Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

< Gorąco polecam twórczość tego pana :thumbsup: Dla tych co go nie znają powiem tylko, że początkowo był on tylko komikiem (można na YT znaleźć też jego skecze). Większość jego piosenek jest parodią czegoś (np. rapu, popu) albo nie mają w sumie żadnego sensu (jak ta z linku ;p). Jak ktoś nie zna zbytnio angielskiego niech wpisze na YT ,,Jon Lajoie PL" < chyba każda jego piosenka jest w wersji z polskimi napisami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Chciałem dać właśnie ten ale MC Vagina wydał mi się bardziej kultowy ;) jak by komuś nie chciało się szukać to tutaj jedna z jego piosenek która ma jakiś konkretny przekaz

( jak by co to była nagrana jakieś 3 miesiące po śmierci Jacksona) I jeszcze nawiązując do wątku coverów - La Bamba w wykonaniu
i Slipknota xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Japanstache Jeżeli metal traktuje się tylko jako głośne napierda*anie to zazwyczaj tak- coś koło tego. Gdybyś jednak wiedział (wydaje mi się, że tylko udajesz swoją niewiedzę - może żeby pokazać swoją oryginalność?), że ,,metal" jest bardzo szerokim określeniem i obejmuje wiele podgatunków zauważył byś też coś takiego jak np. ballady (np. Metallicy - Nothing else matters czy One) czy , pozostając przy Metallice, wszystkie ich Unforgiveny i gdybyś spróbował zrozumieć ich teksty zauważył byś, że do tego trzeba raczej dorosnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostając przy Metallice, wszystkie ich Unforgiveny i gdybyś spróbował zrozumieć ich teksty zauważył byś, że do tego trzeba raczej dorosnąć..

W takim wypadku, 99% słuchaczy tego zespołu nie powinna go w ogóle słuchać. Inna sprawa, że Metallica skończyła się na Kill'em All (ba, nawet na Hit The Lights).

 

Lepiej posłuchać najtwardszej muzyki na świecie, tylko dla prawdziwych mężczyzn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W takim wypadku, 99% słuchaczy tego zespołu nie powinna go w ogóle słuchać. Inna sprawa, że Metallica skończyła się na Kill'em All (ba, nawet na Hit The Lights).

 

Lepiej posłuchać najtwardszej muzyki na świecie, tylko dla prawdziwych mężczyzn:

Jednak to 100000 razy lepsze -

 

Ale dla prawdziwych masterów polecam http://www.youtube.com/watch?v=FL0sfti1DcA ( nie no to mi się całkiem serio podoba, chociaż opening lsa też :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku, 99% słuchaczy tego zespołu nie powinna go w ogóle słuchać.

Z tymi procentami to odrobinkę przesadziłeś ale w sumie racja tylko,że to zbytnia popularność niestety tak działa :/ Zresztą niestety nawet gorzej jest z moim ulubionym zespołem - AC/DC (chodzi mi głównie o takie osoby, które znają tylko TnT i Highway to hell i jeszcze ew. zostali wyciągnięci przez ojców na koncert w wa-wie i już wielcy fani i znawcy :glare: ) i nie chodzi tu o to, że nie powinni słuchać ale nie powinno się tak obnosić z czymś czego się nie rozumie lub nie zna.

Inna sprawa, że Metallica skończyła się na Kill'em All (ba, nawet na Hit The Lights).
dla niektórych się wtedy zaczęła ale to kwestia gustu ;)

Zresztą z kończmy może ten wątek bo chyba nie w tym celu został założony ten temat :rolleyes:

 

Macie jeszcze dobry ,,niemetal"-

 

EDIT:

(jak pisałem tego posta to jeszcze nie było twojego)

@AlanW jak metal traktuje się tylko jako ballady to to nie jest metal i nadal się do niego nie dorosło :P
- jeżeli to jest uzupełnienie mojego posta to się z tobą zgadzam, ale jak to jest do mnie to chyba nie przeczytałeś tego ze zrozumieniem ;) (nie jestem też pewien czy ja twojego dobrze zrozumiałem ale jeżeli uważasz, że ich ballady nie są metalem to polecam zapoznanie się z klasyfikacją kawałka
)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak nie rozumiesz tej muzyki to proszę nie oceniaj bo się zdenerwuję :P

@AlanW jak metal traktuje się tylko jako ballady to to nie jest metal i nadal się do niego nie dorosło :P

Tego byśmy nie chcieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi głównie o takie osoby, które znają tylko TnT i Highway to hell

Zawsze takim zazdrościłem, bo im więcej kawałków AC/DC poznawałem tym gorsze miałem zdanie o tym zespole. Obecnie, kompletnie nie mam pojęcia, jak można tego słuchać :) .

 

http://www.youtube.com/watch?v=N7RgePtmkdM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...