu gry, dużo błędów, mój własny kod źródłowy w strachu, że pompa, spożycie, niż śmierć jasne ciemne, w zależności od smaku, zobaczyć, co zrobić, bo zabić Uwaga: systemu operacyjnego, szybko nagrać życia jest kluczem do przyspieszenia swój Master Master Master of Puppets mają ciągi ich myśli, marzenia w ciemno nie widać moje imię mówię, bo słyszałem krzyk kogoś Mistrz Mistrz Call moje imię, bo Mistrz Mistrz usłyszał płacz

Po grze, entuzjazm, istnieje wiele złego pompy strachu przed śmiercią w ciemności, w zależności od smaku, jakie działania mogą zostać podjęte w celu zabijania Uwaga: system operacyjny, szybki życia, ważne jest, że Mistrz Mistrz Mistrz kukiełki ciąg myśli, marzenia, w ciemności, muszą być moje imię w Mali, chciałbym, ponieważ usłyszałem krzyk Mistrz Mistrz Call moje nazwisko, usłyszałem huk Master Teacher

Po ekscytacji, istnieje wiele złych pompy strachu przed śmiercią, w ciemności, w zależności od smaku, które należy podjąć w celu zabójstwa Uwaga: System operacyjny jest szybszy, ważne jest, że serię Master Master Master of Puppets pomysły , marzenia i umiarkowane, nazywam się, w Mali, ponieważ usłyszałem krzyk Mistrz Mistrz Call moje nazwisko, usłyszałem hałas, Master Teacher

Na stronie znajduje się wiele złych pompy strachu przed śmiercią, w ciemności, po nieco smaku powinny zostać podjęte w celu zapobieżenia realizacji Uwaga: System operacyjny jest szybki, ale ważne jest, że kompletny zestaw Master Master Master of Puppets pomysły , marzenia i umiarkowane, w Mali moje nazwisko, bo usłyszał krzyk Mistrz Mistrz Call moje nazwisko, usłyszałem hałas, Master Teacher

Nawet nie próbowałem dalej. Pompa strachu mnie odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...