Skocz do zawartości

Zablokowane Triberian


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Acha zapomniałem dodać, że jak już się gra ukaże, to będzie do nabycia w dwóch wersjach.

 

1. Demo - wersja elektroniczna

2. BOX z pudełkiem i instrukcją.

3. OEM wersja elektroniczna.

 

Oczywiście full legal z paragonem

Sry, myslalem ze do nabycia bedzie demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań :).

 

Jeżeli gra będzie w wersji pudełkowej, to czy będzie dostępna także w Polsce - czy może ze sprzedażą pudełkową nastawiacie się bardziej na zachód? Chętnie bym się skusił na tę opcję, brzmi znakomicie.

 

Następnie: czy gra będzie przygotowana w polskiej wersji językowej? Pełna lokalizacja może i jest praco/czasochłonna, ale byłby to ukłon w naszą stronę ;).

 

I po trzecie kiedy można się spodziewać jakichś pełniejszych informacji dot. fabuły, ciekawych innowacji itp.? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

1. Nie wiem jak Borek chce, ale raczej właśnie na polskę

2. Będzie po Polsku, ale głosy NPC zostają po staremu. Podobają nam się.

3. W wakacje już raczej nie. Dzisiaj robiliśmy burzę mózgów i mamy 5 różnych fabuł i żadna nam się nie widzi. Na razie tworzymy sam silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań :).

 

Jeżeli gra będzie w wersji pudełkowej, to czy będzie dostępna także w Polsce - czy może ze sprzedażą pudełkową nastawiacie się bardziej na zachód? Chętnie bym się skusił na tę opcję, brzmi znakomicie.

 

Właśnie będzie bardziej na Polskę nastawiona :) Nawet wygodniej jest wysłać paczkę do osoby z Polski.

Gra będzie dystrybuowana przez nas, ja mam swoją firmę także wszystko będzie legalnie. Jeżeli chodzi o wydruki oraz materiały do wersji BOX to też nie ma problemu :)

 

Następnie: czy gra będzie przygotowana w polskiej wersji językowej? Pełna lokalizacja może i jest praco/czasochłonna, ale byłby to ukłon w naszą stronę ;).

 

Tak, ja na początku chciałem ją zrobić tylko po Polsku, ale faktycznie na zachód trzeba ruszyć :) Tak czy siak, zapewne pierwsza wersja będzie dostępna tylko w języku polskim, a później dopiero w angielskim.

 

I po trzecie kiedy można się spodziewać jakichś pełniejszych informacji dot. fabuły, ciekawych innowacji itp.? :)

 

Na razie sklejamy wszystko w całość, każdy dorzuca swoje 3 grosze i robi nam się bogate Wiki :) Jak tylko będziemy wszystkiego pewni to damy znać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 Użytkowników czyta ten temat

Lul...

 

Zgadłem, mówiłem, że to będzie kontynuacja, a raczej nowa wersja niedokończonej wersji porzuconego projektu :)

 

Oby Triberian był w miarę dobrą grą, żeby po kupieniu nie żałować. Nawet jeśli to będzie MMOCtC i tak kupię.

 

PS. Będą reklamy Triberiana w TV i gazetach?

 

PS2. Dobrze by było zrobić specjalną plakietkę "User from GMClan", rozdać PMami GMClanowiczom co są przynajmniej 2-3 lata na stronce, wydrukują sobie, pokażą w sklepie i będą mieć taniej Triberiana. ;] Ofc to tak półserio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Czytanie ze zrozumieniem nawala....

 

Po pierwsze: żadne MMO.

Po drugie - jakie plakietki? Chodzi o kupony promocyjne? Nie wiem, czy gra trafi do sklepów, raczej będzie to edystrybucja.

 

I reklamy... tak, reklama w TV kosztuje więcej, niż w zyciu widziałeś kasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie zdrożało od ostatniej mojej wizycie na reklama.tvn.pl, ale: http://reklama.tvn.pl/6905,cennik.html nie więcej niż 2k.

 

A na meteo reklama 90 lub 60 plnyca, zależy ile się kupi: http://reklama.tvn.pl/6904,cennik.html

 

Zwykły tvn to: http://reklama.tvn.pl/6902,1492085,cennik.html ponad dwa razy tańszy ze względu wakacji, a przecież nikt wtedy nie ogląda tv, prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na meteo reklama 90 lub 60 plnyca, zależy ile się kupi: http://reklama.tvn.pl/6904,cennik.html

 

Myślisz że na kanał Meteo ludzie wchodzą specjalnie po to, żeby oglądać reklamy Tiberiana? Ile ludzi by się tym zainteresowało? Kierownik od reklam w TVN i jego rodzina?

 

Dochodzi do tego jeszcze, że żeby pokazać reklamę trzeba ją mieć. A niekiedy koszta wyprodukowania reklamy są znacznie większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej napisałem: "ale kto to ogląda". Jak już to wykupiło by się reklamę w tv4 przed tym gramowym magazynem, przynajmniej ludzie mniej-więcej zainteresowani. Ale w sumie takiej grze reklama dużo by nie dała...

 

A jak już to jakiś chaotyczny trailer by się dało ;] Przecież nie będzie aktorów, którzy sobie chodzą i gadają, że przyjaciółka grała w "cośtam", ale triberian przecież o wiele lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, coś takiego. Pokazujesz plakietkę "Jestem z GMClanu" i masz taniej Triberiana
A nie łatwiej by było gdybyśmy założyli "rodzinę" (taka w której Ranmus byłby ojcem chrzestnym), i z reklamą nie było by też większego problemu.

A tak na serio, to niezbyt przemyślany pomysł, większosć tylko po to by się rejestrowało aby mieć taniej grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to Borek to ten z lewej. Palacz!

A jakie to ma znaczenie <_< ?

Przepraszam, ze nie czytałem całego tematu, ale wiadomo już coś na temat gatunku gry ?

Obecnie wiadomo, że to będzie rpg single player (i poczytaj cały temat...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...