Skocz do zawartości

Globalne... ...ochłodzenie


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednego jednobobrorożca poproszę.

 

Lolik, zrozum w końcu, że forum służy przede wszystkim do wymiany zdań. Jeżeli mamy tylko pisać "Tak Lolik, masz rację" - czy to ma jakiś sens?

 

a czy ja wam każę przyznawać mi rację ? A co to tego że zobaczę co będzie potem, to mówiłem o najbliższych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a czy ja wam każę przyznawać mi rację?

 

słuchaj, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej nic nie mów.

 

Każesz się nie odzywać ludziom o innym światopoglądzie, to prawie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Globalne ocieplenie" stwierdzili, kiedy w ciągu 100 lat temperatura średnia zwiększyła się o bodajże pół stopnia.
Właśnie najlepsze jest to, że o globalnym ociepleniu zrobiło się głośno już sporo po tym, kiedy średnia roczna temperatura zaczęła się zmniejszać.

 

//edit: fuck, miałem się nie wkręcać, teraz czuję się jak każdy kretyn z "ej ale oni są głupi a my nie lolol" :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

i znów poruszę ten temat ; D Może słyszeliście, że w tym roku ma być zima stulecia? Mnie to osobiście nie urządza, bo wolałbym żeby było cieplej. Na ostatniej imprezie spałem w aucie kolegi i rano nie czułem dłoni i stóp, a było w nocy, 2-3 stopnie, to co dopiero by było przy -20, -30 ; DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem nadzieje że jakiś dyzmek odświerzył przypadkowo temat i dostanie warna...

 

O mroźnej zimie tez słyszałem. Nie rusza mnie to, bo mam plan na przeżycie tego czasu: dom, dom i jeszcze raz dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że naukowcy, którzy wierzą w globalne ocieplenie zarabiają 90% więcej od tych, którzy uważają że to bujda. <joke>kto mądry zrozumie, a kto nie to ekolog.</joke> A prognozy na więcej niż tydzień to wróżenie z fusów. Niedługo będziemy świadkami audycji radiowych i telewizjnych: "Dzień dobry państwu! Witamy was w porannym wydaniu prognozy pogody, Za 2000 lat o godzinie 11:00,56 będzie temperatura 23,4564*C [...]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...