Skocz do zawartości

Globalne... ...ochłodzenie


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno w telewizji (chyba a TVN) mówili o ty że w najbliższych latach (rok 2012) ma nastąpić globalne ochłodzenie. Z moich osobistych obserwacji wynika, że klimat rzeczywiście się ochładza, bo teraz śniegu może i nie ma, ale są mrozy. Jak zauważyłem globalne ocieplenie miało swój szczyt w roku 2006 bo wtedy cały grudzień padał deszcz. W roku 2007 w sylwka był mróz i padał śnieg. Nie wiem jak będzie w tym roku ale mam nadzieję że sypnie. Jak myślicie co jest korzystniejsze dla środowiska ocieplenie czy ochłodzenie i czy to dobra czy zła wiadomość. Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
A za 100 lat ludzie będą się dusić we własnym smogu.

Za 10 lat pitna woda będzie droższa od paliwa/gazu :)

Ochłodzenie może nastąpi... ale tylko na kilka dni ;p

 

Sorry że odświeżam, ale chcę napisać sprostowanie do wypowiedzi Konrada-GMa

 

Za 10 lat woda pitna może być tańsza niż dziś, ponieważ na Discovery w programie "Spojrzenie w Przyszłość" widziałem artykuł o tak zwanym tanim odsalaniu wody. Wszyscy wiemy, że odsalanie w dzisiejszych czasach jest dość drogie i nieopłacalne. Jednak pewien facet wynalazł coś co zwraca 90% energii potrzebnej do odsalania, wiadomo też, że na wyprodukowanie jednej szklanki wody słodkiej potrzeba trzech szklanek wody słonej. Dzieje się tak ponieważ woda przepływa sobie przez rury i w pewnym stopniu transportuje odpady z odsalanej wody. Jednak wynalazek tego gościa cofa tą zanieczyszczoną wodę i marnuje się najwyżej 10% wody a nie 66% które marnowało się bez tego wynalazku.

 

Jeszcze raz przepraszam za odświeżanie, ale musiałem to napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama Cie nie kocha Lolik? Człowieku, masz napisane, że skończyłeś 14 czy tam nawet 15 lat, a jesteś na poziomie niższym niż przedszkolny. Już sam Twój styl pisania doprowadza do zapaści... jak to powiedział S.Lem o idiotach w internecie, teraz i ja podzielam jego zdanie.

 

To oczywiste od kilkudziesięciu lat , że globalne ocieplenie spowoduje, globalne ochłodzenie a TVN24 nie jest dla ludzi Twojego pokroju umysłowego. Po drugie, program "Spojrzenie w przyszłość" jest nastawioną na kasę pseudonaukową amatorszczyzną. Potem się dziwicie, że w CDAction piszą o pędzonych orgazmami czternastolatkach, którzy na TVN24 usłyszą, że w 2012 roku skończy się świat itd. Otóż mówię do wszystkich domniemanych ofiar Wielkiego Przebiegunowania Ziemi, że są kretynami. Rok 2012 według Kalendarza Majów już minął! Papieski skryba, poproszony o policzenie lat od śmierci Jezusa pomylił się i dzisiaj wszyscy ludzie na świecie podają datę różniącą się o jakieś 4 - 6 lat od prawdziwej, czego nikt w tym wielkim "odkryciu" nie uwzględnił. Jeszcze jedna nowinka o końcu świata, a składam do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o robienie przymusowych testów na IQ, osobom korzystającym z internetu.

 

Nie wiem jak mama Lolika, ale warny ciebie z pewnością. Masz tu kolejnego za obrażanie użytkownika.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Lollik napisal ze w to wierzy?

Jak myślicie co jest korzystniejsze dla środowiska ocieplenie czy ochłodzenie i czy to dobra czy zła wiadomość.

Oto bylo jego pytanie. Idz do pokoju i przemysl zanim cos napiszesz, bo ci gnsek strzeli riposte. (nie nie poniżam tu gnyska ale po przeczytaniu kilku owych ripost zrozumialem ze jest on zaawansowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwałeś mnie idiotą ??? Uważaj na słowa kolego, poza tym skąd Ty wiesz takie rzeczy że spojrzenie w przyszłość jest pseudonaukowym programem, sprostowanie ten program jest bardziej techniczny niż naukowy, a Twoje prostackie zachowanie wobec mnie jest tylko potwierdzeniem, że to Ty masz niski poziom inteligencji, a nie ja. Czy ja powiedziałem że wierzę w ochłodzenie, powiedziałem tylko że zaobserwowałem kilka ciekawych zjawisk w pogodzie, zresztą jak zauważyłeś Mamrot nagrodził mnie za ten temat zdjęciem punku karnego. Tyle na ten temat.

 

P.S Wio od mojej mamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feynorn

Możesz mi do ciężkiej cholery wytłumaczyć o co Ci chodzi ???!!! Najechałeś na mnie bez powodu !!! Zrobiłem Ci coś !!!??? Jak się nie podoba temat to WON !!!! Szukasz zaczepki ???

 

 

Jeżeli chodzi o dyskusję na temat ochłodzenia to widzę je za oknem :D Zasypało cały Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...