Skocz do zawartości

Zablokowane Ile powinna trwać jedna tura Ligi 24 ?


gnysek

Liga 24  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile powinna trwać jedna tura Ligi 24 ?

    • 24 h (1 dni)
      22
    • 48 h (2 dni)
      12
    • 72 h (3 dni)
      21
    • 96 h (4 dni)
      5
    • 100 h
      5
    • 7 dni
      12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro Liga 24, to 24 godziny ;p . Ja proponuję tylko zmianę w regulaminie, że można korzystać z nieswoich grafik, to baardzo przyśpieszy pracę i czas który się przeznaczało na rysowanie, można przeznaczyć na ulepszenie gry. Poza tym, rozpoczynać tury trzeba po południu, koło 15-16, a nie o 9 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 24 godzinami. Liga z założenia miała być serią takich krótkich mini-konkursików, żeby na forum nie wiało nudą. Jeśli chcecie porządnego konkursu z np. 7-dniowym okresem na tworzenie, to możemy coś takiego zorganizować (wtedy to może i z nagrodami).

 

Poza tym, nie oszukujmy się. W dobę MOŻNA zrobić dobrą grę. Nasi userzy już nie raz to udowodnili. =p Tak więc nie widzę sensu w zmienianiu czegokolwiek.

 

Edit Pojawiły się zażalenia odnośnie godzin rozpoczęcia ostatniej tury. Otóż wyjaśniam: temat postowałem niejako pod presją, bo pewna grupka osób domagała się przedwczoraj tury. Liczyłem po prostu na udział tych osób. Przecież wiecie, że zwykle tury pojawiają się w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na 96h (4 dni).

 

Dark Maximal, Tak, ale zwykle takie mini-konkursiki są niewypałem, ponieważ większość się zgłosi do udziału w danej turze, a gdy przyjdzie do oddania gry to 1/4 osób się z tego wywiążę. Dlatego też potrzeba trochę więcej czasu, aby się wyrobić i skleić coś w co można zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AoM:

Wiesz, mi to wisi jaki będzie stosunek ilości osób które się zgłosiły do ilości osób, które jednak zrezygnowały. =p Wystarczy, żeby były fajne gry. Spójrzcie na wcześniejsze tury. Choćby 30-sekundowe Szatanizmy dziadka. Grafiki toto specjalnej nie miało, cały silnik można napisać w 15 minut, a i tak grałem z przyjemnością. Albo gierki Hanjusa, skella, Jakluba, Tymona, Micansera i kilku innych osób. Liga ma właśnie na tym polegać, żeby w tak krótkim czasie wymodzić coś naprawdę ciekawego.

 

Podoba mi się pomysł Hanjusa. Można by wykorzystać te ramki, które wyświetlają się u góry w "Pytaniach początkujących", albo walnąć informację na stronie głównej ("Tura #44 Ligi24 startuje blablabla...").

 

Myślę, że można również dokonać zmian w regulaminie odnośnie korzystania z cudzych zasobów. Podejrzewam, że oszczędzimy nerwów wielu artystycznie upośledzonym userom. =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dark, owszem, informacja typu - Następna tura ligi 24 startuje za xx:xx - mogła by załatwic nieco sprawę. Zainteresowani by o tej godzinie weszli na stronę - ale czy zawsze udało by ci się o danej godzinie dać temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładności do do minuty nie będzie na pewno, bo to niewykonalne. Na ogół turę mogę dać bez problemu, ale gdyby zdarzyła się sytuacja, że mnie nie będzie, a tura została wcześniej zapowiedziana, to mógłbym kontaktować się z kimś z redakcji i prosić o dodanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle przemyślana ankieta :/. Dałem głos na 72h.

 

Co do ankiety, to trochę przekłamane wyniki będą, dlaczego tak uważam? Otóż na forum są zwolennicy 24h oraz "dłuższych okresów" których jest więcej i każdy z nich chciałby przedłużenia limitu czasowego, ale co z tego skoro 24h wygrają, bo mimo że zwolenników tej opcji jest mniej niż zwolenników "dłuższego terminu" skoro głosy tych drugich rozsypią się na 5 opcji ankiety :/.

 

Mam nadzieję, że zrozumieliście co mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Maximal, Tak, ale zwykle takie mini-konkursiki są niewypałem, ponieważ większość się zgłosi do udziału w danej turze, a gdy przyjdzie do oddania gry to 1/4 osób się z tego wywiążę. Dlatego też potrzeba trochę więcej czasu, aby się wyrobić i skleić coś w co można zagrać.
Przy dłuższych konkursach też tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ostatni konkurs GMCLANowy organizowany przez Ranmusa, jaka świetna frekwencja była, a dużo czasu było...

Nie przypominaj mi... Wstydzę się tego :)

 

Co do ankiety: 48h. A jeśli chodzi o nazwę: Będzie po prostu Liga 24 (*) 2. :D

 

A co do pomysłu z ramką: Dark, po prostu napiszesz posta z informacją o turze i ustawisz (jakoś) żeby post się pojawił na wybrany czas. Na pewno się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...