Skocz do zawartości

Globalne... ...ochłodzenie


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Bedziesz wylapywal kazde moje niedociagniecia :/.

Pomyłka pomyłką, ale nie powinieneś marudzić, że reaguję na wypisywane przez ciebie brednie. Przestanę wytykać, jak nie znajdę nic do wytknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Według Doctor-a Who ludzkość przeżyje 5 miliardów lat, zanim słońce wybuchnie i ziemia zginie. Niestety, ludzie uciekli z ziemii i skolonizowali inne planety :)

 

Co do Globalnego Ocieplenia i Ochłodzenia, jakoś sobie poradzimy, skoro filtrujemy zasoloną wodę, że możemy pić to i z tym sobie poradzimy :)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat znów staje się aktualny, mam tu kolejny dowód na globalne ochłodzenie, ostatnie wariacje pogodowe. Gdy by było ocieplenie, to na pewno w październiku nie padał by śnieg :D Odświeżam temat, bo znów staje się aktualny. Jak myślicie kiedy nastąpi prawdziwy atak zimy? I oczywiście czy będzie śnieg na święta i sylwka. :D W tej chwili nad Olsztynem jest taka mgła że widoczność jest ograniczona do 10 metrów.

Czekam na Wasze opinie :D

 

@ edit, ale tak serio to ja się średnio cieszę z tego globalnego ochłodzenia, bo odległość od mojego domu do szkoły to 1,5 km, więc jeśli się ochłodzi to zmarznie mi dupsko :D Już raz mnie śnieżyca dopadła w drodze do domu, wróciłem biały jak bałwan :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jeżeli policzysz temperaturę przez całą zimę, to wyjdzie Ci, że średnia jest wyższa niż 10 lat temu - zatem jest ocieplenie :) To, że dwa dni było zimno nie znaczy, że ocieplenie zniknęło - na Syberii nadal jest po -50, to jest normalne. Tutaj chodzi o średnie temperatury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowód na globalne ochłodzenie, ostatnie wariacje pogodowe.

O ta? Ale do dnia sypnięcia śniegiem było codziennie ######ście gorąco, co się w październiku raczej nie zdarzało. Jest normalnie, nie baw się w ekologa.

To, że murzyni nie mają co jeść i występują na ich terenach jakieś anomalie to też normalka właściwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, różnie się dzieje, ale ja pamiętam że w 2006 calutki październik można było chodzić bez kurtki :D (ten rok wyjątkowo mocno zachował się w mojej pamięci nie pytajcie czemu) A poza tym to ochłodzenie to nie moja teoria, tylko ktoś tam w telewizji powiedział i po prostu sprawa mnie zaciekawiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 razy doświadczyłem Porządnej zimy, Takiej z tonami śniegu i temperaturą -10 stopni.

Gdy miałem z 5-6 lat i chyba 3 lata temu. ostatnie zimy były do kitu. ani to śniegu, ani ciepło ani zimno. tylko chlapa z solą.

I nie sadze że idzie jakieś globalne ocieplenie czy ozimnienie i że przez większą ilość samochodów i spalin szybciej powiększa się dziura ozonowa niż kiedyś.

Tak samo jak powstała lokomotywa parowa, rolnicy przez kilka lat sądzili że przez nią krowy dają mniej mleka, po czym okazało się to wielką bzdurą. Tak samo za kilka lat możemy się dowiedziec o efekcie cieplarnianym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lolik: Niestety nie jest. Globalnych zmian klimatycznych nie określa się na podstawie tego jaka zima była dwa lata temu, rok temu czy w tym roku. To są analizy na podstawie kilkunastu/kilkudziesięciu lat. Poza tym mit globalnego ochłodzenia został już dawno obalony. Inna sprawa, że można się nieźle uśmiać z tzw. "ekologów" i UE, którzy straszą nas ociepleniem spowodowanym przez cywilizacyjną emisję CO2. Mało kto zwraca uwagę na to, że cykliczne ochładzanie i ocieplanie się klimatu to naturalny proces. No, ale panowie w garniturkach muszą na czymś kręcić kasę, a ludzie muszą w coś wierzyć.

Edit: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale spójrzcie na to z innej strony, w 2006 (pod koniec) zimy nie było WCALE 2007, niemal to samo, w tamtym roku też nie było bosko, ale wraz z nowym rokiem nastąpił wielki atak zimy

I ile ten "Wielki Atak Zimy" potrwał? tydzień?

Weź przestań. Naoglądałeś się telewizji i jak dziecko uwierzyłeś we wszystko co tam mówią, lol.

Ale w sumie może kiedyś przekonasz się jak jest, bo o mnie jakiś czas temu w gazecie napisali, że mam 18 lat i jeszcze parę głupot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nad Olsztynem jest taka mgła że widoczność jest ograniczona do 10 metrów.
http://www.google.pl/search?q=co+to+znaczy+globalne

 

programista i podobni - przestańcie się śmiać z globalnego ocieplenia, bo to przestało być modne w 2000 roku. Zabawne, że ci sami ludzie, którzy najpierw powtarzali "omg zginiemy zią nowa hipoteza je" teraz ciągną cytaty* "ej to są naturalne zmiany nie JAK MOŻECIE BYĆ TAK GŁUPI!!". Prawdziwi ekologowie śmiali się z was wtedy i śmieją się teraz, bo jesteście sto lat za murzynami. Elo.

 

*) które najpierw pojawiały się w latach osiemdziesiątych, lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. Jakoś mało mnie obchodzi kiedy coś było modne i proszę, żebyś mi nie przypisywał cudzych wypowiedzi. Wiem o to znaczy globalne i nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi oprócz poinformowania mnie, że ktoś się ze mnie śmieje (widocznie jestem zbyt zacofany, żeby to pojąć ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...